Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tipy týždňa

Články, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!


11-11-11

d e z i l u z  |  "Oslovili už aj vás?"

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Všetko, čo potrebuješ, čaká v tvojom vnútri na odhalenie, rozvinutie a uvedenie do života. Žaluď v sebe obsahuje mohutný dub. Aj ty v sebe nosíš obrovské možnosti. Rovnako ako žaluď musí byť zasadený a pestovaný, aby mohol rásť a stať sa mohutným dubom, tak aj ty musíš poznať svoje vnútro, skôr než sa môže prejaviť a plne uskutočniť; inak ostane driemať. Mnohé duše v tomto živote svoj ​​ohromný potenciál nevyužijú a iba ho prenášajú z jedného života do druhého. Aký zbytočný je tento proces! Teraz je čas prejaviť a využiť všetko, čo máš v sebe. Vedz, že môžeš dokázať všetko, pretože Ja ťa v každej chvíli a pri každom rozhodnutí budem posilňovať a viesť, kým ako ten žaluď nerozlomíš svoje putá a neoslobodíš sa, aby si vyrástol v mohutný dub.


SLED UDALOSTÍ...

p o z v á n k a  |  "Brány Slnovratu sa otvárajú už po tretí krát..."

Správa dňa

Už si našiel niečo, čím môžeš prispieť celku? Máš pocit, že s celkom splývaš, alebo že stojíš mimo neho a ešte zvažuješ, kde je tvoje miesto? Prečo do tohto celku nevkročíš a nenájdeš tak rýchlejšie svoje miesto v ňom? Akonáhle raz pocítiš, že si súčasťou tohto celku, budeš si priať vydať zo seba to najlepšie. Tento proces možno prirovnať k hodinám s mnohými súčiastkami. Každá z nich je nevyhnutná k tomu, aby hodiny ukazovali správny čas. Presné načasovanie je dosiahnuté len vtedy, keď je každá súčiastka na svojom správnom mieste a koná svoju príslušnú prácu. Každá duša túži byť potrebná, žiadúca. Ak cítiš, že ťa niekto potrebuje, začneš sa rozvíjať, rozkvitať a vydávať zo seba to najlepšie. Vždy si pamätaj, že Ja ťa potrebujem. Každý deň sa Mi znovu odovzdávaj, aby som ťa mohol využiť k svojim zámerom, a pokračuj v rozvoji svojej sily a veľkosti.


PÔVOD ĽUDSTVA

p o z r i  |  "Prvá časť dokumentu postavenom na celoživotnej práci Zecharia Sitchina..."

Správa dňa

Stotožni sa plne so všetkým životom, zjednoť sa so Mnou. Neostýchaj sa a zbav sa pocitu, že nie si hoden tohto zjednotenia. Tento pocit menejcennosti ťa oddeľuje odo Mňa, tvojho tvorcu. Príliš dlho sa ľuďom hovorilo, že sú úbohí hriešnici, ktorí si nezaslúžia, aby so Mnou kráčali a hovorili. Príliš dlho sa odo Mňa oddeľovali, až Ma prestali poznávať a prestali si uvedomovať, že Ja som v ich vnútri. Zbav sa navždy týchto všetkých mylných predstáv o Mne. Ja som láska. Ja som v tebe. Prijmi s radosťou a úžasom našu jednotu. Prijmi ju ako malé dieťa a škoda mrhať časom a energiou, aby si k tomu dospel rozumom. Ak sa budeš pokúšať pristupovať k životu intelektuálne, premárniš veľa času, a nikdy ho nepochopíš v jeho jednoduchosti. Moje cesty sú prosté, prestaň si ich komplikovať.


ZNAMENIA NA TENTO MESIAC

a s t r o k u k á t k o  |  "Prišiel čas zatvoriť dvere za istými vecami a pohnúť sa v živote ďalej..."

Správa dňa

Keď sa prvýkrát niečo učíš, či už je to šoférovanie, plávanie alebo hra na hudobný nástroj, dávaš si dobrý pozor na každý počin a každý pohyb, ktorý vykonáš. Robíš chyby, ale nikdy sa nevzdávaš. Opravuješ sa a snažíš sa ďalej, kým všetko majstrovsky nezvládneš, nech je to čokoľvek. Potom zistíš, že už nemusíš na každý pohyb myslieť; vykonávaš svoju činnosť automaticky, splýváš s ňou a máš z nej radosť, pretože už ťa nestojí žiadne úsilie. Tak je tomu aj s duchovným životom. Akonáhle sa stane tvoju súčasťou, nemusíš si naďalej pripomínať, že si máš byť vedomý Mňa a Mojej Božskej prítomnosti, pretože si si jej už vedomý. Nemusíš ďalej usilovať o naladenie na Mňa, lebo už si naladený. To všetko je pre teba prirodzené ako dych. V tomto stave už vieš, že ja som v tebe, ty vo Mne a obaja sme jedno.


