Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tipy týždňa

Články, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!


R.I.P

s p o m i e n k a  |  „Pod jeho vedením firma Apple zmenila charakter informačných technológií a prepojila zábavu s komunikáciou...“

Správa dňa

Myšlienka dňa

Dnešný deň môžeš urobiť takým, akým si praješ, aby bol. V okamihu keď sa ráno prebudíš, môžeš sa rozhodnúť, aký deň to pre teba bude. Môže to byť ten najzázračnejší a najpodnetnejší deň, aký si možno predstaviť, ale všetko záleží na tebe. Môžeš sa slobodne rozhodnúť. Tak prečo nezačneš deň vzdávaním vďaky, ktoré pomôže otvoriť tvoje srdce? Čím vďačnější si, tým prístupnejšie si všetkým zázrakom, ktoré dnešný deň môže priniesť. Láska, chvála a vďačnosť otvoria všetky brány dokorán a umožnia svetlu, aby prúdilo dovnútra a odhalilo všetko to najlepšie v živote. Buď odhodlaný byť dnes nadmieru pozitívny, očakávať len všetko najlepšie a privolávať to k sebe. Maj úplnú dôveru a vieru, že môžeš urobiť všetko, a urobíš to. Jednoducho si uvedom, že všetko robíš so Mnou a že so Mnou je všetko možné.


AKVAMARÍNOVÉ SNY

p o z r i  |  „S pomocou svojho malého tímu Carr, ktorý sám bol protežantom veľkého vynálezcu Nikola Teslu, postavil viaceré FUNKČNÉ lietajúce disky...“

Správa dňa

Myšlienka dňa

Ako si na tom so svojím životom? Uspokojuje ťa prechádzať životom bez cieľa, robiť si čo chceš, žiť ako ty chceš, bez jedinej myšlienky na niekoho iného? Máš slobodu tak činiť. Mnohé duše takto žijú, a potom sa čudujú, prečo sú nešťastné a nespokojné. Len vtedy, keď sa naučíš zabúdať na seba samého a žiť pre druhých, nájdeš skutočný mier v srdci a skutočnú spokojnosť. Ja som tu aby som ti ukázal cestu, a je na tebe, aby si ju prijal. Nikto iný to nemôže za teba urobiť; nikto iný nemôže za teba žiť tvoj život. Nauč sa dávať, a nie len stále brať. Prečo na jednej úrovni nedávať a na druhej neprijímať? Život je dvojsmerná záležitosť, neustále dávanie a prijímanie. Ak žiješ len pre seba, nemôžeš nájsť skutočné životné šťastie a uspokojenie. Ži pre celok, dávaj celku a sám buď celkom.


ČIP V LEBCE NAPOLEONA BONAPARTE?!

e x o p o l i t i k a  |  „Možné následky tohoto objevu jsou téměř nedozírné. Více, než můžeme chápat...“

Správa dňa

Myšlienka dňa

Ako môžeš očakávať, že budeš žiť hlbokým duchovným životom, ak nie si ochotný vyvinúť pre to žiadne úsilie? Nemôžeš žiť na základe skúseností iných duší, ich slávy a víťazstva, ich stotožnenia sa so Mnou. To všetko musíš hľadať a nachádzať sám. Začni hneď teraz s vlastným myslením, postav sa na vlastné nohy a prestaň sa spoliehať na druhých. Ak je niekto po určitú dobu odkázaný na barle a nebude ochotný ich odložiť a urobiť pokus kráčať bez nich, pôjde životom stále na nich závislý a stratí úplne schopnosť používať svoje nohy. Preto je pre teba životne dôležité, aby si bol duchovne sebestačný a získaval svoju inšpiráciu zvnútra, a nie zvonku. Každý ju získava iným spôsobom. Neexistuje žiadny všeobecný predpis. Objav svoju vlastnú cestu a začni ju hneď uskutočňovať.


AEROSOLOVÉ ZLOČINY

::: f i l m :::  |  AKTUALIZÁCIA 13:18 hod | Už aj na YouTube | "...teď už to chce jen co nejvíce rozšířit mezi lidi, to co se děje na obloze nemá v dějinách obdobu..."

