Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tipy týždňa

Články, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!


ÚVOD K PRIPRAVOVANEJ KNIHE...

Peter Vyšehradský  |  "Pretože konečným cieľom pravdy a všetkých skutočných poznatkov a učení je..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Čerpaj z nekonečného vnútorného zdroja moci a sily a zistíš, že robíš zdanlivo nadprirodzené veci jednoducho preto, že sa riadiš Mojimi božskými zákonmi. Čokoľvek sa môže stať, pretože Moje zákony sú kľúčom, ktorý otvára všetky dvere a robí všetko možným. Poznaj ich ako Moje zákony, nikdy nezabudni vzdať za ne večnú vďaku a užívaj ich k Mojej cti a sláve a na prospech celku. Ich správnym použitím môžu nastať len tie najúžasnejšie udalosti a všetci z nich budú mať úžitok. Moc použitá správne pod Mojím vedením môže zmeniť chod dejín a vytvoriť nové nebo a novú Zem. Nesprávne použitá moc môže priniesť iba spustošenie a skazu. Moc je niečo, s čím si nemožno zahrávať, s čím sa musí zaobchádzať s veľkou vážnosťou. Ja som moc. Mám všetko tvorstvo vo svojich rukách a ty si súčasťou tohto celku. Splyň s ním a nájdi si v ňom správne miesto.

Vyberáme z archívu

Krátke zamyslenie nad podstatou „sviatku“ sv. Valentína
http://www.cez-okno.net/clanok/prislo-mailom/kratke-zamyslenie-nad-podst...
O troch grošoch
http://www.cez-okno.net/clanok/o-troch-grosoch
Co znamená, když žena řekne...
http://www.cez-okno.net/clanok/pozri-2011/co-znamena-kdyz-zena-rekne
Einstein - nenapraviteľný plagiátor
http://www.cez-okno.net/clanok/einstein-nenapravitelny-plagiator
64 zručností muže a ženy
http://www.cez-okno.net/clanok/duchovna-veda/64-zrucnosti-muze-a-zeny


ANDSKÉ ANOMÁLIE part II

jutubik1  |  Posvätná dolina...

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Dbaj, aby si mal vo svojom živote dokonalý vzor a plán. Neexistuje nič náhodného. Aj keď sa ti to môže zdať veľmi podivné, všetko je v Mojom božskom pláne. Nebol by si tam, kde si, nerobil by si to, čo robíš, keby som na teba nevložil svoju ruku. Moje cesty nie sú tvojimi cestami. Snaž sa vždy konať Moju vôľu. Viem, čo je pre teba najlepšie, tak prečo proti tomu bojovať a myslieť si, že všetko poznáš najlepšie? Maj vo Mňa absolútnu vieru a dôveru. Vedz, že Ja som vždy tu a že ťa nikdy nenechám klesnúť, ani ťa neopustím. Zostaň Mi naklonený. Načúvaj tomu, čo ti musím hovoriť v tichosti - načúvaj aj môjmu najtiššiemu šepotu. Poslušnosť ti otvára úplne nový život a uvoľňuje nové energie, ktoré sú ukryté hlboko v tebe a čakajú na uvoľnenie, keď budeš pripravený a ochotný nasledovať ich bez otázok.

Vyberáme z archívu

POSELSTVÍ MÍRU (evangelium Essenských)
http://www.cez-okno.net/clanok/poselstvi-miru-evangelium-essenskych
Editoriál: Quo Vadis?
http://www.cez-okno.net/clanok/editorial-quo-vadis
Šokujúce odhalenie
http://www.cez-okno.net/clanok/sokujuce-odhalenie
Editoriál: Spoločne!
http://www.cez-okno.net/clanok/magazin-2009/editorial-spolocne
Brána se otevírá
http://www.cez-okno.net/clanok/brana-se-otevira


