Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tipy týždňa

Články, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!


ZACHRÁNI NÁS EZOTERIKA?

Alžbeta Kriľová  |  "V ezoterických kruhoch si ľudia vymieňajú fantastické informácie o tom, čo sa stane..."

Správa dňa

Prestaň sa snažiť zo všetkých síl a proste nechaj veci plynúť. Nedovoľ starostiam, aby ťa spútali a zaslepili, ale nauč sa prenechávať všetky svoje bremená Mne, aby si mohol byť voľný, konať Moju vôľu a kráčať po Mojich cestách. Nemôžem ťa využiť, ak si zviazaný sám sebou a nevidíš pre stromy les, preto sa uvoľni a nechaj všetko plynúť. Stíš sa a pozorne sleduj divy života. Nech je tvoja myseľ so Mnou. Otvor oči a uzri Ma vo všetkom a vzdávaj večnú vďaku. Ak ma vidíš vo všetkom, tvoje srdce je tak naplnené, že nemôžeš zabudnúť vzdať vďaku; vďakou jednoducho prekypuješ a tá prúdi von. Nemôžeš skryť srdce plné lásky a vďačnosti, pretože všetci vidia ich odraz. Ak si v stave radosti a vďakyvzdania, priťahuješ k sebe ostatných. Každý túži byť v blízkosti duší, ktoré prekypujú láskou, pretože láska priťahuje lásku.


OBRANA PRED DÉMONMI ALEBO ENERGETICKÝMI PARAZITMI

Peter Vyšehradský  |  "Sviatok Zimného Slnovratu bol odjakživa spájaný s odháňaním temných energií a ochraňovaním sa pred nimi..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Ak si so Mnou v spojení a tvojou najväčšou túžbou je konať Moju vôľu, zistíš, že každú činnosť, ktorú vykonávaš, musíš konať nie pre seba samého, ale pre dobro celku. Taký život je len pre úplne oddané duše, ktoré sú ochotné potlačiť svoje ego a stať sa súčasťou celku. Pre väčšinu ľudí nie je ľahké takto konať, pretože nie sú ochotní vzdať sa svojej individuality. Chcú lipnúť na tom, čo nazývajú svojimi "právami", a robiť práve len to, čo chcú robiť bez toho, aby mysleli na kohokoľvek iného. Preto vždy, keď cítiš, že tvoj život sa neodvíja podľa tvojich predstáv a ty nie si v harmónii s celkom, nájdi si čas, aby si zistil, čo v tebe spôsobuje onú disharmóniu, a nikdy nehľadaj okolo seba obetného baránka, ktorého by si mohol obviniť. Ak si uvedomíš, že príčina je v tebe, dokážeš situáciu bez váhania napraviť.


O ZDRAVÍ, LIEKOCH A LEKÁROCH

BAINA TV  |  S Andy Pavlík Timkovou sa zhovára Lucia Gallová...

Správa dňa

Božská iskra je v každom jedincovi, ale je potrebné ju v mnohých dušiach vzkriesiť a zažať v plameň. Prebuď sa z driemot, spoznaj Božskú podstatu vo svojom vnútri, staraj sa o ňu a umožni jej rásť a rozkvitať. Semeno musí byť zasadené do krajiny, skôr než môže vyrásť. Má v sebe všetky možnosti, ale tie zostanú driemať, kým im nezaistíš správne podmienky, v ktorých môžu rásť a rozvíjať sa. Máš v sebe kráľovstvo nebies, ale zostane v tebe skryté a nenájdeš ho, kým neprecitneš a nezačneš ho hľadať. V tomto živote je mnoho duší, ktoré neprecitnú a sú ako semená uložené v balíčkoch. Musíš chcieť pretrhnúť svoje putá, aby si sa oslobodil. Akonáhle prejavíš túžbu, dostane sa ti pomoci všetkými možnými spôsobmi. Prvá však musí byť Tvoja vnútorná túžba.