Správa dňa

Myšlienka dňa

Máš vo svojich rukách veľkú zodpovednosť, pretože ťa zahŕňam všetkými svojimi dobrými a dokonalými darmi. Vkročil si na cestu k Novému veku, stále sa k nemu približuješ a stávaš sa jeho súčasťou. Už sa nemôžeš ďalej vyhovárať, keď zabudneš urobiť niečo, čo by si mal, a hovoriť, že si nič nevedel, alebo si si to neuvedomil, lebo teraz si zodpovedný za každý svoj ​​čin. Vieš, ako kontrolovať svoje myšlienky a svoje činy, preto tak rob. Nikdy sa nepokúšaj schovávať za neznalosť, ale vedz, že v sebe máš všetko poznanie, všetku múdrosť, všetko porozumenie; je to jednoducho len otázka neustáleho čerpania z neobmedzených zásob. Vzdávaj večnú vďaku za to, že poznáš pravdu a že táto pravda ti umožňuje robiť to, čo sa od teba žiada. Buď v dokonalom mieri.
Zdroj:
Sluneční květ


ZNAMENIA NA OKTÓBER

a s t r o k u k á t k o  |  "Vyzerá to tak, že tento mesiac Vás vyprovokuje k zásadným zmenám v životnom štýle. Najprv rodina, zdravie, kondícia a napokon aj láska - to sú témy, ktoré Vás pohltia..."

Správa dňa

Myšlienka dňa

Nauč sa byť skutočným optimistom a očakávaj to naozaj najlepšie vo všetkom, čo činíš. Uvedom si, že všetko môžeš urobiť dokonale a že v tvojej práci ani v tvojom živote nesmie byť nič nedbalé. Jednoducho všetko rob pre Mňa a Moju slávu a vždy všetko konaj s láskou, a teda v pravej dokonalosti. Tento princíp platí aj pre to ako vyzeráš a ako sa správaš. Ak robíš všetko pre Mňa a ak je tvojou najväčšou túžbou konať Moju vôľu z lásky ku Mne, vždy budeš chcieť všetko robiť dobre. Budeš si vždy priať vyzerať čo najlepšie a dávať zo seba to najlepšie, a nikdy nebudeš spokojný s niečím menej hodnotným. Je nutné občas si nájsť čas a zistiť, v čom sa potrebuješ zmeniť, a potom byť ochotný to urobiť. Nauč sa meniť sa čo najrýchlejšie a vedz, že každá zmena vedie k tomu naozaj najlepšiemu.


OČKOVANIE - SKRYTÁ PRAVDA

::: film :::  |  "Je to šokujúci, ale mimoriadne poučný dokument z r. 1998, v ktorom pätnásť osôb, medzi nimi päť lekárov, vedci a rodičia, odhaľuje skutočné súvislosti medzi chorobou a očkovaním..."

Správa dňa

Myšlienka dňa

V živote je dôležité mať cieľ a neustále k nemu smerovať. Uvedom si skutočný účel a plán vo svojom živote, aj keď možno nebudeš vždy jasne vidieť cieľ, keď schádzaš do údolia, alebo keď sa cesta zatáča a nemôžeš vždy vidieť za roh. Zistíš, že vždy znovu obdržíš povzbudivú duchovnú skúsenosť, ktorá ťa prenesie cez obtiažne miesta a umožní ti vytrvať bez ohľadu na to, s čím sa stretneš. Stanov si svoj ​​cieľ vysoko - čím vyššie, tým lepšie. Potom budeš musieť neustále ísť vpred, rásť a rozvíjať sa, aby si sa k vytýčenému cieľu dostal. Nikdy nemôžeš sedieť v pozadí a byť spokojný sám so sebou, nikdy nemôžeš zostať stáť. Vždy siahaj po ďalšej priečke na rebríku života a spoznáš, že každá priečka ťa približuje k cieľu, nech je akokoľvek vzdialený. A tak stále choď a choď a nikdy sa nevzdávaj.


KTO NIČÍ ÚRODU?

kruhy v obilí  |  "60-metrový obraz hlavy "zeleného mužíka" fajčiaceho fajku sa objavilo na poli v britskom grófstve Wiltshire..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Myšlienka dňa

Mnohokrát si už počul slová "Život je taký, akým si ho urobíš", ale čo si pre to spravil? Nechápeš, že riadiš svoj ​​život, svoje šťastie, svoj ​​úspech, svoje radosti aj svoje trápenie? Život môže byť úžasný, vzrušujúci a slávny, ale záleží na tebe, aby si ho takým učinil tým, že od neho budeš očakávať to naozaj najlepšie. Ži len dneškom a plne ho prežívaj. Nikdy nestrácaj čas starosťami o zajtrajšok a úvahami, čo môže priniesť, a nerob si starosti, keď cítiš, že sa nemôžeš s niečím vysporiadať, nech je to čokoľvek. Vždy sa snaž vidieť svetlú stránku života a sústreď sa na ňu v prítomnom okamihu. Ak včerajšok neprebehol hladko, neznamená to, že dnes to bude rovnaké. Včerajšok zanechaj za sebou; uč sa z neho, ale nedopusť, aby ti skazil dnešok. Dnešok leží pred tebou, nedotknutý a nepoškvrnený. Čo s ním urobíš?

október 13, 2011 23:55 popoludní

 

 

Top