Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tipy týždňa

Články, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!


BERTA ZACHRAŇUJE A NALIEVA:)

h o r y  |  Jediný stopovací bernardín vo Vysokých Tatrách!

Správa dňa

Ak si už raz urobil s dôverou krok vpred, nikdy sa neobzeraj späť a nezačni ľutovať to, čo si nechal za sebou. Prosto očakávaj tú najkrajšiu budúcnosť a pozeraj, ako nastáva. Nechaj všetko staré za sebou; všetko už skončilo. Buď vďačný za lekcie, ktoré si sa naučil, a za skúsenosti, ktoré si nadobudol a ktoré ti pomohli vyspieť a umožnili ti hlbšie porozumieť, ale nikdy sa nesnaž v nich ustrnúť. To, čo na teba čaká, je oveľa, oveľa krajšie ako to, čo nechávaš za sebou. Keď zveríš svoj ​​život Môjmu vedeniu a riadeniu, ako by mohlo čokoľvek dopadnúť zle? To sa môže stať len vtedy, keď urobíš krok vpred, a potom si zvedavý, či si ho urobil správne, a dovolíš pochybnostiam a obavám, aby sa v tebe začali hromadiť, a potom zistíš, že klesáš pod ťarchou svojho rozhodnutia. Nechaj teda minulosť odplynúť a vykroč vpred so srdcom naplneným láskou a vďačnosťou.


HOBIT

:::f i l m:::  |  Peter Jackson se rozhodl fanoušky obdařit unikátním pohledem do zákulisí natáčení formou průběžných vlogů...

Správa dňa

Predstavuješ Moje ruky a nohy. Musím pôsobiť v tebe a skrze teba, aby sa zjavili Moje zázraky a sláva. Musím ťa použiť, aby si zniesol na Zem Moje kráľovstvo a vytvoril nové nebo a novú Zem. Kým si neuvedomíš, že ťa potrebujem, budeš ďalej len počúvať sľuby o zázračnom novom nebi a novej Zemi, ale neuvidíš ich, nebudeš v nich žiť a nespoznáš ich v sebe, ani okolo seba. Aký zmysel má snívať o utópii? Musí sa stať skutočnosťou, a tou sa môže stať, keď ju začneš žiť a prestaneš o nej len hovoriť. Ak vidíš topiaceho, nie je mu nič platné volať na neho z brehu a dávať mu rady. Musíš skočiť za ním a vykonať niečo pre jeho záchranu. Nie je príliš užitočné čítať o tom, ako vytvoriť nové nebo a novú Zem, alebo sa o tom učiť. Musíš v nich začať žiť a uskutočňovať ich už teraz.


TAJOMSTVO ZÁHADNÉHO OBJEKTU Z NAMÍBIE ODHALENÉ!

Danicina rubrika  |  Teraz už vedci vedia, s čím majú "tú česť"...

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Otvor svoje srdce a prijmi všetky Moje dobré a dokonalé dary. Sú tam pre teba pripravené, ale mnohé duše zabúdajú otvoriť svoje srdce a natiahnuť ruky, aby prijali svoje právoplatné dedičstvo. Buď sa obávajú tak urobiť, alebo sa cítia nehodnými, alebo jednoducho neveria, že toto dedičstvo existuje, a teda odmietajú to, čo na nich čaká a na čo majú nárok. Ak máš peniaze v banke, ale odmietaš čerpať z týchto zásob, pretože neveríš, že tam sú, trpíš nedostatkom a musíš sa bez nich zaobísť. Moje sýpky pretekajú a všetko, čo mám, je aj tvoje, ale musíš pre to niečo urobiť, musíš sa hlásiť o to, čo je tvoje. Nemôžeš žiť duchovným životom, bez toho aby si uveril, že ide o tvoje dedičstvo a že naň máš právo. Nové nebo a nová Zem sú tu teraz.


VIZIONÁRSKA CESTA DO VNÚTORNÉHO SVETA

m y s t i k a  |  "Neobávam sa búrky, pretože sa učím ako držať kormidlo svojej lode..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Nech nastane jednota v rozdielnosti. Pozri na mnohé cesty, ktoré všetky vedú do stredu, ku Mne, každá je iná, a predsa všetky vedú rovnakým smerom. Čím bližšie sú k centru, tým väčšia je ich jednota, až nakoniec všetky splynú v jedno so Mnou a nebudú sa viac líšiť. Zistíš, že sa tak deje stále viac s mnohými centrami svetla na celom svete. Keď sa potom svetová situácia stáva temnejšou a horšou, tieto centrá sa stávajú stále jasnejšími, kým svetlo nepohltí všetku temnotu. Je dobré vidieť z širšieho hľadiska to, čo sa deje, ale zároveň je veľmi dôležité uvedomiť si, že všetko začína v tebe. Uvedom si, že to, čo sa deje vo vnútri jednotlivca, vychádza von do sveta a odráža sa vo svetovej situácii. Preto je mier srdca a mysle v tvojom vnútri tak dôležitý a preto by medzi tebou a ostatnými mala prúdiť harmónia, hlboká láska a porozumenie.


