Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tipy týždňa

Články, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!


POZITÍVNA MÁGIA!

k n i h a  |  Co je to čarodějnice? Jedno z nejlepších vysvětlení, jakých se mi kdy dostalo, jsem našel v dopise Marion Weinsteinové: "Už když jsem byla malá, to mi bylo tak deset, jedenáct let, se mi zdálo, že ,věci se dokážou vyřešit samy, jestliže k problému zaujmu určitý postoj, jakousi všeobjímající víru, která se sama ujímá života jako takového a dává tím směr mému životu... Chtěla jsem přijít na to, jak tento proces zvládnout."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Myšlienka dňa

Keď ti hovorím, že môj slávny plán sa odvíja krôčik po krôčiku, možno sa ti zdá, že všetky udalosti prebiehajú pomaly. Môj milovaný, teraz už nič nebude prebiehať pomaly. Všetko sa zrýchľuje. Avšak ide o postupné odhaľovanie, pretože všetko prebieha v dokonalom načasovaní. Nechaj všetko prísť a nepokúšaj sa nič zastaviť zo strachu z rýchlosti, s akou to prichádza. Moje načasovanie je dokonalé. Prečo ho neprijať? Nechovaj v sebe žiadny odpor, ale nájdi dokonalú slobodu a radosť z toho, ako sa môj plán odvíja. Je to skutočne úžasný plán a ty si jeho súčasťou. Máš v ňom svoju vlastnú úlohu, preto je dôležité, aby si ju našiel a aby si tak urobil hneď teraz. Nepremárni ani jediný deň tým, že by si prestal svoju rolu hľadať. Keď si nájdeš čas na stíšenie, spoznáš, aká je tvoja úloha.


ŽI PRAVDU!

p o z r i  |  "Ako sa vysporiadala Vaša rodina, priatelia a okolie s vysmievaním?"

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Myšlienka dňa

Ak budeš odmietať učiť sa niečo jedným spôsobom, bude ti to predložené inak. Vždy existuje ľahká cesta, ale keď ju odmietneš prijať, bude ti ponúknutá cesta ťažšia a komplikovanejšia. Prečo sa svoje lekcie neučíš ľahko? Prečo nie si ako malé dieťa, horlivý a vnímavý ku všetkému, čo sa v tvojom živote deje, a nevyvíjaš sa tým najprirodzenejším spôsobom? Taký je môj plán s tebou, tak prečo si robiť život zložitým, keď to nie je nutné? Keď tak budeš konať, len sa oneskorí tvoj vývoj. Zistíš, že keď sa naučíš klásť Ma vo všetkom na prvé miesto, všetko dokonale zapadne tam, kam patrí. Keď povznesieš svoje vedomie na duchovnú úroveň, ktorá je nevyhnutná, potom dôjde k veľkým zmenám a tvoj život sa bude odvíjať bez akejkoľvek námahy. Život je veľmi jednoduchý. Prečo si ho teda komplikovať?


TAJOMSTVO ĽUDSKEJ AURY

yoki.ru  |  "Prečo sa s niektorými ľuďmi cítime príjemne a pri iných zle? Prečo občas pociťujeme nevysvetliteľný úbytok síl a inokedy duševné pozdvihnutie až eufóriu? Odkiaľ sa berú choroby?"

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Myšlienka dňa

Nastal čas budovania a tvorenia, čas jednoty a harmónie, čas pokoja, lásky a celistvosti. Stále si udržuj vo svojom vedomí pozitívne, tvorivé a konštruktívne myšlienky, a nikdy ich neopusť. Postaraj sa, aby sa v tebe zakotvili a uplatňovali, a uvidíš, že vízie nového neba a novej Zeme dostávajú tvar a podobu. Nechaj ju v sebe rozvinúť. Akonáhle sa naladíš na ideu Nového veku a pochopíš jej skutočný význam, postupne sa začne rozvíjať v tvojom vnútri, a ty si uvedomíš, že si jeho súčasťou a on je súčasťou teba. Je to niečo úžasné, ako keď sa obor, ktorý doteraz driemal a čakal na prebudenie zo spánku dá do pohybu a nič už nemôže zastaviť jeho postup. Nie je tu proti čomu bojovať, nie je už potrebné sa brániť. Jednoducho sa uč čakať na Mňa a dovoľ, aby sa naplnil môj dokonalý plán.

august 03, 2011 23:13 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top