Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tipy týždňa

Články, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!


SLOVANSKÁ KNIHA MŔTVYCH

védy.sk  |  "Do spektra dogmatiky patria aj niektoré „ezoterické“ smery dneška. V prvom rade si musíme uvedomiť, že dogma je to, čo stojí proti Viere, t.j. jasnému poznaniu..."

Správa dňa

Nové poňatie života možno prirovnať k semienku zasiatemu v teple domova. Semienku nemožno jeho prostredie odňať, kým nie je dosť silné, aby mohlo zniesť vonkajšie podmienky. Rovnako je tomu s novým poňatím života: nedá sa vykúzliť ako králik z klobúka. Dať mu obsah i formu vyžaduje čas. Nové poňatie je nutné najprv vyskúšať s niekoľkými oddanými, skôr ako ho môžu prijať všetci. Vyžaduje to veľkú lásku, trpezlivosť, oddanosť a úctu. Tak je tomu v súčasnosti s príchodom Nového veku. Všetko je úplne nové. Rodí sa mnoho nových myšlienok a koncepcií a všetky je potrebné vyskúšať, pochopiť, zamilovať si ich a oceniť. Ak chceš byť priekopníkom Nového veku, musíš ísť ochotne a bez strachu vpred a vyskúšať to najnovšie z nového.


NAŠLI SPÔSOB KOMUNIKÁCIE S MIMOZEMŠŤANMI?

yoki.ru  |  "V oblasti Atlantického oceána, v uzavretej zóne americkej vojenskej základne "Dugway", objavili tajomný pyramidálny objekt, ktorý je pravdepodobne zdrojom krátkovlnného gama-žiarenia, namiereného na hviezdu Sírius..."

Správa dňa

Nie je možné, aby len jedna cesta bola správna a ostatné zlé. Horolezci sa musia rozhodnúť medzi priamym výstupom na vrchol, alebo hľadaním reálnejšej trasy. Výber záleží na nich. Uváž ktorá duchovná cesta je pre teba vhodná, a potom sa jej z celého srdca odovzdaj. Niektorí ľudia stále hľadajú a nemôžu nájsť svoju pravú životnú cestu. Skúšajú jednu duchovnú cestu za druhou, vždy každú z nich po určitú dobu sledujú, potom si uvedomia, že to nie je tá pravá, a vykročia znovu po inej. Takto budú pokračovať, kým nenájdu tú správnu. Ak budú usilovne hľadať a nevzdajú sa, určite ju nájdu. Ak si našiel svoju správnu cestu, pokračuj vpred. Nemíňaj čas pozeraním sa späť a nesnaž sa byť kritický k tým, ktorí ešte hľadajú.


JASMUHEEN

r o z h o v o r  |  "Mezinárodně přednášející, umělkyně, hudebnice, autorka a vedoucí badatelka pránického žití je považována za avatara žití bez jídla..."

Správa dňa

Čím vyššie sú tvoje ciele, tým lepšie. Nikdy sa v ničom neobmedzuj. Jednoducho vedz, že môžeš dokončiť všetko, čo si začal, pretože odo Mňa čerpáš pomoc a silu, a nepoznáš teda žiadnu porážku či omyl. Všetko, čo nesie Moju pečať, je sprevádzané úspechom a prináša len to najlepšie. Preto udržuj svoju myseľ v povznesenom stave, buď v súlade so všetkým životom, a dočkáš sa tých najúžasnejších výsledkov. Nemôžeš tieto výsledky očakávať, ak nie si vo svojom vnútri v súzvuku s najvyšším dobrom, ak slobodne nesplynieš so všetkým, čo ťa obklopuje, a kým nepřekonáš všetko, čo ťa zdržiava. V živote ti veľa vecí prekáža v dosiahnutí cieľa. Odhoď ich bokom a ani na okamih nepripustí možnosť neúspechu. Jednoducho vedz, že môžeš uspieť, a uspeješ vo všetkom, čo podnikneš.


DÔKAZ ATLANTÍDY, ALEBO MIMOZEMSKÉHO ŽIVOTA?

p o z r i  |  "Všetky obrázky vo videu sú veľkosti 0,5 až 1 mm(!)..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Kedykoľvek sa nachádzaš v situácii, ktorú len ťažko môžeš prijať a kedy len ťažko môžeš milovať, vždy môžeš niečo urobiť, ak chceš; vždy sa môžeš stíšiť a vyhľadať Ma, a Ja vrhnem na danú situáciu svetlo pravdy. Odhalím ti, prečo si tam, kde si, a prečo robíš to, čo robíš. Môžeš si byť istý, že pre všetko vždy existuje dobrý dôvod a že musíš prejsť mnohými životne dôležitými lekciami. Ak svoj ​​postoj nezmeníš a nenaučíš sa milovať svoje životné okolnosti, svojich blížnych a svoje skutky, nedostaneš sa ani o krok vpred. Akonáhle tieto lekcie zvládneš, akonáhle sa naozaj naučíš milovať to čo práve robíš, a budeš to robiť z lásky ku Mne, ocitneš sa na dobrej ceste. Pozoruj, ako ti láska otvára všetky dvere.


