Obrázok používateľa CEZ OKNO
Mám to asi taky - nanovlákna pod mikroskopem!

Tento příspěvek je fakt nechutnej, nedoporučuji slabším povahám a žaludkům...
Dnes ráno tedy vezmu flašku svařáku od vánoc, dám si drobný doušek, zakloktám, vyplivnu červené (vínem obarvené) chomáčky hlenu (mám pořád dost velké zahlenění). A když takový červený chomáček trochu natáhnu prstem, tak je v něm dlouhatánské vlákno, dá se lehce odseparovat od hlenu, trochu se trhá, ale je poměrně pevné.


FOTO 1 nájdete na tejto adrese.

FOTO 2 nájdete na tejto adrese.

Můžu plivat do nekonečna, pořád tam jsou. Když zakloktám intenzívnějí, je to natrhané na menší kousky...


Asi tak od podzimu mám pořád v krku značné zahlenění, jakoby knedlík, vadí to i při polykání, nejde se toho ničím zbavit, nedávno z toho byl docela slušný zánět, léčený i koloidním stříbrem (mimochodem je to skvělá věc).

Moje výborná homeopatka mě udržuje různými metodami a přírodními léky, živím se zdravě, cvičím a medituju, a chodím na zahrádku (:-)), takže jsem celkově OK a fit. Ale stejně pořád musím odkašlávat, třeba dneska ráno po cvičení - úplný záchvat.

Ale nic se nebojte, pokud to jsou nanovlákna, tak už mně dávno nevadí, už s nima zřejmě žiju dost dlouho. A máme je zřejmě všichni. Ale některá těla je přijmou bez problémů, neví o nich, a jiná se snaží je vyloučit kůží, takže vzniknou boláky s vlákny, a tomu se říká Morgellonová nemoc. Lékaři ji popírají. Mně se možná vylučují krkem, třeba proto pořád kašlu, ale není to hrozný (:-)))

Zajdu za homeopatkou a ona na to určitě něco vynalezne - a když ne, nevadí. Zanedlouho v nové dimenzi budeme už všichni zdraví (:-)))

Doufám, že metodu zkusíte i další a sdělíte výsledky. Kdyby náhodou někdo věděl, kde by se dala provést analýza, jestli mi rostou v krku opravdu nanovlákna, dejte vědět. Naplivu a pošlu vzorek (:-))

P.S. Díky za rady na kloktadla a kapky, ale pokud jde o nanovlákna čili morgellony, tak nepomůžou. Ani mně žádné nepomohlo (a že jich bylo) a jednak nanovlákna jsou z organismu známými prostředky neodstranitelná. Pacienti s Morgellonovou nemocí (to znamená, že jim lezou vlákna kůži a mají boláky), si sice vzájemně radí, v čem si koupat rány, třeba i v octě, ale to je jen úleva, nikoli léčba.
Něco více o Morgellonové nemoci třeba v článku "Jak se žije s Morgellony")

Složitější články o tom, jak se morgellonová vlákna (nanovlákna) v organismu programovaně a nekonečně replikují:
http://orgo-net.blogspot.com/2012/01/morgellony-je-forma-rizene-evoluce....
http://orgo-net.blogspot.com/2011/05/morgellony-jsou-biosensory.html


Nanovlákna pod mikroskopem!

Článek je bomba... takže to máme všichni...

Ahoj Orgonete,
Četl jsem článek o nanovláknech již dříve v AJ a objevil se také na tvém blogu. Psal jsem do komentářů, že jsem zkusil test s vínem a že jsem objevil tyto vlákna také u sebe. Např. tato fotka z mikroskopu.


Zdroj: Nano vlakna test 24. 4. 2012
https://picasaweb.google.com/108749246803794548674/NanoVlaknaTest2442012...


Test je jednoduchý. Stačí kloktat červené víno, nebo si jím několikrát vypláchnout pusu a hezky to vyplivnout do umyvadla. Při několikanásobném opakování kyselost vytáhne tyto vlákna z kůže a obarví je, aby byly lépe vidět.

Vzal jsem tyto cucky, které jsem vyplivnul a odnesl ke známému biologovi, který je fakt odborník.