POIMANDRES - ROZHOVOR SO ZVRCHOVANOU MYSĽOU

corpus hermeticum  |  "Kedysi, keď som začal rozjímať o tom, čo existuje, a moje myšlienky sa vzniesli veľmi vysoko, zatiaľ čo moje telesné zmysly boli utlmené spánkom, ktorý však nebol taký, aký ťaží človeka po nadmiere stravy či telesnej únave, sa mi zdalo, že ku mne prišla bytosť ohromnej a bezbrehej veľkosti, ktorá ma oslovila menom a povedala mi..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Nové nebo a nová Zem sú teraz tu. Ide proste len o to rozpoznať a prijať všetko, čo sa deje, a povzniesť svoje vedomie tak, aby si si plne uvedomoval všetko, čo sa odohráva v tebe aj okolo teba. Ak si neuvedomuješ všetko, čo sa práve deje, neznamená to, že sa to nekoná. To jednoducho znamená, že si to vylúčil svojou vlastnou pýchou a domýšľavosťou, ktorá ťa oslepila a znemožnila ti vidieť zázraky okolo teba. Preto svoje vedomie stále povznášaj. Čím vyššie ho povznesieš, tým zreteľnejšie spoznáš pravdu a nebude nič, čo by zastrelo tvoju dokonalú víziu. Ak si videl zázrak tejto vízie, potom ju prenes dole a uveď ju v skutok; nech sa stane súčasťou tvojho každodenného života. Kým nie je vízia stvárnená, nestane sa skutočnosťou. Hovorím ti, aby si pozrel na Moje nové nebo a novú Zemi, ktoré teraz dostávajú tvar.

Vyberáme z archívu

Tvorcovia Krídel
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/tvorcovia-kridel
V Antarktíde vchod do podzemného sveta?
http://www.cez-okno.net/clanok/danicina-rubrika/v-antarktide-vchod-do-po...
Rozhovor s egyptológom Jaromírom Kozákom
http://www.cez-okno.net/clanok/rozhovor-s-egyptologom-jaromirom-kozakom
KOLIKRÁT NA ZEMI HAVAROVALO UFO?
http://www.cez-okno.net/clanok/ufo/kolikrat-na-zemi-havarovalo-ufo
KNIHA URANTIE - Predslov
http://www.cez-okno.net/clanok/kniha-urantie-predslov


CHRONICKÁ OTRAVA JÓDOM

z d r a v i e  |  "Počet lidí v Německu, kteří onemocněli nadbytkem jódu, stále roste, zatímco tito postižení většinou nevědí, že jejich onemocnění vznikají proto, že nesnášejí jód..."

Správa dňa

Nájdi si čas, aby si skúmal svoje srdce. Berieš niečo alebo niekoho ako samozrejmosť? Cítiš sa byť stále znudený a presýtený životom? Si darca, alebo príjemca? Je tvoj život nepretržitou službou blížnym, alebo žiadaš pre seba isté práva? Nemôžeš očakávať, že nájdeš pravé a trvalé šťastie bez toho aby si dával a slúžil bez akýchkoľvek nárokov pre seba. Len vtedy, keď dokážeš prijať, že tento život je život služby, život dávania, život plného odovzdania sa Mne a do Mojich služieb, život, kedy nižšie ja je zabudnuté a ty žiješ pre celok, môžeš pochopiť, čo mienim, keď hovorím, že žiješ naozaj plný a slávny život a že si mocne požehnaný. Začni teda hneď teraz rozvíjať svoje vedomie. Začni žiť a pracovať pre celok a sleduj, ako sa mení tvoj celkový pohľad a prístup.

Vyberáme z archívu

Po éru Atlantídy a Lemúrie (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť VI.)
http://www.cez-okno.net/clanok/zakazane-dejiny/po-eru-atlantidy-a-lemuri...
Otázky Bohu
http://www.cez-okno.net/clanok/prislo-mailom/otazky-bohu
Kniha závad
http://www.cez-okno.net/clanok/kniha-zavad
Amalgám a jeho účinky
http://www.cez-okno.net/clanok/zdravie/amalgam-a-jeho-ucinky
Růst ledovců způsoben globálním oteplováním
http://www.cez-okno.net/clanok/rust-ledovcu-zpusoben-globalnim-oteplovanim


DOBRÉ ZPRÁVY WEBBOTU - NOVÉ SVĚTLO, NOVÁ ELEKTŘINA!

l e v a - n e t  |  "Věda ignoruje „pravou“ povahu elektřiny, a co je to doopravdy elektrický proud. Tvrdí, že mainstreamová věda nesprávně odstranila koncept éteru, všepronikajícího média, ve kterém se elektromagnetické vlny pohybují..."