MYTOLOGICKÉ ŽIVOTNÍ SCÉNÁŘE

a r ch e t y p y  |  "Pojď sem, místo mě, usedni, ukážu ti, jakou povahu má mé štěstí," pravil Dionýsos...

Správa dňa

Zastav sa na chvíľu vo svojom zhone a uvedom si, čo považuješ za najdôležitejšie. Je to tvoja práca, spôsob života alebo tvoje potreby a túžby? Najprv hľadaj Moje kráľovstvo. Hľadaj priame spojenie so Mnou a všetko ostatné k tebe príde samo. Či si neuvedomuješ, že spoločenstvo sa Mnou znamená oveľa viac než čokoľvek iné, pretože z neho všetko pramení? Konaj svoju úlohu a rob prednostne veci prvoradého významu. Vodu zo studne predsa tiež nezískaš skôr, kým neprinesieš vedro, nespustíš ho dolu, nenaplníš vodou a potom nevytiahneš. Musíš byť aktívny; musíš vynaložiť úsilie a zohrať istú úlohu. Tým, že budeš stáť pri studni a pozerať sa dole, vodu nezískaš. Rovnaké je to s duchovným životom. Ak budeš len postávať a sledovať iných, ako nachádzajú jednotu so Mnou, nič ti to neprinesie. Každá duša musí prechádzať svojím vlastným vnútorným hľadaním a nachádzaním.


STAROVEKÉ VYOBRAZENIA DINOSAUROV IV.

SilVia  |  Ale jak by řemeslníci dekorující 800 let starý buddhistický chrám mohli vědět, jak vypadá?

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Nie si snáď súčasťou celku? Prečo sa z neho teda vydeľuješ svojím neusporiadaným životom? Keď naplníš svoju myseľ ušľachtilými myšlienkami, svoje ústa ušľachtilými slovami a svoj život ušľachtilými skutkami, staneš sa súčasťou ušľachtilého celku, Môjho vesmíru, v ktorom do seba všetko dokonale zapadá. Ak bude každý jedinec hľadať a nachádzať vnútorný pokoj a súlad, potom tiež svetu bude vládnuť pokoj a harmónia. Niekde sa musí začať, tak prečo nezačneš u seba? Uvedom si, že plnením svojej úlohy môžeš šíriť pokoj a súlad do celého sveta. Mohutný oceán tvoria tie najmenšie kvapôčky vody a rovnako tak morská pláž sa skladá z nepatrných zrniečok piesku. Preto každý jedinec s mierom vo svojom vnútri prináša mier do vonkajšieho sveta. Tak prečo nezačneš plniť svoju úlohu už teraz? Povznes svoje srdce a vzdávaj večnú vďaku za to, že vieš, aká úloha ti bola zverená. Potom vykroč a naplň ju.


MIMOZEMŠŤANIA A MONŠTRÁ
MIMOZEMŠŤANIA A POSVÄTNÉ MIESTA

p o z r i  |  Vďaka skvelej práci teamu "jutubik1" môžeme spoločne zhliadnuť hneď dve nové pokračovania!

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Rozšír svoju lásku a súcit na všetkých svojich blížnych; nielen na tých, ktorých miluješ, ale aj na tých, ktorí ťa nenávidia, alebo ťa zlomyseľne využívajú. Ak povznesieš svoju myseľ a ak v tomto stave vydržíš, budeš schopný posudzovať všetko z iného hľadiska a spoznáš, že nemáš nepriateľov. Preto nezatvrdzuj svoje srdce a neodplácaj rovnakým, keď sa ti zdá, že život je k tebe nepriateľský. Uvedom si, že Ja som s tebou, že ťa vediem a riadim a že všetko je veľmi, veľmi dobré. Nechaj veci plynúť a uzrieš, že z každej situácie vzíde len to najlepšie. Ak budeš ochotný toto robiť, uvidíš Moje zázraky a slávu a presvedčíš sa, že sám by si nebol schopný také zázraky uskutočniť. Preto povznes svoje srdce a vzdávaj Mi úctu a slávu.

november 09, 2011 08:48 dopoludnia

 

 

Top