Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tipy týždňa

Články, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!


OBRANA POSVÄTNÉHO ÚZEMIA

a n d r o m é d a  |  „Je dôležité vedieť, že priekopníci minulosti, ktorí výrazne ovplyvnili váš svet, boli zo sŕdc ľudí odstránení...“

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Myšlienka dňa

Ako životne dôležitý je tvoj správny a kladný vzťah k dnešku a ku všetkému, čo ti prináša! Môžeš zlepšiť, alebo zmariť tento deň tým, ako k nemu pristúpiš. Tvoje reakcie na to, čo sa bude diať, môžu byť úplne rozdielne. Ak sú tvoje reakcie negatívne a agresívne, ak nachádzaš chyby a viníš ostatných, okamžite staviaš prekážky a vytváraš odpor. Si tak slepý, že nevidíš, že ty sám si jediným vinníkom, a cítiš sa byť ukrivdeným. Ak sú tvoje reakcie kladné a konštruktívne, všetky prekážky padnú a zistíš, že sa ti dostáva pomoci a spolupráce zo všetkých strán. Ak si urobil chybu, pripusť si ju, ospravedlň sa a choď ďalej. Nebudeš tak márniť vzácny čas dokazovaním, že máš pravdu. Je mnoho lekcií, ktorým sa musíš naučiť. Uč sa rýchlo a snaž sa, aby si rovnakú chybu neurobil dvakrát.


U F O / KAZACHSTAN / ALMA ATA - NEUVERITEĽNÉ!

p o z r i  |  „Skutočnosť? Vydarený zostrih pod heslom DISCLOSUR3...“

Správa dňa

Myšlienka dňa

Aby si mohol súznieť s rytmom života, musíš sa naučiť umeniu byť pokojný, pretože čím pokojnejším sa staneš, tým jasnejšie môžeš hĺbať o kvalitách svojej duše. Ako ľahké je dávať vinu svojmu okoliu, svojej situácii alebo svojim životným podmienkam za stav, v ktorom sa nachádzaš! Je najvyšší čas, aby si s tým prestal a uvedomil si, že zo všetkého môžeš viniť iba seba. Keď budeš hľadať a nachádzať onen vnútorný pokoj a mier, nič a nikto zvonku ťa nebude môcť znepokojiť alebo ťa vyviesť z rovnováhy. Rozhliadni sa okolo seba, pozri sa na krásu a dokonalosť prírody. Všetko v prírode má svoj rytmus. V Mojom vesmíre existuje dokonalá zákonitosť a poriadok. Nič nie je mimo tento rytmus; všetko má svoj čas a príčinu. Všetky duše sa môžu na tomto rytme podieľať, preto aj ty s ním vojdi do súladu. Splyň s ním a staň sa súčasťou zákonitosti a poriadku v Mojom vesmíre.


NAD POJMAMI DOBRA A ZLA

Omraam Mikhael Aivanhov  |  „Môžeme povedať, že existujú dve školy: škola dobra a škola zla...“

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Myšlienka dňa

Začínajte deň hneď od začiatku v jednote so Mnou. Potom sa ti počas dňa nemôže prihodiť nič, čo by ťa vyviedlo z rovnováhy. Keď začínaš žiť duchovným životom, musíš sa vedome namáhať, aby si sa správne naladil, ale ako tak žiješ dlhšie a dlhšie duchovný život sa stane tvoju súčasťou, potom už nemusíš vyvíjať námahu a staneš sa sám sebou. Nájdeš veľkú radosť a slobodu. Nemusíš tráviť polovicu času v modlitbách a prosiť o odpustenie v obavách, že robíš niečo zle, že sa mýliš alebo že ideš proti prúdu. Keď urobíš chybu, dostane sa ti hneď odpustenia, ale snaž sa svoje chyby neopakovať. Choď ďalej až kým tento spôsob života prestane byť námahou a stane sa skutočnou radosťou, a spoznáš, čo to znamená byť v jednote so Mnou, v dokonalom mieri.


NOVINKY Z LUXORU

Michael M. Faitl  |  „V komplexu Luxor byla odkryta zeď, která kdysi uzavírala chrám Petah v Karnaku...“

Správa dňa

Myšlienka dňa

Nemôžeš hovoriť, že Ma miluješ a pritom nenávidieť svojich blížnych, pretože láska a nenávisť sú ako olej a voda; nemožno ich zmiešať. Ak Ma naozaj miluješ, budeš milovať aj svojich blížnych. Budete sa milovať navzájom. Budete mať vzájomný súcit a pochopenie. Láska k blížnemu a láska ku Mne sú tak previazané, že ich nemožno oddeliť. Aká veľká je tvoja láska k blížnemu? Si ochotný obetovať sa pre druhého. Láska sa nemusí vyjadrovať slovami; možno ju vidieť a cítiť v činoch. Musí z teba vyžarovať. Láska je jazykom ticha. Možno ju rozpoznať a pochopiť, bez toho aby si povedal slovo. Je to medzinárodný jazyk chápaný srdcom, nie rozumom. Nezáleží na tom, akej si národnosti, pretože lásku môžeš vždy vyjadriť a vyrozprávať úplným mlčaním. Tvoje oči, tvoje srdce, tvoj postoj, celá tvoja bytosť vyjadruje, čo cítiš k druhej duši.


ARCHEOLÓGOVIA PRI STONEHENGE ODHALILI NEOLITICKÝ "HENGE"

BBC  |  „Je to naozaj zaujímavé a výnimočné, začne nám to dávať iný pohľad na krajinu...“

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Myšlienka dňa

Vlož vo Mňa svoju plnú vieru a nádej a vedz, že na teba nikdy nezabudnem, ani ťa neopustím. Nič, čo podnikáš, nie je nemožné, pretože sa Mnou môžeš vykonať všetko. Ži vo viere. Chcem, aby si videl, že každá situácia dopadne dobre, akokoľvek zvláštne sa môže javiť. Buď ochotný svoju vieru a dôveru stále znovu a znovu vystavovať skúškam, pretože k čomu je dobré hovoriť o viere a dôvere, ak ich nepodrobíš skúške, aby si zistil, čo pre teba znamenajú? Si ochotný vykročiť v plnej viere a robiť zdanlivo nemožné, nie aby si sa chválil, ale pretože vieš bez tieňa pochýb, odkiaľ tvoja viera pochádza? Kým svoju vieru nevyskúšaš a nezistíš, že je neotrasiteľná, nehovor o nej. Čerpajte svoju silu a schopnosti zo Mňa, lebo keď Ja som s tebou, kto môže byť proti tebe?

júl 13, 2011 16:11 popoludní

 

 

Top