Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tipy týždňa

Články, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!


ZVITKY OD MŔTVEHO MORA

príbeh histórie  |  "Zvitky je možné pozrieť si v rozlíšení 1200 megapixelov na internetovej stránke www.dss.collections.imj.org.il"

Správa dňa

Myšlienka dňa

Vždy maj na pamäti, že so stavom sveta môžeš niečo urobiť len vtedy, ak zmeníš úplne svoje srdce, myseľ a ducha. Akonáhle si to uvedomíš, vezmeš na seba zodpovednosť a niečo pre to urobíš, nastanú zmeny, spočiatku malé, a potom sa rozšíria, až nakoniec zahrnú všetko. Len pomysli, aké je to úžasné a povzbudzujúce vedieť, že môžeš pomôcť napraviť stav sveta zmenou vo svojom vnútri, a tak ovplyvniť zmeny vonkajšie. Požehnaní sú tí, ktorí sú ochotní a otvorení k zmenám, vidia potrebu zmien a niečo pre ne robia; sú ako kvasnice, bez ktorých by cesto nevykyslo. Bez zmeny by všetko stagnovalo a odumrelo. Meň sa teda a rozvíjaj v naozajstnej radosti a vďakyvzdaní a buď vďačný, že tak môžeš robiť. Začni s tým hneď teraz.


MIMOZEMŠŤANÉ

Arnošt Vašíček  |  "Snímek představuje unikátní hrobové výjevy z mexického Monte Albanu, ostatky humanoida z Německa, fotografie tajemné létající kovové bytosti z Čech, četné další obrazové důkazy o návštěvách z vesmíru i výpovědi našich současníků, kteří byli uneseni do UFO a mají v těle mimozemské implantáty..."

Správa dňa

Myšlienka dňa

Súčasné obdobie je rozhodujúce a každá duša je potrebná na svojom pravom mieste. Ako keby sa skladala ohromná skladačka; každý nepatrný kúsok má svoje určené miesto. Si na svojom správnom mieste? Iba ty to budeš vedieť. Máš pocit, že dokonale splýváš s celkom a že nevytváraš žiadnu ťažko znejúcu, falošnú notu? Mier, harmónia a pokoj musia zavládnuť v tvojom vnútri, aby ťa upevnili a umožnili tí vyrovnať sa s tým, čo sa má stať. Preto je nevyhnutné stíšiť sa a nájsť onen mier vo vnútri, aby ho nič a nikto nemohol narušiť. Buď ako kotva, silný a pevný, aby ťa žiadna búrka zvonku nemohla poškodiť alebo vychýliť zo správneho miesta. Drž sa pevne a vedz, že všetko je veľmi, veľmi dobré a že sa všetko odvíja podľa Môjho dokonalého plánu. Maj svoje srdce bezstarostné a vlož do Mňa všetku svoju dôveru, vieru a istotu.


JESENNÁ ROVNODENNOSŤ

pozitívna mágia  |  "Když v západních civilizacích pohanství vystřídal monoteismus, upadly mnohé pozitivní ideje v zapomění: spojení člověka jako druhu s ostatní přírodou, osobní využití kosmické energie, i mnohé ze Světa neviditelna - spojení se světem duchů, myšlenka reinkarnace a osobní karmy. Stejně tak byla pomíjena důležitost ženy. Nemám zde na mysli matriarchát; mluvím o uznání ženského aspektu božství, rovnováze mužského a ženského prvku v kosmu..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Myšlienka dňa

Nemôžeš hrať tenisové stretnutie, ak len stojíš s raketou a loptičkou v ruke. Musíš raketu zdvihnúť a odpáliť loptu cez sieť. Musíš konať. Rovnaké je to s vierou. Musíš vykonať nejaký čin, aby si sám sebe dokázal, že tvoja viera prináša výsledky, ak podľa nej žiješ. Čím viac sa podľa nej snažíš žiť, tým dôverčivejším sa stávaš, až si nakoniec ochotný urobiť akýkoľvek krok vo viere bez zaváhania, pretože vieš, že kráčame spolu a že všetko je možné. Musíš veriť vo svoju schopnosť plávať, skôr než skočíš do hlbokej vody, inak sa utopíš. Musíš veriť vo svoju schopnosť žiť vo viere, skôr než v nej začneš žiť. Viera plodí vieru. Ako môžeš poznať, či Mi môžeš veriť, bez toho aby si to skúsil a presvedčil sa, či to tak je?