Správa dňa

Ak je na teba vložená zodpovednosť, nes ju na svojich pleciach radostne a neklesaj pod ňou. Dbaj, aby si ju uskutočnil do písmena, a nikdy ju nezabudni sledovať až do konca, bez ohľadu na to, ako zdanlivo ťažké sa ti to v tej chvíli môže javiť. Vždy si pamätaj, že na teba nikdy nenaložím viac, než si schopný uniesť, bez toho aby som ti prispel pomocou a silou, aby si to dokázal. Ak ponesieš svoju zodpovednosť, porastieš do veľkosti a sily a staneš sa natoľko spoľahlivým, že na teba budem môcť vkladať ešte väčšiu zodpovednosť. Potrebujem stále viac a viac spoľahlivých duší, schopných uniesť náklad. Potrebujem, aby si bol ochotný a schopný tak robiť bez akýchkoľvek obáv, či to dokážeš. Nikdy za žiadnych okolností sa nesmieš cítiť porazeným. Môžeš dokázať čokoľvek, keď sa pre to rozhodneš a odmietneš čo i len uvažovať o neúspechu. Proste vedz, že budeš úspešný, a ono to tak bude.
p> 

Vyberáme z archívu

Dutá Zem 1
http://www.cez-okno.net/clanok/duta-zem-1
Seriál: GERMÁNSKA NOVÁ MEDICÍNA
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-germanska-nova-medicina
57 druhů mimozemšťanů + Odhalení mimozemských existencí (CZ titulky)
http://www.cez-okno.net/clanok/ufo-a-mimozemstania/57-druhu-mimozemstanu...
Muž, ktorý sadil stromy (VIDEO)
http://www.cez-okno.net/clanok/muz-ktory-sadil-stromy-video
Chrípka a pôst alebo najlacnejšia chrípka je tá, ktorú nedostanem
http://www.cez-okno.net/clanok/chripka-a-post-alebo-najlacnejsia-chripka...


EXPERIMENTY S DNA: KLONOVANIE ANTIKRISTA?

danicina rubrika  |  "S DNA akéhokoľvek tvora možno stvoriť jeho kópiu - teda v podstate jeho samého..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Žiť duchovným životom neznamená byť pripravený o všetky svetské statky, ktoré potrebuješ a ktoré ti uľahčujú život. To jednoducho znamená, že máš úžitok z každej veci, ktorú potrebuješ užívať na prospech celku a pre Moju česť a slávu. Ak niečo ukončíš, nech je to čokoľvek, vracia sa to ku Mne s láskou a vďačnosťou, pretože spoznávaš, že všetko, čo máš, je Moje. Spoznáš, že čím viac odovzdáš, tým väčší priestor sa uvoľní pre to, čo prichádza. Prijmi všetko, čo potrebuješ, ale nikdy sa nepokúšaj to vlastniť. Čím viac si niečo přivlastňuješ, tým väčšia je pravdepodobnosť, že to stratíš. Moje sýpky sú preplnené. Ak budeš správne radiť svoje hodnoty, nebude ti chýbať vôbec nič. Ale pamätaj si, že Mňa máš vždy vo všetkom klásť na prvé miesto, vzdávať za všetko vďaku a vracať Mi to, čo si ukončil.

Vyberáme z archívu

Na Hromnice o deň viac
http://www.cez-okno.net/clanok/pozri/na-hromnice-o-den-viac-dabing-cz
Záhada z Chibolton
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/zahada-z-chibolton
Mrtví lékaři nelžou
http://www.cez-okno.net/clanok/veda/mrtvi-lekari-nelzou
Oni žijú! (1988)
http://www.cez-okno.net/clanok/videoteka/oni-ziju-1988
Tajné kódy cisárových bojovníkov
http://www.cez-okno.net/clanok/tajne-kody-cisarovych-bojovnikov


ZNAMENIA NA TENTO MESIAC

a s t r o k u k á t k o  |  "Stále ste v zajatí záhad vlastnej, prípadne aj partnerovej/partnerkinej psychiky, ale inventúra pomaly končí. Dozrieva rozhodnutie urobiť zo seba nového človeka..."