NAŠA PLANÉTA POTREBUJE LEKÁRA

Tomáš Repka  |  "Javí sa, že matička Zem chorľavie na mnohých svojich územiach rôznymi príznakmi jednej jedinej choroby. Tou chorobou je ľudstvo samo. Chcel sa snáď niekedy niekto z nás stať chorobou? Obzvlášť, keď vieme ako nám je, keď sa musíme liečiť? Myslím, že nikto..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Maj stále na pamäti, že zo všetkého vzíde dobro a že každá skúsenosť je ti daná preto, aby ti pomohla rásť a rozvíjať sa. Uvedom si, že bez priamej skúsenosti by si nebol schopný porozumieť alebo otvoriť svoje srdce svojim blížnym, ale stál by si bokom, a dokonca ich súdil a odsudzoval. Skúsenosti, nech sú akokoľvek divné či zložité, ti boli dané zámerne; urob si teda čas, aby si tento zámer pochopil. Snaž sa vidieť vo všetkom Moju ruku a pochop, že nič nie je náhodné a že neexistuje nič také ako šťastie alebo dobrý osud. Uvedom si, že vo svojom živote k sebe priťahuješ buď len to najlepšie, alebo len to najhoršie. Môže to byť mier, jas a pokoj, alebo len zmätok a neporiadok. Oboje prichádza zvnútra, zo stavu tvojho vedomia; neobviňuj teda svoje okolie. Slimák si so sebou nosí dokonca svoj ​​dom. Aj ty nosíš všetko v sebe a odrážaš to navonok.


MIMOZEMŠŤANIA A ZLATÉ CHRÁMY

p o z r i  |  "Máte mnoho otázok a nenachádzate odpovede?"

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Ak môžem pôsobiť skrze otvorených, ochotných sprostredkovateľov, potom dôjde k podivuhodným udalostiam. Všetky duše, ktoré ich uvidia, rozpoznajú v nich Moju ruku a uvedomia si, že samé by neboli schopné tieto udalosti uskutočniť. Rozpoznajú, že Ja som ten, kto v nich a skrze nich pôsobí, a takto sa Ma naučia poznávať a milovať. Nezabudni teda nikdy vzdať vďaku za všetko, čo sa v tvojom živote deje. Maj srdce otvorené a myseľ nezaťaženú negatívnymi myšlienkami, aby nebolo potrebné mariť čas očisťovaním sa od starých foriem myslenia, ktoré by mohli zdržovať nástup nového. Vždy si pamätaj, že Mojim poznávacím znamením je jednoduchosť. Ak sa teda stáva pre teba život príliš komplikovaným, môžeš si byť istý, že si zišiel zo správnej cesty a že sa musíš čo najrýchlejšie na ňu dostať späť. Buď ako malé dieťa, prosté a jednoduché, a teš sa naplno zo života.


KVANTOVÝ AKTIVISTA

:::f i l m:::  |  "... přemosťuje ohromnou propast, která leží mezi kvantovou fyzikou na straně jedné a duchovními představami Indie na straně druhé..."

Správa dňa

Keď si uvedomíš, koľko hodín musí dobrý pianista venovať každý deň cvičeniu, aby mohol predviesť vynikajúci koncert, začneš chápať, prečo musíš byť stále bdelý, aby si bol schopný žiť pravým duchovným životom. Neznamená to, že sa musíš príliš namáhať, ale musíš byť stále ostražitý a uvedomovať si, čo sa deje, obzvlášť spočiatku. Rovnako ako pianista, ktorý ťažkú ​​partiu prehráva stále znovu, kým ju dokonale nezvládne a nedosiahne pocitu uspokojenia, tak aj ty sa musíš znovu a znovu prechádzať rovnakým terénom a učiť sa stále rovnakým lekciám, kým sa nestanú tvoju súčasťou a nezakorenia sa v tebe natoľko, že ich nebudeš môcť od seba oddeliť. Pamätaj, že nikto iný nemôže žiť tvoj život za teba; nikto iný nemôže za teba vykonať tvoje cvičenia. Len ty to môžeš urobiť. Tak prečo s tým nezačať hneď teraz?

december 19, 2011 23:20 popoludní

 

 

Top