Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tipy týždňa

Články, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!


AMERIKA PRED KOLUMBOM

WM Magazín  |  "Možná to zní podivně, ale skutečně není přeháněním, když řekneme, že mnohé z toho, co nás učili o historii současného světa, se opírá o nepravdivé výmysly..."

Správa dňa

Myšlienka dňa

Keď budeš nabudúce postavený pred prácu, ktorá sa ti nepáči, než ju začneš vykonávať, nájdi si čas, aby si k nej zmenil svoj celkový prístup. Uvedom si, že ju robíš pre Mňa, a ak je tvoja láska ku Mne taká, aká by mala byť, nájdeš skutočnú radosť a potešenie vo všetkom, čo robíš dokonale. A navyše zistíš, že máš veľa času, aby si urobil všetko, čo musíš urobiť. Nikdy nemárni čas presviedčaním seba samého, že nemáš čas a že si príliš zamestnaný. Jednoducho sa do toho daj a urob všetko potrebné. Nech tvoj život plynie hladko a v mieri, bez akéhokoľvek pocitu zhonu. Keď začneš deň správne, so srdcom naplneným láskou a vďačnosťou a s pocitom očakávania, že prichádza skvelý deň, že všetko dokonale zapadne na svoje miesto, všetko očakávané k sebe privoláš.


MILUJ SVOJ ŽIVOT

p o z r i  |  "Ve filmu se objevuje mnoho celosvětově úspěšných autorů, které Louise v jejich začátcích silně ovlivnila..."

Správa dňa

Myšlienka dňa

Môžeš sa vzniesť do veľkých výšok so srdcom naplneným chválou a vzdávaním vďaky. Avšak rovnako ako škovránok musíš vynaložiť mimoriadne úsilie, aby si vzlietol. Toto úsilie však nemusí byť príliš veľké, môže byť radostné a bezstarostné. Prečo zostávaš stále zakotvený na jednom mieste, keď činy môžu úplne zmeniť tvoj život? Pozeraj s obdivom vysoko, čím vyššie, tým lepšie. Očakávaj tie najzázračnejšie udalosti nie v budúcnosti, ale práve teraz. Vykroč vpred pevným, rozhodným krokom, s vedomím hlbokého a istého vnútorného poznania, že dosiahneš každý cieľ, ktorý si stanovíš. Prečo neurobiť niečo kladného už dnes? Prečo nezačať roztáčať kolesá? Akonáhle splníš svoju úlohu, dostane sa ti všetkej pomoci, o ktorú žiadaš, nie však skôr. Dôveruj vo svoju schopnosť všetko dokázať, pretože svoju podstatu čerpáš zo Mňa. Môžeš urobiť všetko, ak máš vo Mňa vieru a dôveru.


VZNIK A VÝVOJ ROZUMNÉHO ŽIVOTA V NAŠEJ GALAXII

v é d y  |  "... a tie, ktoré tak neučinili sa zmenili na takzvané Svety Temnej Pustatiny, vezmúc so sebou obrovskú masu energie a matérie z priľahlých galaxií..."

Správa dňa

Myšlienka dňa

Divíš sa niekedy, prečo si tam, kde si, a robíš to, čo robíš? Pochyboval si niekedy vo svojej mysli? Hľadaj hlboko vo svojom srdci a poctivo si na tieto otázky odpovedz. Ak stále cítiš, že si jedným z tých neveriacich Tomášov, urob si čas na stíšenie, aby si našiel osvietenie z vnútra a zistil, kam v celom tom ohromnom pláne patríš. Môžem ťa uistiť, že nie je náhoda, že si tam, kde si. Možno, že je život pre teba veľmi ťažký. Možnože musíš prechádzať mnohými skúškami. Možno, že si dokonca prešiel žiarom ohňa. Môžeš si byť istý, že to všetko sa deje preto, aby všetka nečistota mohla byť spálená a aby nezostalo nič než číre zlato - ono "Ja som" v tvojom vnútri, a aby som tak mohol pracovať vo vnútri a skrze ono "Ja som", aby sa všetkým zjavili Moje zázraky a sláva.

september 12, 2011 23:59 popoludní

 

 

Top