Obrázok používateľa CEZ OKNO
►MODRÁ KNIHA [produkčná skupina PYRAMÍDA]

Tiež máte radi problematiku UFO?
Kde končí skutočnosť a začína fantázia?
Od začiatku 50-tych rokov sa vedú viacmenej zmysluplné debaty o tom, či je existencia UFO na Zemi skutočnosťou, alebo len produktom ľudí obdarených prílišnou fantáziou. Rozhodli sme sa na celú problematiku pozrieť podrobnejšie. Viac už čoskoro..

Projekt Modrá kniha, v origináli “Project Blue Book” je nielen sériou systematických štúdií fenoménu UFO, ktoré vykonávalo americké vojenské letectvo od roku 1952 do konca roku 1969, ale aj názov televíznej série History Channel, ktorý je dôstojným pokračovateľom podobného typu mysterióznych seriálov, ako boli Akty X. Jeho dej, ktorý sa točí okolo hlavnej postavy skutočného astrofyzika a vyšetrovateľa fenoménu UFO, profesora Josefa Allena Hyneka, vyvoláva v divákoch otázky, ktoré objasňuje práve dokument produkčnej skupiny PYRAMÍDA. Účinkujúci, teda internetový publicista a producent Miroslav Zachar, cestovateľ a bádateľ Michael M. Faitl a spisovateľ Miloš Jesenský, v ňom prinášajú cenný pohľad nielen do zákulisia reálnej histórie “Projektu Modrá kniha” v porovnaní so zobrazením hraného seriálu, ale zamýšľajú sa aj nad širšími súvislosťami tajných projektov a slobodného bádania o možnosti existencie mimozemského života v blízkom vesmíre. Deväťdesiatminútový dokument zodpovedá mnohé otázky, no súčasne otvára ďalší priestor pre debaty na tému, že pravda je skutočne kdesi tam vonku..

Komentár Michaela M. Faitla: “Musím přiznat, že to je celkem odvážné a v badatelském světě ojedinělé. Mluvím samozřejmě o formě provedení upoutávky. Technická kvalita je vidět že už je o několik levelů jinde, což je super. Přiznám se, že jsem nejprve nevěděl co si mám myslet, ale myslím, že jsem to už pochopil a pokud se tedy nepletu je to velice neobvyklá, chytrá a unikátní forma prezentace seriózního tématu. Samotné video předpokládám bude v seriózním duchu, ale tohle je super, takové žertovné. Je to záměr s nadsázkou a humorem, je to vidět a zároveň tak akorát, aby to nebylo za hranou. Takže gratuluji. Navíc já mám humor rád a proč to trochu nezpestřit. Koneckonců všichni ostatní ty záhady dělaj tak šíleně vážně a tváří se u toho hrozně důležitě. Myslím, že toto by mohl být dobře nastavený styl, trochu uvolněný, a zároveň informativní a popisující seriózní témata, která jsou reálnou součástí světové ufologie. Možná, že toto je cesta k širší veřejnosti, která stále nebery tyhle věci příliš vážně. U mě „thumbs up“. Mimochodem Arthur je výbornej. Takovej šedivej šedivák :)”


NA WEBE môžete výsledky bádania sledovať na tejto adrese


NA FACEBOOKU na tejto adrese


Založili sme nezávislú produkčnú skupinu PYRAMÍDA
Tiež máte radi záhady?
›› https://pyramida.org/o-nas/

Miroslav Zachar
Miloš Jesenský
Michael M. Faitl

PODPORTE NÁŠ PROJEKT

Číslo transparentného FIO účtu pre Váš dar:
2701686358/8330
IBAN: SK5083300000002701686358
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

Stav a pohyby na našom transparentnom FIO účte:
https://ib.fio.sk/ib/transparent?a=2701686358

Kamera, strih, hudba a mix: Miroslav SOKOL Zachar
Produkcia: http://www.prvainternetova.org
Skladby: MODRÁ KNIHA a PO ODHALENÍ (A. D.) [autor: Sokol; mastering: http://trayart.sk/]


Súvisiace:

Spisy projektu Blue Book z USA zdarma on-line
https://www.cez-okno.net/clanok/spisy-projektu-blue-book-z-usa-zdarma-on...

Ufologové slaví. USA zveřejnily tisíce tajných záznamů o UFO
https://www.cez-okno.net/clanok/ufologove-slavi-usa-zverejnily-tisice-ta...

Project Blue Book
https://www.cez-okno.net/rubrika/project-blue-book

HOVORY CEZ OKNO
http://www.cez-okno.net/hovory-cez-okno

VIDEOHOVORY CEZ OKNO
http://www.cez-okno.net/video-hovory-cez-okno


júl 06, 2020 22:55 popoludní

 

 

Top