Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tipy týždňa

Články, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!


SLOVENSKO SMETISKOM NECHCENEJ HYDINY?

z d r a v i e  |  "Svedčí to buď o istej arogancii alebo výsmechu obchodných reťazcov voči štátnym orgánom a najmä voči nám, ich zákazníkom," vyhlásil Molnár.

Správa dňa

Myšlienka dňa

Všetko musí rásť a rozvíjať sa. Nechcel by si predsa zostať celý život dieťaťom, ktoré musí byť kŕmené, obliekané a všelijako zaopatrované. Keď pozoruješ dieťa, vidíš, ako sa chce meniť a ako chce skúšať nové veci. Stále niečo skúma a učí sa, rastie a rozvíja sa. Je to prirodzený proces rastu a premien. Dieťa o svoj rozvoj nemusí usilovať; prichádza úplne prirodzene. A tak je to i s objavením Nového veku, ktorý je teraz priamo tu s tebou. Nemusíš bojovať a zápasiť, aby si do neho vstúpil, nemusíš sa báť neznámeho, nemusíš sa znepokojovať rýchlosťou zmien a rozvoja všade okolo seba. Pozeraj sa vpred so skutočnou radosťou a očakávaním toho, čo má prísť. Nič nie je príliš veľké, nič nie je príliš zázračné, nič nie je nemožné. Sleduj Moje zázraky, ako sa zjavujú v pravej dokonalosti, a vzdávaj večnú vďaku.


OSHO - GURU BOHATÝCH

m y s t i k a  |  „Som všetko, čo si vieš predstaviť: šialenec, prebudený, blázon alebo duševne zdravý. Som taký obrovský, že v sebe obsahujem všetky protiklady. A čo sa mňa týka, tieto protiklady už nie sú protiklady; stávajú sa vzájomnými doplnkami.“ Nebol to zlý ťah – ak sa žiaci nemajú čoho zachytiť v Majstrových slovách, jediným záchytným bodom ostáva Majster sám...

Správa dňa

Myšlienka dňa

Príliš veľa ľudí márni čas a energiu tým, že obviňujú za chyby sveta niekoho iného, namiesto aby si uvedomili, že ich môžu zmeniť, keď začnú sami u seba. Najprv si daj do poriadku svoj ​​vlastný dom. Keď hodíš doprostred rybníka kameň, rozčerí vodu do vĺn; tieto vlny majú svoj počiatok v kameni, v strede rybníka. Začni u seba; potom môžeš vyžarovať mier, lásku, harmóniu a porozumenie ku všetkým dušiam okolo seba. Začni konať hneď teraz. Túžiš vidieť lepší svet, teda pre to niečo urob, nie však poukazovaním na všetkých okolo, ale nahliadnutím do svojho vnútra, skúmaním svojho srdca, napravovaním svojich vlastných chýb a nachádzaním odpovedí v sebe. Potom môžeš ísť s istotou vpred a byť skutočnou pomocou svojmu susedovi a všetkým dušiam, s ktorými sa stretneš. Zmena sa začína u jednotlivca a potom prechádza do spoločenstva, mesta, národa a sveta.


PODVOD SAI BABA

m y s t i k a  |  „Knihy o Sai Babovi od jeho obdivovatelů lze bohužel stále ještě zakoupít v některých českých knihkupectvích s duchovní literaturou...“

Správa dňa

Myšlienka dňa

Všade si obklopený krásou. Otvor oči a vnímaj ju a vzdávaj za ňu stále vďaku. Dovoľ, aby ťa krásne veci premenili a inšpirovali k tomu, čo je v tebe najvyššie a najlepšie. Krása v tebe prebudí to naozaj najlepšie a zjednotí ťa s tým najvyšším. Krásu nemožno vnútri zadržiavať, a preto ju nechaj vyžarovať. Naplň svoje srdce a myseľ krásnymi myšlienkami a odrážaj Mňa, lebo Ja som krása. Hľadaj krásu vo všetkom, a ak ju budeš hľadať dostatočne hlboko a dostatočne po nej túžiť, uvidíš ju. Povznesie sa nad nečisté a škaredé veci v živote, pretože tým, že sa nad ne povznesieš, ich môžeš pomôcť premeniť. Krása sa odráža v tvojom oku, je teda hlboko v tebe. Vykroč dnes s presvedčením, že uvidíš krásu vo všetkom a v každom, a dokážeš to. Láska a krása idú spolu ruka v ruke; nechaj teda Moju všezahŕňajúcu lásku, prinášajúcu jednotu a jedinečnosť, slobodne plynúť do teba a skrze teba.


ZOPAKUJE MASÍVNY ASTEROID EFEKT "SUPERLUNY"?

kp.ru  |  „Čo sa môže stať? Ďalšie zemetrasenie? Výbuch sopky? Hurikán? Ťažko povedať. Možno sa nestane nič - ako sľubuje NASA...“

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Myšlienka dňa

Čo pre teba znamená život? Užívaš ho plne? Očakávaš od neho naozaj to najlepšie? Uvedomuješ si, že je nekonečný, že nemá ani začiatok, ani koniec? Vzrušuje a povznáša ťa toto poznanie, alebo ťa desí a skľučuje? Tvoj vzťah k životu v tejto dobe je veľmi dôležitý, pretože sa objavujú mnohé zázraky a je nutné, aby si držal krok s tým, čo sa deje, a nevzpieral sa tomu. Je doba objavovania, nie svárov a zápolenia, preto buď pokojný, sleduj zázrak za zázrakom, ako sa prejavujú v skutočnej dokonalosti, a vzdávaj večnú vďaku. Vzdávaj vďaku za to, že žiješ a že si súčasťou všetkého, čo sa deje. Vzdávaj vďaku za rýchle zmeny, a meň sa spolu s nimi. Všetko smeruje k tomu najlepšiemu, preto sa neobávaj, ale choď vpred plný radosti. Uvedomuj si, že si súčasťou celého procesu zmien, súčasťou celku, súčasťou niečoho nového.

júl 20, 2011 03:19 dopoludnia

 

 

Top