Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tipy týždňa

Články, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!


CESTA

:::f i l m:::  |  "Cestou se zatrpklý a zarmoucený otec dává dohromady s dalšími poutníky a společně absolvují cestu plnou zážitků a přenádherných záběrů krajiny a památek..."

Správa dňa

Uč sa hľadať v sebe odpovede na všetky otázky. Venuj čas stíšeniu a v pokoji nájdi odpoveď. Nikdy nezúfaj, ak odpoveď neprichádza hneď. Jednoducho čakaj na Mňa a vedz, že Moje načasovanie je vždy dokonalé a v dokonalom rytme s celkom stvorenia. Aké ľahké je, ak nejde život príliš ľahko, rozhodiť ruky v zúfalstve a snažiť sa od všetkého utiecť, namiesto aby si sa tvárou v tvár postavil ku svojim zodpovednostiam a umožnil pokoju a dôvere, aby ti boli posilou. Hľadaj predovšetkým Moju vôľu. Ak Ma naozaj miluješ, budeš chcieť konať Moju vôľu, pretože láska túži urobiť všetko pre milovaného. Preto keď počuješ Môj slabý, tichý hlas hlboko v sebe, urob to, o čo ťa žiadam, pre svoju skutočnú lásku ku Mne. Vedz, že Ja na teba nikdy nezabudnem ani ťa neopustím. Vedz, že len to naozaj najlepšie vzíde zo všetkého, čo robíš kvôli Mne.


9 ROKOV BEZ JEDLA (tříhodinové povídání o neuvěřitelném fenoménu)

p o z r i  |  "Jste v nádherné krajině a díváte se na západ slunce a cítíte se dobře, v tu dobu nemáte hlad, jste nakrmeni, to je pránická výživa. Vaše smysly budou vnímat nejjemnější energii života..."

Správa dňa

Čo prechovávaš vo svojej mysli? Chcem pre teba naozaj len to najlepšie, to naozaj najvyššie. Keď si zvolíš zo svojej vlastnej slobodnej vôle niečo menšie a privoláš to k sebe a uspokojíš sa s podružným, potom s tým Ja neviem nič urobiť. Nikdy sa neboj očakávať to najlepšie. Nikdy sa nesmieš cítiť nehodným alebo neoprávneným mať to najlepšie. Hovorím ti, že je to tvoje pravé dedičstvo, ale musíš sa oň prihlásiť, musíš ho prijať a očakávať. Je tvoje, môj dar pre teba. Si pripravený ho prijať s plným a vďačným srdcom, alebo ho odmietnuť? Nech ti falošná skromnosť nebráni prijať všetko, na čo máš právo; a neprijímaj to len, ale tiež to oslavuj a vzdávaj za všetko večnú vďaku. Stráž to ako poklad a sleduj, ako sa v tvojom živote objavujú zázraky, a vedz bez tieňa pochybnosti, že všetko, čo mám Ja, je aj tvoje.


ROZHOVOR S THOVTEM (záhadný rukopis z vatikánské knihovny)

m y s t é r i á  |  "Přepis části rukopisu s hermetickým učením na egyptském papyru vynesený neznámým člověkem z Vatikánské knihovny, starý cca 2000 let..."

Správa dňa

Nikdy nezáviď inému jeho duchovný vzostup či úspech. Uvedom si, že aj ty môžeš dosiahnuť to isté. Ale musíš pre to niečo urobiť, a nie len sedieť a nariekať na osud. Každá duša môže dosiahnuť vrchol. Každá duša so Mnou môže vojsť do priameho kontaktu. Každá duša môže kráčať a hovoriť so Mnou, ak chce a ak prijme tento fakt. Musíš veriť, že je to možné, a musíš to chcieť dokázať - potom to iste dokážeš. Nemusí to trvať celý život. Nemusí to zabrať vôbec žiadny čas. Môžeš sa zmeniť behom okamihu, ak sa pre to rozhodneš. V jednej chvíli sa môžeš prechádzať v starom rúchu a v ďalšej v slávnom novom. Môže sa to stať práve tak rýchlo, bez akéhokoľvek úsilia z tvojej strany, ale z hlbokej túžby, z presvedčenia a absolútnej viery a dôvery. Prečo to neskúsiť? Nech ťa Môj mier a láska napĺňajú a rozvíjajú.


ŠÍLENÁ ELEKTŘINA NIKOLY TESLY

p o z r i  |  "Z cyklu MODERNÍ ZÁZRAKY o objevech, které mohou zachránit svět, ale také ho zničit..."