HAARP - DIERY V NEBI

::: f i l m :::  |  "Hazard se životem celé planety?"

Správa dňa

Nikde v prírode sa nestretneš so stresom alebo napätím. Semeno prechádza celým svojím cyklom, nemusí pre to nič robiť, musí len všetkému nechať voľný priebeh. Aj ty musíš nechať všetko voľne prebiehať. Prečo nenecháš uskutočniť svoju premenu na krásneho motýľa? Vyjdi zo svojej kukly, z onoho väzniaceho priestoru, a prekroč obmedzenie svojej smrteľnej mysle. Keď had mení svoju kožu, pomaly sa vyvlečie z tej starej a opustí ju, aby uschla a rozpadla sa. Keď krab vyrastie zo svojej tesnej schránky, narastie mu väčšia, krajšia. Vták rozbije svoju škrupinu a objaví sa v úplne novej podobe. Je voľný, slobodný. To sa musí stať aj s tebou. Nová sloboda, nová radosť, úplne nový svet čakajú, že sa ti otvoria, ak budeš ochotný opustiť staré, obmedzené myslenie a premeniť sa.


SLOVENSKO NA PTOLEMAIOVEJ MAPE

Pavol Kleban  |  "Za týmto poludníkom začína teda na Ptolemaiovej mape MAGNA GERMANIA územie Slovenska a to mestom Bratislava..."

Správa dňa

Pre vieru je potrebné urobiť viac, než len nečinne sedieť v pozadí a nechať všetko na Mne. Musíš zohrať svoju úlohu, pretože "podľa tvojej viery sa ti bude diať". Všetko je možné, ak máš vo Mňa plnú vieru a dôveru. Ži podľa viery a zjavuj všetkým dušiam Moje zákony. Pracujme ako jeden, žime ako jeden, buďme ako jeden; Ja v tebe a ty vo Mne. Keď plne pochopíš, že môžem urobiť čokoľvek, potom si uvedomíš, že aj ty dokážeš všetko, pretože Ja pôsobím v tebe a cez teba. Avšak nič sa neuskutoční, ak ty nezačneš konať a nespravíš to. Ja som vo vnútri teba a ty stelesňuješ Moje ruky a nohy. Zasväťte tieto ruky a nohy Mne a Mojim službám, aby nič nezdržovalo vznikajúce dielo a aby všetko šlo hladko. Dbaj, aby si jednal v dokonalej harmónii a rytme s Mojimi zákonmi, a uvidíš zázrak za zázrakom. Vzdávaj za všetko večnú vďaku.


REQUIEM

CEZ OKNO uvádza...  |  "Snakecharmerova spoveď..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Vždy hľadaj to najlepšie, vždy očakávaj to najlepšie a nikdy sa neuspokoj s druhoradým. Možno to bude pre teba ťažké, zvlášť v čase, keď sa ti zdá, že si na dne. Potom musíš povzniesť svoje vedomie a nikdy ani na chvíľku si nesmieš pripustiť nedostatok. Vždy mysli na hojnosť. Uzri hojnosť vo všetkom a vzdávaj vďaku za Moje nekonečné a neobmedzené dary. Prečo by si sa mal uspokojiť s druhoradým, keď to najlepšie čaká, kým ho prijmeš, aby ťa mohlo požehnať? Keď povznesieš svoje myšlienky, celý tvoj vnútorný i vonkajší život sa rozvinie. Pamätaj, že všetko začína v tvojom vnútri, všetko začína u teba. Začni hneď premieňať svoje myslenie. Preorientuj sa vo svojom vnútri a postupne nechaj svoje vnútro pôsobiť aj navonok. Nikdy nezabudni rozoznať vo všetkom Moju ruku a vzdávaj neustále vďaku. Neber nič ako samozrejmosť, ale uvedom si, aký si požehnaný.

november 15, 2011 20:30 popoludní

 

 

Top