VYOBRAZENIA DINOSAUROV III.

zakázané dejiny  |  "Jestliže ve skutečností takový hadí ptáci byli soudobý se starověkou mayskou kulturou, tak reliéfní soška představuje zarážející vývojový jev. Zvířata s takovouto charakteristikou jsou pokládána za vymřelé před 130 miliony lety..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Myšlienka dňa

Môj plán pre teba je dokonalý a naplní sa presne v pravý čas. Nikdy sa nepokúšaj nič uponáhľať, ale všetkému nechaj voľný priebeh a vývoj. Ak sa ti zdá, že život plynie veľmi pomaly, nebuď netrpezlivý. Nauč sa čakať na Mňa v absolútnej viere a dôvere a vedz, že všetko nastane v pravú chvíľu, pretože všetko má skutočne svoj ​​pravý čas a pravé obdobie. Pamätaj, že nemôžeš zameniť ročné obdobia; nemôžeš zameniť pohyb nebeských telies alebo príliv a odliv. Vesmír je v Mojich rukách a nikto ho nemôže narušiť. Choď vpred v úplnej viere a dôvere a dovoľ, aby sa zjavili Moje zázraky a sláva. Ničoho sa neobávaj, ale buď silný a statočný. Ak máš vo svojom vnútri dokonalý pokoj, si schopný prekonať vonkajšie stresy a napätia. Preto dovoľ, nech ťa naplní a objíme Môj pokoj a láska, a buď v dokonalom mieri, keď plníš Moju vôľu.


TRETIE OKO

Lobsang Rampa  |  "Ten den nakonec nastal. Den, kterého jsem se desil, kdy melo za me být rozhodnuto o mé životní dráze, aniž bych mel jakoukoli volbu..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Myšlienka dňa

Ja som láska. Aby si Ma poznal, musíš mať vo svojom srdci lásku, pretože bez nej Ma poznať nemôžeš. Nechaj lásku voľne plynúť a uč sa milovať všetko, čo robíš; miluj svoje okolie a miluj všetky duše okolo seba. Miluj a nikdy nepočítaj, čo to stojí; nikdy neusiluj o odmenu. Nikdy nemôžeš dať dosť lásky, tak sa neboj a nesnaž sa zastaviť príval lásky, ani keď budeš odmietnutý. Ak si odmietnutý, je ľahké uzavrieť svoje srdce a cúvnuť zo strachu, že budeš zranený. Neuzavieraj sa; to ťa len zatvrdí a zoslabí a v tomto stave nebudeš nikdy schopný pomôcť inej duši, pretože nikto nie je priťahovaný k tomu, kto má tvrdé, nemilujúce srdce. Používaj múdrosť a porozumenie v spojení s láskou, a tak si udržíš dokonalú rovnováhu. Prvotná úloha v živote je naučiť sa milovať. Nestrácaj čas a nauč sa túto lekciu čo najskôr.


VYOBRAZENIA DINOSAUROV

zakázané dejiny  |  "Většina těchto dlouhokrkých zobrazeni ve starověkém umění (všimněte si také egyptských žezlových zobrazení), motivovalo archeology, kteří nevěří, že lide a dinosauři spoluexistovali..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Myšlienka dňa

Vedz s vnútornou istotou, že ti nikdy nenaložím viac, než si schopný uniesť, a že svoj náklad nemusíš niesť nikdy sám, pretože Ja som vždy s tebou. Preto dovoľ, aby sme všetko robili spoločne: Ak si budeš naozaj vedomý mojej pomoci, už nikdy sa nebudeš cítiť preťažený váhou svojej zodpovednosti, nech je akokoľvek veľká. Potrebujem také duše, ktoré sú ochotné niesť na svojich pleciach zodpovednosť a neuhýbajú pred ňou, lebo musím pôsobiť skrze oddané duše, ktoré sú ochotné úplne zabudnúť na seba v službe Mne a svojim blížnym. Si Ty ochotný? Duchovný život si vyžaduje úplné odovzdanie a dôslednosť. Si dôsledný vo svojej práci pre Mňa? Venuješ každý deň Mojej službe? Načúvaš Môjmu najjemnejšiemu šepotu? Teraz si už určite uvedomuješ, že všetko speje k dobrému iba vtedy, keď Ma verne miluješ a kladieš Ma vo všetkom na prvé miesto.


ENERGETICKÝ PARAZIT A OBRANA PRED NÍM

Peter Vyšehradský  |  "Energetický parazit. Dieťa čiernej diery. Požierač negatívnej energie vydávanej hmotnými bytosťami, ktorý tu mal od prapôvodu fungovať ako odvádzač zlej energie preč z nášho priestoru..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Myšlienka dňa

Dovoľ, aby som pôsobil v tebe a skrze teba. Nech Moja láska a svetlo voľne prúdi do teba a skrze teba von do sveta. Uvedom si, že všetko je ako na začiatku, keď sme spolu kráčali a hovorili, a že si prešiel celým cyklom a znovu si sa vrátil a zjednotil sa so Mnou, so svojím milovaným. Nesnívaj o tom, netúž po tom, jednoducho si uvedom, že už sa tak stalo a že už nikdy nedôjde k žiadnemu rozdeleniu. Už sa nemusíš naďalej túlať po divočine, stratený a sám, bez toho aby si vedel, ako sa vrátiť. Uvedom si, že každý tvoj krok je vedený a riadený Mnou a že tým, ako si stále viac uvedomuješ Mňa a Moju božskú prítomnosť, nemôžeš už nikdy stratiť svoju cestu. Vzdávaj za to večnú vďaku a nechaj svoje srdce tak naplniť radosťou a vďačnosťou, aby si ju stále dával najavo a aby každý tvoj dych hovoril "Ďakujem ti, môj Milovaný."

október 04, 2011 15:29 popoludní

 

 

Top