Obrázok používateľa CEZ OKNO
Co právě tropí HAARP? Tornáda

Pro nezasvěcené stručně: HAARP je technologie, která je základem klimateroristických manipulací počasí a klimatu (i zřejmě ovládání mysli mas), a my ji sledujeme od počátku OrgoNetu. (Viz články se štítkem HAARP.) Zařízení sídlí v Gakoně na Aljašce. HAARP má své oficiální stránky a na nich graf tzv. indukčního magnetometru. Lidé se o to pranic nezajímají, případně se domnívají, jak je jim tvrzeno, že se jedná o vědecké měření jakési aktivity Země a vesmíru v ionosféře.

Graf pravděpodobně skutečně zobrazuje vlnění v ionosféře, ale vlny, které měří, tam byly vyslány uměle samotným HAARPem. Takže graf nám vlastně prozrazuje zapínání a vypínáni HAARPového zařízení, které vydává vlnění vyvolávající velké geoudálosti, jako je třeba zemětřesení, hurikány, tornáda, výbuchy sopek. To vše HAARP dokáže vytvořit, a to s pomocí dalších utajených technologií jako jsou např. chemtrails. Prakticky žádná z meteo/geoudálosti dnes nevznikne a neproběhne přírodně, vždy je uměle vyvolána či řízena utajenými technologiemi státních a korporátních klimateroristů.

Několik dní předtím ukazuje obvykle tento přístroj mimořádnou aktivitu vlnění. Takže, jakmile uvidíte na grafu vysoký sloup záře, můžete si být jisti, že (většinou do 24-48 hodin) dojde k nějaké větší meteoudálosti. Co to bude, nikdo neví kromě klimateroristů. Ti občas "pustí hlášku" meteorologům předem, aby měli radost, že něco předpověděli (:-)))

Aktivita HAARPu v minulých dnech měla nepochybně za cíl vyvolání mnohočetných tornád v USA (Sev. Karolína, Texas) - viz video z 3. dubna 2012, níže.

Viz čerstvý komentář čtenáře:

"Na grafu protonového indukčního magnetometru v Gakoně (Aljaška) je patrné vysílání nějakého podprahového vlnění (snad ELF či něco podobného?), které byla zapnuto 1. 4. 12 po 17. hodině. A skončilo před 1. hodinou ranní 2. 4. 12. Znovu to bylo zapnuto 2. 4. 12 před 9. hodinou dopolední. Před 15. hodinou toto vlnění přešlo na haarpové třesky vysoké intenzity. Trvaly nepřetržitě až do doby před 8. hodinou ranní 3. 4. 12. Méně intenzivní třesky pak probíhaly od 22. hodiny 3. 4. 12 až do 4. hodiny ranní 4. 4. 12. Zhruba uprostřed tohoto posledního cyklu byl vyzářen proud, sloup energie zřejmě do ionosféry. Tuto aktivitu si spojuji s těmi divokými tornády, co zasáhly sever USA. Graf si můžete prohlédnout na odkazu: http://www.haarp.alaska.edu/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi"

Ukázky:

Aktivita HAARPu v minulých 36 hodinách 2. - 4. 4. 2012)

Třesky 31. 3. 2012:


Mnohočetná tornáda způsobila v USA obrovské škody, 3. 4. 2012:

VIDEO nájdete na tejto adrese

P. S. Orgonet: Na ten graf často nekoukám, a ty třesky (výše) ani ještě neznám. Novinka? Pozorovali jste to dříve?

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


Súvisiace:

Seriál: HAARP - Vysokofrekvenčný vandalizmus na oblohe
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-haarp-vysokofrekvencny-vandalizmu...


Autori: 
apríl 05, 2012 23:02 popoludní

 

 

Top