Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tipy týždňa

Články, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!


O B J A S N E N I E

p o z r i  |  "Táto hudba je súčasťou intenzívnej práce na dimenzionálnej premene, ktorá prebieha medzi Dušou našej planéty, Armádou Galaktickej Federácie Svetla a kráľovstvom Vnútornej Zeme Agartha..."

Správa dňa

Nemôžeš dúfať v duchovný rast bez toho, aby si sa pripravil na zmeny. Tieto zmeny môžu byť spočiatku nepatrné, ale akonáhle pôjdeš ďalej a ďalej smerom k novému, budú stále prudšie a významnejšie. Niekedy je potrebný úplný prevrat, aby vznikol úplne nový spôsob života. Je však ohromujúce, ako skoro si môžeš na zmeny zvyknúť, ak máš odvahu a presvedčenie, že všetky zmeny, ku ktorým dochádza smerujú k tomu najlepšiemu. Nech je dokonalosť vždy tvojím cieľom. Vytrvaj v úsilí. Vytrvaj v snahe po dosiahnutí zdanlivo nemožného. Vytrvaj na ceste k múdrosti a porozumeniu, a nikdy sa za žiadnu cenu neuspokoj s ustrnutím. Vždy je tu niečo, čo je možné sa ešte učiť. Vždy je niečo nové a krásne, čo sa dá v živote objaviť, a preto rozvíjaj svoju myseľ a svoju predstavivosť, aby si na to vytvoril priestor. Zostaň otvorený a vnímavý, aby si nič nepremeškal.


ALAJE Z PLEJÁD

p o z r i  |  "Nevšedné posolstvo pre každého, kto je ochotný načúvať..."

Správa dňa

Život bez modlitby je prázdny a bezvýznamný, pretože modlitba ťa spája s tvojou najušľachtilejšou časťou, ktorá ti odhaľuje plnosť tohto slávneho života, ktorý je tvojím pravým dedičstvom. Nech sú tvoje modlitby naozaj pozitívne a tvorivé a ďakuj za to, čo máš dostať, ešte skôr, než sa za to začneš modliť. Ak sa modlíš, pociťuj jednotu a pospolitosť v celom živote, kde neexistuje rozdelenie, pretože všetko je jedným. Modlitba všetkých zjednocuje; všetkých priťahuje a vytvára dokonalú jednotu. Hovor ku Mne a načúvaj Mi. Nestrácaj čas dožadovaním sa toho či onoho, pretože to nie je skutočná modlitba. Úpenlivá žiadosť vedie k rozdeleniu a Ja chcem, aby si vždy vytváral jednotu. Sme jedno. Ja som v tebe; nemusíš Ma hľadať vonku. Ja som vždy tu a čakám, kým Ma spoznáš. Rozpoznaj teraz našu jednotu; Ja v tebe a ty vo Mne.


STOPA GIGANTA V JUŽNEJ AFRIKE?

p o z r i  |  "Zdá sa, že nie všetky zmienky o obroch sú len z ríše rozprávok..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Prečo sa neuvoľniť? Prenechaj svoje starosti Mne, pretože čím viac zhonu a napätia je v tvojom živote, tým menej toho dokážeš. Prečo nesplynúť s prírodou, nesplynúť s prílivom a odlivom a nerobiť to, čo musí byť urobené, úplne jednoducho, prirodzene a radostne? Prečo sa netešiť zo života, prečo sa namiesto toho riadiť prísnou podmienenosťou a nútiť sa robiť to či ono bez najmenšej radosti a lásky? Život je nádherný, ak si s ním v harmónii a ak sa prestaneš čomukoľvek vzpierať. Prečo si všetko komplikovať? Prečo si z dneška neurobiť špeciálny deň a nevidieť vo všetkom to najlepšie? Vzdávaj za všetko vďaku. Raduj sa zo všetkého, tak ako to má byť. Chcel by som, aby si sa tešil zo života. Začni vnímať krásy prírody všade okolo seba a zistíš, že jedna nádherná vec ťa povedie k ďalšej, kým celý tvoj život nebude jediný úžas a radosť.


OSTROV

:::film:::  |  "...věří, že tento muž má schopnost uzdravovat, vymýtat démony a předpovídat budoucnost. On sám se však považuje za nečistého pro čin, který v mládí spáchal..."

Správa dňa

Je toľko nádherných vecí, ktoré možno v živote robiť, ale čo vieš najlepšie? Objav to a potom choď za tým, konaj svoje dielo a raduj sa z neho. Škoda mrhať časom a energiou v túžbe robiť niečo iné, alebo byť niekde inde s inými možnosťami. Uvedom si, že si presne na správnom mieste v správny čas, a že si tu za určitým účelom, pre určitú prácu. Preto daj všetko, čo máš, tejto práci a konaj ju s radosťou a láskou. Pozri, aký zábavný môže byť život, nielen pre teba, ale aj pre všetky duše okolo. Nemôžeš dúfať, že sa staneš časťou celku bez toho, že by si mu prispel tým naozaj najlepším. Odtrhneš sa od neho a nebude v tebe celistvosť. Aké hlboké uspokojenie nachádzaš, keď robíš to, čo musí byť urobené dokonale a robíš to pre blaho celku!


ARAMEJSKÝ OTČENÁŠ

p o z r i  |  Jak to tedy bylo skutečně myšleno?

Správa dňa

Keď malé dieťa, ktoré sa učí chodiť spadne, nestratí odvahu, ale zdvihne sa a skúša to znovu a znovu, kým nezvládne umenie chôdze. Rovnaké je to s duchovným životom. Nikdy v žiadnom prípade nedovoľ, aby ti zdanlivé porážky vzali odvahu ísť ďalej duchovnou cestou. Ak padneš, jednoducho sa zober a skús to znovu. Nezmier sa s tým, že sa budeš ľutovať a hovoriť, že nemôžeš ďalej a že život je príliš ťažký. Tvoj postoj musí vždy vychádzať z tvojej absolútnej vnútornej istoty, že ak si raz vkročil na duchovnú cestu, nakoniec dosiahneš cieľ, bez ohľadu na to, s akými prekážkami sa na ceste stretneš. Zistíš, že čas strávený osamote v kľude ťa duchovne povzbudí a pomôže ti čeliť čomukoľvek, čo sa pred teba postaví, bez úľaku a zakopávania. Preto čas, ktorý sa Mnou stráviš o samote každé ráno, ťa môže posilniť pre čokoľvek, čo ti môže deň priniesť.


ŠŤASTNÝ ROK 2012

p o z r i  |  Recept nielen na Silvestra...

Správa dňa

Je mnoho možných ciest, ale ich cieľ je spoločný. Vždy existuje ľahká i ťažká cesta k dosiahnutiu cieľa. Existuje cesta buď priama, alebo kľukatá, k cieľu sa dá ísť priamo hore, alebo okľukou. Voľba je vždy na každom jednotlivcovi. Si absolútne slobodný pri voľbe svojej vlastnej cesty. Tak ju hľadaj a nasleduj ju, aj keď si nakoniec uvedomíš, koľko času si premárnil voľbou zdĺhavej cesty, keď si tak ľahko mohol ísť priamo. Vieš, kam ideš a čo robíš? Vieš, či si na správnom mieste, či v sebe chováš mier? Je dôležité, že hľadáš svoje vlastné srdce a objavuješ ho, pretože nemôžeš vydávať zo seba to najlepšie, ak sa necítiš byť na pravom mieste a nerobíš to, čo vieš, že by si mal robiť, s radosťou a láskou.

január 23, 2012 21:30 popoludní

 

 

Top