Vypadá to úplně stejně, jako jsi dával fotky svého testu s červeným vínem. Mohu ještě dodat i video, ale nechci lidi znechucovat. Každý si to nakonec může vyzkoušet sám.

Podívali jsme se na to pod mikroskopem a ihned bylo jasné, že to jsou umělá vlákna. Viz nafocené fotoalbum s různými stupni přiblížení cca. 200x - 600x.

Zatím se více nedá určit, ale řekl mi, že to jsou určitě umělá vlákna, ale že původ nemůže potvrdit. Za týden se na to podíváme pod elektronovým mikroskopem, který má zvětšení 1000-10.000x. Tam už bychom měli vidět více. Zároveň jsem mu dal texty a vědecké práce z www.carnicominstitute.com, který tyto vlákna intenzivně zkoumá. Uvidíme, co mi na to dál řekne.

Pro porovnání jsme ještě vzali vlákna z džínů (udělali stěr na sklíčko), dali je pod mikroskop a tyto poslední 3 fotky jsou právě z toho.Takto vypadá struktura umělých vláken a je tedy jasné, že to vyplivnuté svinstvo po červeném vínu jsou umělá vlákna


Co to jsou za vlákna nevím já, ani on netuší, ale je jasné, že máme něco v puse a nejspíše i v dýchacím ústrojí.
Vyvstávají otázky jako: Proč máme v puse (asi nejen) umělá vlákna? Jak se tam dostaly? Jaké je jejich složení? Prohlédněte si fotky sami, a pokud k tomu napíšete Váš názor do komentářů, budu rád.

Díky a prosím o přístup k věci bez strachu, ale objektivně.

Panzik

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.com/


Súvisiace:

Často kladené dotazy: BioAPI a Chemtrails + Důkazy nanovláken
http://www.cez-okno.net/clanok/bioapi/casto-kladene-dotazy-bioapi-a-chem...

Morgellony
http://www.cez-okno.net/rubrika/morgellony


Autori: 
Štítky: 
apríl 27, 2012 21:16 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonymný
  Anonymnýdecember 12, 2013 12:22 popoludní

  Komentár: 

  ...To co jsem viděl snad 50x co jsem zesebe vytáh bylo jak ze scifi filmu málem jsem se zbláznil.. opravdu nejbyzradnější věc co jsem kdy viděl, hýbající se jakoby živý sotva viditelný chloupek.. po roztržení jakoby rostl zněj tenčí ještě kroutící se za prstem !! ...dále pak poznatek místo po vyrážce zkere toto bylo vytaženo potřeno mms a naráz byl klid.. ale nevím čemu to přisoudit.. má to 100% cosi společného s nervovým systémem protože vyrážky se tvoří převážně jen na místech kde vede trojklanný nerv, jakmile jsem toto zistil nastal ještě podivnější stav... naráz opadla celoživotní úzkost a veškeré obavy šílenství přešlo přes šťastné uvolnění a připadám si konečně volný, pleť se začla ihned lepšit a já mám snad pocit že tímto pochopením a odhalením jsem se zbavil celoživotního akné... zkoušel jsem nato vše nic nepomohlo.. jediné MMS což ale nerad protože nikdo neví co snáma co to užíváme bude za 10 let. Jak jsem viděl ostatní lidi tak jsemnatom ještě hodně dobře.. na 100% to má co dočinění s psychikou a pocitem viny... všechno to zlé země vytvořilo dobrého člověka a především jsem našel sám sebe... všem jsem odpustil nemám nepřátel, pomáhám lidem, bůh mi to odpustí...

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymapríl 28, 2012 13:32 popoludní

  Komentár: 

  Treba ľudom hovoriť, že ako to je, čoho všetkého sú schopní, len aby mohli mať moc nad ľudmi. Ale končí sa im to, a to je ta najlepšia správa pre slobodných ľudí...

 3. Obrázok používateľa Vom@lites
  Vom@litesapríl 28, 2012 21:03 popoludní

  Komentár: 

  Ahoj,
  ja hlienim už tiež minimálne rok... myslím že moje telo sa toho tak stále zbavuje, lebo aj cez kožu mi to ide von... čo už :D

 

 

Top