Správa dňa

Si ochotný sa zmeniť? Nájdi si čas, aby si sa stíšil, a potom buď k sebe naozaj poctivý. Máš pocit samoľúbosti, si spokojný sám so sebou? Máš pocit, že je správne, aby sa druhí menili, ale tvoj život je úplne v poriadku? Ak máš takýto postoj, nastal čas, aby si skutočne vyčistil svoj ​​prameň a zásadne zmenil myslenie, a v podstate celý svoj ​​život, a prehodnotil jeho obsah. Ak si už tak urobil, potom nevracaj nič späť, bez toho aby si bol úplne presvedčený, že ide o to najvyššie a že to naozaj potrebuješ. Čím si prázdnejší, tým lepšie, pretože tým vytváraš priestor pre to nové, čo ťa naplní. Akonáhle nebudeš mať nič a budeš sa cítiť úplne prázdny, môžem do teba vstúpiť Ja. Nebuď sklamaný, ak máš pocit, že si o všetko pripravený. Volaj Mňa a Ja ti dám kráľovstvo. Nič nebude odopreté tým dušiam, ktoré hľadajú Moju pomoc a vedenie v naozajstnej pokore a láske.


NOVÝ ČLOVEK

z v u k o m  |  "Nový album..."

Správa dňa

Čo pre teba znamená žiť vo viere? Kde je tvoja istota? Je v ľuďoch? Je v tvojom bankovom účte? Alebo je pevne zakorenená a založená vo Mne, v Pánovi - v tvojom Bohu, v božstve v tvojom vnútri? Nájdi si čas, aby si o tom premýšľal, a spoznáš bez tieňa pochybnosti, kde presne leží tvoja viera a istota. Môžeš urobiť radostne a bez obáv veľký krok vo svojom živote bez akejkoľvek vonkajšej istoty? Keď vieš, že je niečo správne, môžeš to urobiť bez váhania? Vieš s dôverou vložiť svoju ruku do Mojej a povedať "tak sa staň", mieniť to celým srdcom a dušou a urobiť onen krok do neznáma s ochotou prijať čokoľvek príde? Jediná cesta, ako vybudovať vieru, je robiť tie malé a trebárs aj potácajúce sa kroky, a potom kroky väčšie, kým sa nestane tvoja viera tak silnou, že budeš môcť robiť veľké skoky do neznáma, pretože budeš vedieť, že Ja som vždy s tebou.


SPRÁVA Z VESMÍRU DEŠIFROVANÁ?

danicina rubrika  |  "Vedcom sa v tejto chvíli podarilo spoľahlivo určiť, že svetelné signály z druhej galaxie nie sú ničím iným než písomnou správou, napísanou latinskými písmenami..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Kedykoľvek miluješ, miluj z celého srdca a nikdy sa neboj svoju lásku prejaviť. Nech je tvoja láska ako otvorená kniha, ktorú môžu čítať všetky duše. Je to tá najkrajšia vec na svete, preto nechaj túto božskú lásku v sebe voľne prúdiť. Láska nie je slepá, ale vidí v milovanej bytosti naozaj to najlepšie, a tým to najlepšie privoláva. Nikdy si nevyberaj, koho chceš milovať. Proste maj srdce otvorené a nechaj lásku plynúť ku všetkým dušiam rovnako. Ak to robíš, miluješ Mojou božskou láskou. Je ako slnko a žiari na všetkých rovnako. Láska nikdy nemá byť púšťaná a zastavovaná ako voda z kohútika. Láska nikdy nie je výsadná ani vlastnícka. Čím viac si ochotný ju zdieľať, tým väčšou sa stáva. Ak budeš na nej príliš lipnúť, stratíš ju. Nechaj ju odísť a vráti sa ti tisíckrát a stane sa radosťou a požehnaním pre všetkých, ktorí ju s tebou zdieľajú.


III. SVETOVÁ VOJNA PRÍDE V ROKU 2012 (?)

danicina rubrika  |  "Nastávajúci rok vyvoláva množstvo obáv a diskusií. Jedni sú presvedčení, že nás v tomto roku čaká koniec sveta, iní veria, že sa nič zlé nestane. Profesor Krišnamurty z indického mesta Bangalore nedávno prehlásil, že sa mu podarilo dešifrovať proroctvá Michela Nostradama o roku 2012. A tie nie sú veru veľmi povzbudivé..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Povznes svoje srdce a vstúp do nového roka s vedomím, že je pred tebou naozaj nádherný rok. Pozri, ako zo všetkého vychádza naozaj to najlepšie. Môžem ti povedať, aký slávny rok nadíde. To sa však nestane, kým neprijmeš to, čo ti hovorím, so srdcom plným vďačnosti a nebudeš očakávať to naozaj najlepšie, kým neuveríš a nebudeš dôverovať Môjmu slovu. Musíš tomu pomôcť, aby sa tak stalo. Musíš stále pevne veriť Mojim skvelým sľubom. Nie je to otázka dôvery tvojej mysle. Musíš veriť intuitívne, oným vnútorným poznaním, ktoré prichádza od Najvyššieho, odo Mňa. Predstavuj si Ma, ako ti vopred pripravujem cestu a premieňam zdanlivo nemožné na možné. To naozaj, naozaj najlepšie, to dokonalé, je len pre tie duše, ktoré Ma naozaj milujú a kladú Ma vo všetkom na prvé miesto.

január 10, 2012 23:29 popoludní

 

 

Top