Obrázok používateľa CEZ OKNO
VŠETKO O 2012 III.

Podľa Johanna Callemana 13. Nebo Galaktického podsvetia začína 3. 11. 2010 a potom aj 1. Nebo Univerzálneho podsvetia 11. februára 2011. | V mayskom božskom panteóne je 12. Nebo riadené Bohom úsvitu (svitania), Tlahuizcalpantecuhtli. Sme, inými slovami, vstupujúci do nočného cyklu Yin, aby sme čakali na nové svitanie s integrovaním poznatkov z predchádzajúcich cyklov.

Polovica 12. Neba alebo 6. Noci je 27. mája 2010. Toto je druhá Harmonická Konvergencia a predstavuje prvý naozajstný zážitok impulzu kozmického vedomia vstupujúceho do našej kolektívnej duše ako celok proti roztrúsenej individualizovanej skúsenosti. Počas 12. Neba Galaktického podsvetia, rovnováha medzi východom a západom by mala dosiahnuť nejakú podobu podľa Callemana. Všetko, čo sa stalo po 9/11/01 nás smerovalo v danom smere, aj keď nebudeme rezonovať s tým, ako sme to dosiahli.

Brána 11:11 nasleduje náš vstup do 12. Neba počas troch dní, ktorý je samo o sebe často v ezoterike považovaný za posvätný cyklus. Tri dni od okamihu pohrebu Krista po vzkriesenie je len príklad. Tiež tam je trojdňové časové okno na spln a nov mesiaca v ktorom je energia tejto udalosti prístupná. Brána 11:11 je o aktivácii genetických spúšťačov v našej DNA spojených s vzostupom, a aktivácii našich obvodov galaktickej pamäte (inak Zuvuya).

Takže tu máme okolnosti, ktoré sú vynikajúce pre dosiahnutie určitých vedomých cieľov, o ktorých sme tak dlho snívali. Prejazd cez 999, nasledujúci vstupom do 12. Neba Galaktického podsvetia a aktivácie v novej oktáve cez bránu 11:11. Po našom prejazde cez 999 sme v novej pozícii vo vedomí ako kolektív vtiahnutý do lona hlbokej integrácie, aby sme začali dlhý výdych. Naše 11:11 obvody galaktickej pamäte sa môžu aktivovať pri nasledujúcej oktáve jeho matrice. Toto všetko nás nakoniec pripravuje na záverečný úsek našej cesty cez harmonické série evolúcie identifikovanej mayským kalendárom (dlhý počet).

Majte na pamäti, že krátko po štarte 13. Neba Galaktického podsvetia 3. novembra 2010, sme tiež vstúpili do 1. neba Univerzálneho podsvetia. Všetkých 13. nebies Všeobecného podsvetia sa potom odhalia súčasne s dokončením 12. Neba Galaktického podsvetia a všetky podsvetia sa dokončia 28. októbra 2011. To je 13 univerzálnych nebies v 260 dňoch!

Jeho tiež dôležité si uvedomiť, že všetky ostatné 7. podsvetia, ktoré predchádzali tieto dve stále bežia súbežne aj vo svojich spôsoboch 13. Neba a budú tiež kompletné v rovnakej dobe, kedy končí Mayský kalendár čiže 28. októbra 2011. Jadro odkazu pre mňa je, využiť dobu ponúkanej integrácie, ako sme tu vstúpili do 12. Neba Galaktického podsvetia 8. novembra a ktorá potrvá do 3. 11. 2010. Potom budú všetky veci v nesmierne zrýchlenom režime, tak ako si to nevieme predstaviť.

Jasno v rámci nášho bytia je to, čo je potrebné pre maximalizáciu našej realizácie potenciálu nám tu ponúkaného. Jasno v tom, kto sme a kam smerujeme. Nie nevyhnutne v špecifikáciách, ale v podstate, ešte špecifiká nasledujú podstatu. Ak nemáme jasno, je to preto, že máme konflikty vnútri nás.

Uvedomil som si, že všetky vnútorné konflikty pramenia z jedného koreňového konfliktu majúceho čo do činenia s našim vnútorným vnímaním vlastnej identity. Ak nemáme skutočne v sebe zakorenené to, kto naozaj sme, ako bytosť čistého Vedomia, Lásky a Ducha, potom to ukončíme snahou nájsť svoju identitu v mnohých iných veciach, ktoré nie sú zďaleka tak rozsiahle. Potom budeme skúšať oslobodiť naše srdcia, z obmedzujúcich hraníc a za všetko to úsilie nebude mnoho ovocia. Pre každé obmedzenie z ktorého sa oslobodíme, tri ďalšie sa objavia.


Avšak, ak sme schopní nájsť spôsob, ako posunúť naše vnútorné vnímanie vlastnej identity na základnej úrovni hlboko pod prahom vedomia vo vnútri našej DNA potom spustíme navigáciu života s úplne novým kompasom a veci sa môžu posunúť ďalej a veľmi rýchlo a plynule pretiecť po tom ako k tomu dôjde. Za účelom tohto hlbšieho zakotvenia seba-poznania, musíme mať priamu skúsenosť s tým, kto skutočne sme, spôsobom zážitku našej pravej totožnosti z vlastnej vôle, čo povedie k nepretržitému bytiu v tom - a spôsob zaznamenať tú priamu skúsenosť našej pravej identity v rámci nášho bunkového vedomia a DNA. Je potrebné aby to bolo zakorenené v samom morku našich kostí, tak žeby sme naozaj vedeli, kto sme a ako sa tá pravá identita cíti v našom tele a v našom bytí. Až potom už NIKDY znovu nezabudneme!

- pokračovanie -

Preklad: -MM-

exkluzívne.cez.okno

Ďalšie uverejnenie článku len s povolením redakcie!

Zdroj: http://www.greatdreams.com/

november 26, 2010 20:25 popoludní

 

 

Top