Správa dňa

Nebuď sklamaný, ak budú začiatky tvojho duchovného života nepatrné. Všetky dobré veci majú nepatrné začiatky. Mohutný dub vyrastá z malého žaluďa. Z nepatrného semena klíči väčšina nádherných rastlín a kvetín. Z nepatrného semena lásky môže nastať zmena v mnohých životoch. Z nepatrnej myšlienky viery a dôvery môže nastať zázrak nad zázraky. Malé veci vyrastajú vo veľkých vecí. Buď vďačný za všetky malé drobnosti v živote; potom keď vyrastú, budeš vďačný za každú z nich a vďačnosť vyjádříš slovami aj skutkami. Nech to, čo je vnútri, sa vyjadrí navonok. Vždy si pamätaj, že vďačné srdce je otvorené srdce a pre Mňa je oveľa jednoduchšie pracovať vo vnútri a cez otvorené srdce. Vzdávaj vďaku a neprestaň ďakovať za všetko, pretože len tak môžem pracovať v tebe a skrze teba bez prestania a prejavovať Svoje zázraky a slávu, aby ich všetci mohli vidieť.

Vyberáme z archívu

Kráľ Madagaskaru
http://www.cez-okno.net/clanok/vyber-extraplus/kral-madagaskaru
NALAĎTE SA NA FREKVENCIU ZEME
http://www.cez-okno.net/clanok/lucia-obonova/naladte-sa-na-frekvenciu-zeme
Zakázaná egyptológia 11
http://www.cez-okno.net/clanok/zakazana-egyptologia-11
Každý môže poznať budúcnosť
http://www.cez-okno.net/clanok/exkluzivnecezokno/kazdy-moze-poznat-buduc...
Všechno je jinak
http://www.cez-okno.net/clanok/vsechno-je-jinak


PARANORMÁLNE SCHOPNOSTI

Josef Otruba  |  "Mohu vás klidně ujistit, že zázraky se stávají i dnes. Dokonce existuje ve světě mnoho institucí které se těmito fenomény vážně zabývají..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Povznes svoje vedomie a uvedom si, že tvoj vek nemá hraníc. Si taký mladý ako čas, tak starý ako večnosť. Ak žiješ úplne a slávne v každom prítomnom okamihu, si vždy tak mladý ako prítomnosť. Stále sa znovuzrodzuješ v Duchu a v pravde. Nemôžeš zostať stáť v tomto duchovnom živote; vždy je niečo nové a vzrušujúce, čomu sa možno učiť a čo sa dá robiť. Žitie v stave očakávania ťa udržuje stále bdelého a mladého. Keď myseľ starne a otupuje sa, život stráca všetku iskru a chuť. Ak nemôžeš pochopiť niektoré nové pravdy svojou mysľou, stíš sa a povznes svoje vedomie, napoj sa na nekonečné univerzálne vedomie a splyň s ním, teda so Mnou, a budeš schopný porozumieť všetkému. Udržuj svoju myseľ bdelú, a nikdy nezostarneš. Zdrojom mladosti je tvoje vedomie; radosť z žitia je elixírom života.

Vyberáme z archívu

Žádejme změnu přírodních zákonů!
http://www.cez-okno.net/clanok/zadejme-zmenu-prirodnich-zakonu
Slnko a tiene Afriky
http://www.cez-okno.net/clanok/slnko-a-tiene-afriky
Pôst a detoxikácia
http://www.cez-okno.net/clanok/post-a-detoxikacia
V TESTE ČASU
http://www.cez-okno.net/clanok/vyber-extraplus/v-teste-casu
O Tajomstve nahlas!
http://www.cez-okno.net/clanok/o-tajomstve-nahlas

február 21, 2012 13:33 popoludní

 

 

Top