MALI PRISTÁŤ V NOVEMBRI...

U F O  |  "...a celkom nedávno kozmonauti ISS podali hlásenie o zvláštnom signáli. Podľa vedcov - tento signál predstavuje žiadosť o pristátie."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Mnohokrát možno budeš musieť vykročiť vo viere, bez toho aby si poznal pravú príčinu toho, čo robíš, ale neváhaj, ak v hĺbke duše vieš, že robíš správne. Musíš mať vieru, aby si bol schopný vykročiť do neznáma, pretože existuje mnoho vonkajších vplyvov, ktoré ťa môžu vláčiť sem a tam, až budeš mať pocit, že si trhaný na kúsky. To je dôvod, prečo sa musíš učiť vojsť do svojho vnútra a vedieť s absolútnou istotou, že to, čo robíš, je riadené Mnou, a že to dopadne výborne. Vykročiť a nasledovať vnútorné nutkanie vyžaduje veľkú vieru a odvahu, zvlášť keď sa tvoj čin javí v očiach iných ako úplne pochabý. Preto by si si tak nemohol počínať bez úplnej viery a vnútorného poznania. Voľba je vždy v tvojich rukách; voľ teda správne a drž sa Ma pritom pevne za ruku. Nikdy na teba nezabudnem, ani ťa neopustím, ale povediem každý tvoj krok.


MAGICKÝ ZIMNÝ SLNOVRAT

s v i a t o k  |  "...pretože sa dobre vedelo, že ide o deň D, kedy sejeme to, čo budeme v najbližších mesiacoch žať..."

Správa dňa

Uč sa prekonávať seba samého, svoje vlastné sily a schopnosti, aby ľudia okolo teba videli na vlastné oči, že Ja pôsobím v tebe a cez teba. Tak aj tie duše, ktoré vo Mňa nemajú žiadnu vieru a dôveru, Ma poznajú nie podľa mnohých slov, ale podľa názorného života. Nemôžeš Ma uznať ako svojho vodcu a spoločníka, ani úplne zasvätiť život Mne a Mojím službám, kým nebudeš žiť týmto spôsobom. Musíš sa odraziť od dna a vyplávať do hlbín neznáma v absolútnej viere a dôvere, s vedomím, že sa ti nič zlého neprihodí, pretože Ja som s tebou. Nikdy sa nedozvieš, či to je všetko naozaj tak, ak nebudeš chcieť niečo pre to urobiť. Prestaň predstierať istotu a dovoľ Mi, aby som ti ukázal, čo sa môže stať, keď sa Mi odovzdáš a dovolíš, aby som prevzal vedenie a využil ťa, ako si prajem.


DO JAKÉŽE DIMENZE SE TO UŽ PŘESOUVÁME?

Jan Menděl  |  "Závěr? – Milujte se a mějte rádi planetu. Hezké, ale to už jsme tak nějak věděli i dřív!"

Správa dňa

Zo všetkého najskôr hľadaj Moje kráľovstvo, dávaj Mňa vo všetkom na prvé miesto, a všetko ostatné ti potom bude pridané. Poznáš tieto slová, ale ako s nimi zaobchádzaš? Žiješ podľa nich? Dávaš vo svojom živote prednosť cestám Ducha? Má pre teba čas strávený so Mnou o samote väčšiu hodnotu než čokoľvek iné? Prináša ti stav vnútorného stíšenia potešenie, alebo sa v ňom cítiš skôr nesvoj? Chceš byť stále niečím zamestnaný a zdá sa ti príliš ťažké stíšiť telo i myseľ? Milióny ľudí v dnešnom svete neznášajú ticho. Potrebujú okolo seba neustály hluk a aktivitu. Nepoznajú zmysel prednostného hľadanie Môjho kráľovstvo a nevedia, prečo Mňa majú vo svojom živote klásť na prvé miesto. Sú nepokojní vnútri i navonok. Hovorím ti, chvíle mieru a vnútorného stíšenia, v ktorých sme pospolu, sú v tomto svete zmätkov veľmi cenné. Vyhľadávaj ich, nájdi ich a vytrvaj v nich.

január 04, 2012 19:49 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top