Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tipy týždňa

Články, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!


POSLEDNÝ APEL ĽUDSTVU

pdf  |  "Je mi veľkou cťou, že môžem hrať úlohu pri uvádzaní tohto diela..."

Správa dňa

Myšlienka dňa

Stíš sa a buď vnímavý k životu. Čím viac sa stíšiš, tým vnímavejší budeš, pretože len v tichu môžeš počuť Môj tichý hlas. Len v tichu si začneš uvedomovať Moje zázraky všade okolo seba. Staneš sa veľmi citlivým k dôležitým veciam v živote, a v tomto stave citlivosti sa dvere môžu rozletieť dokorán a môže sa stať čokoľvek. Musíš hľadať a nachádzať chvíle pokoja a ticha, bez ohľadu na to, ako veľmi si zamestnaný; veď to nemusia byť dlhé chvíle. Zistíš, že tých niekoľko okamihov v tichom spojení so Mnou vykoná zázraky vo všetkom, čo robíš. Namiesto toho, aby si sa nerozvážne púšťal do nejakej činnosti alebo robil niečo len preto, že to musí byť urobené, sa tvoj celkový postoj ku všetkému, do čoho sa pustíš, zmení v požehnanie, chválu a vďakyvzdanie. Ak bude tvoj postoj a prístup správny, môže z neho vzísť len to najlepšie a môže priniesť požehnanie všetkým dušiam, ktorých sa to týka.


ODHALENIE SKRYTÝCH PRÁVD

p o z r i  |  "Zdeněk Ordelt o šamanizme, tradíciách a pravých duchovných hodnotách v rôznych častiach sveta..."

Správa dňa

Myšlienka dňa

Začni každý deň naladením sa na najvyššie dobro v sebe, a potom ho prenes do všetkého, čo robíš počas dňa. Nech pokoj a láska slobodne plynú do teba a skrze teba ku všetkým, s ktorými sa stretneš. Nájdi Moju celistvosť a dokonalosť vo všetkých svojich blížnych a vytrvaj u nej. Keď to dokážeš, všetky ich nedostatky budú eliminované a ty ich uvidíš vo svetle dokonalosti, pretože uvidíš Mojím zrakom a Ja vidím vo všetkom a v každom iba dokonalosť. Buď Mojím obrazom, staňme sa jedným. Nech je tvoje vedomie jednotné a celistvé. Vedz, že Ja pracujem v tebe a skrze teba, že všetky tvoje myšlienky a činy sú Mnou vedené a riadené. Vedz, že akonáhle harmónia, krása, zákon a poriadok vstúpi do tvojho života, chaos a zmätok vyletí oknom von. Kým zotrváš v tomto stave vedomia, všetko bude veľmi, veľmi dobré.


PROFESOR STANĚK V LUHAČOVICIACH

p o z r i  |  "Nepotrebuje komentár..."

Správa dňa

Myšlienka dňa

Nauč sa konať spontánne, podľa intuície, a robiť aj to, čo žiada tvoje srdce, nielen to, o čom ti tvoj rozum hovorí, že je rozumné a účelné. Niektoré činy z čírej lásky sa môžu zdať v očiach ostatných veľmi nerozumné, dokonca hlúpe, ale na tom nezáleží. Ak si vnútorne poháňaný k nejakému činu, vykonaj ho a nezastavuj sa, aby si ho zvažoval, alebo sa dokonca čudoval, prečo ho robíš. Aj malý skutok lásky môže mať ďalekosiahly účinok. Možno, že sa v začiatkoch ani neprejaví. Nestrácaj čas očakávaním výsledku; jednoducho rob veci, o ktorých vieš, že ich musíš urobiť a potom nechaj ostatné na Mne. Niekedy môže trvať dlho, než semeno lásky vzklíči v tvrdom, chladnom srdci, ale akonáhle bolo raz zasiate, skôr alebo neskôr sa samo objaví. Všetko, čo musíš urobiť, je splniť s vierou svoju úlohu, a potom zistíš, že všetko je veľmi, veľmi dobré.


ORGONITOVÁ MAPA SLOVENSKA

g i f t i n g  |  "Mapa pokrytia územia Slovenska orgonitmi má slúžiť hlavne ako inšpirácia pre každého, kto nie je lenivý a občas dokáže svoje peniaze vymeniť nielen za čokoládu a kofolu..."

Správa dňa

Myšlienka dňa

Zjednoť sa so Mnou v pokoji a mieri. Ako môžeš očakávať, že budeš počuť môj tichý hlas, keď máš nepokoj vo svojom vnútri a si príliš zamestnaný, než aby si si našiel čas na upokojenie a načúvanie? Akonáhle sa naučíš stíšiť, dokážeš sa bez ohľadu na to, čo robíš a kde si, obklopiť prostredím pokoja a ticha a nájdeš v sebe onen stred mieru, ktorý nič nemôže narušiť. A tam, v samom strede, nájdeš Mňa. Dosiahneš jednotu so Mnou, prameňom všetkého stvorenia. V tomto stave mieru a jednoty sa vyrovnáš s každou situáciou a budeš presne vedieť, čo a ako máš robiť. Dosiahnutie mieru a jednoty nie je určené niekoľkým málo jedincom, môžu o ne usilovať všetci, ak chcú. Prečo nebyť v pokoji a mieri hneď teraz?


BIZNIS S VYMYSLENÝMI CHOROBAMI

p o z r i  |  "Kde je diagnóza, tam sa dá na ňu zaregistrovať “liek” a pri dobrom marketingu každá nová diagnóza predstavuje miliardové zisky (nie obraty, zisky!)"

Správa dňa

Myšlienka dňa

Vzdávaj za všetko neustálu vďaku. Je toho veľa, za čo máš byť vďačný; otvor svoje oči, pozeraj sa okolo seba, a uvidíš, aký si požehnaný. Zistíš, že si naplnený ohromujúcim pocitom lásky a vďačnosti, a celý život pre teba dostane nový zmysel. Ľudia okolo teba budú pre teba viac znamenať, pretože tvoje srdce bude naplnené láskou k nim a ty budeš pre nich mať hlbšie pochopenie a viac tolerancie. Uvedomíš si, že im vďačíš za ich lásku a spoločenstvo, za to, že sú. Tvoje oči sa otvoria pre všetku krásu a harmóniu okolo teba, pre zázraky prírody. Tvoje oči a uši začnú vnímať, a naozaj tak, ako majú, a ty budeš hovoriť slovami lásky a porozumenia. Život bude pre teba dobrý, pretože nič nebudeš pokladať za samozrejmé, ale všetko si budeš vážiť a vo všetkom spoznáš Moju ruku.

august 08, 2011 20:59 popoludní

 

 

Top