Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tipy týždňa

Články, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!


ROZHOVOR S PETROM VYŠEHRADSKÝM

s l n o v r á t a  |  "10. 12. 2011, festival ZÁMOCKÝ SLNOVRAT, Zvolen..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Premeň sa obnovením svojej mysle. Had nemôže vyrásť bez toho, aby vyzliekol svoju starú kožu. Kurča sa nemôže vyliahnuť zo svojej škrupiny, bez toho aby ju rozbilo. Dieťa sa nemôže narodiť bez toho, aby vyšlo z matkinho lona. Tieto prirodzené postupy musia nastať, aby priniesli zmenu. Prichádzajú krôčik po krôčiku a nič ich nemôže zastaviť. Ak kurča nemá silu, aby rozbilo škrupinu, zomrie. Všetko má svoj ​​pravý čas. Môžeš sa pokúsiť zabrániť zmenám, pretože sa cítiš bezpečný a istý tam, kde si, a radšej by si zostal pripútaný k tomu, čo poznáš, než aby si šiel do neznáma, ale v putách sa zadusíš a zomrieš. Skús tomu porozumieť a prijať nutnosť zmeny so všetkým čo so sebou prináša. Povznes svoje srdce, vzdaj vďaku za tieto zmeny a staň sa ich súčasťou.

Vyberáme z archívu

Na Svalbardu byla zprovozněna archa rostlinných druhů
http://www.cez-okno.net/clanok/na-svalbardu-byla-zprovoznena-archa-rostl...
Novilarská stéla a stěhování národů
http://www.cez-okno.net/clanok/civilizacie/novilarska-stela-a-stehovani-...
Kniha únosy do UFO a Projekt Alfa
http://www.cez-okno.net/clanok/uryvky/kniha-unosy-do-ufo-a-projekt-alfa-...

Seriály

Tarot
http://www.cez-okno.net/rubrika/tarot
Psychiatria
http://www.cez-okno.net/rubrika/psychiatria
Organické zlato
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-organicke-zlato


TAJOMNÁ JADEITOVÁ MASKA

astronauti.cz  |  "Archeologové objevili řadu usazenin v nitru Pyramidy Slunce v Teotihuacánu v Mexiku..."

Správa dňa

Vedz bez tieňa pochybnosti, že si dokonalý rovnako ako Ja a že si bez poškvrny. Začni si hneď teraz uvedomovať v sebe to naozaj najlepšie, a potom budeš zo seba len to najlepšie vydávať. Je to hlboko v tebe, ale bolo to ukryté tak, že je to ťažké zbadať. Ak si nájdeš čas, aby si si uvedomil, že sme spolu jedno, spoznáš v sebe to naozaj najlepšie, prestaneš sa podceňovať a zbavíš sa všetkých mylných predstáv o tom, aký skutočne si. Stále znovu si opakuj "Ja a môj Milovaný sme jedno", kým to nebude pre teba niečo znamenať. Ak padneš do hlbokej depresie, hovor si to ticho a pocítiš, ako sa postupne dvíhaš z bahna malomyseľnosti a sebaľútosti. Neprestaň si to hovoriť, kým nespoznáš pravdivosť týchto slov, neuvidíš jednotu celého života a nezistíš, že si jeho súčasťou.

Vyberáme z archívu

Včely v ohrožení
http://www.cez-okno.net/clanok/zdravie/vcely-v-ohrozeni
UTAJENÉ KOMNATY VELKÉ PYRAMIDY
http://www.cez-okno.net/clanok/egypt/utajene-komnaty-velke-pyramidy
Tajemství raketoplánu Enterprise
http://www.cez-okno.net/clanok/tajemstvi-raketoplanu-enterprise

Seriály

H. P. Blavatská: Tajná náuka
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/h-p-blavatska-tajna-nauka
Etikoterapia
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-etikoterapia
HRST Výber
http://www.cez-okno.net/rubrika/hrst-vyber


MOMENTKY Z VOLIEB

f o t o  |  "Bez komentára..."

Správa dňa

Konaj podľa Mojich zákonov, nie proti nim. Ak jednáš proti nim, bojuješ vopred prehratú bitku a nikam sa tak nedostaneš. Ak máš v sebe napätie, hľadaj vo svojom vnútri, proti čomu bojuješ, čo spôsobuje toto napätie. Môžeš si byť istý, že je tam niečo, čo zdržiava tvoj vývoj a bráni ti v dosiahnutí tvojho najvyššieho dobra. Nech jedinou tvoju túžbou je konať Moju vôľu a ísť Mojimi cestami. Nedovoľ, aby ti v tom čokoľvek bránilo a stálo v ceste. Ak si nájdeš čas, aby si hľadal, spoznáš, čo je Moja vôľa, a potom je na tebe, aby si jej bol poslušný bez váhania. Ak budeš pracovať a žiť v harmónii, spoznáš význam pravej slobody, slobody srdca, mysle a Ducha. Bude z teba vychádzať nevýslovná múdrosť a porozumenie. Ak si v tomto stave vedomia, môžem ťa využívať k tomu, aby si Mi pomohol nastoliť nové nebo a novú Zem.

Vyberáme z archívu

Stotisíc pacientov bude mať drahšie lieky
http://www.cez-okno.net/clanok/slovensko/stotisic-pacientov-bude-mat-dra...
Slovenským potravinám zrejme zvonia do hrobu
http://www.cez-okno.net/clanok/serial-vies-co-jes/slovenskym-potravinam-...
Kam se podělo MADE IN CZECHO-SLOVAKIA/Czech Republic?
http://www.cez-okno.net/clanok/prislo-mailom/kam-se-podelo-made-in-czech...

Seriály

Gaia
http://www.cez-okno.net/rubrika/gaia
ŽIVÁ VODA
http://www.cez-okno.net/cyklus-ziva-voda
Duchovná lekárnička
http://www.cez-okno.net/serial-duchovna-lekarnicka


THE GAME IS UP!

p o z r i  |  "KTO AK NIE MY, KEDY AK NIE TERAZ?!"

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Prečo neužívať to, čo je pre teba určené? Načo ti je elektrické osvetlenie v miestnosti, keď zabudneš otočiť vypínačom a naplniť miestnosť svetlom? Prečo nezostávaš obrátený ku Mne so žiadosťou o pomoc a silu a neužívaš všetky tie zázračné dary, ktoré na teba čakajú? Prestaň sa namáhať sám, pretože keď Ma poznáš a miluješ Ma, budeš si vždy priať byť si vedomý Mňa i Mojej Božskej prítomnosti. Budeš chcieť chodiť vo Svetle, pretože kde je Svetlo, mizne temnota. Tvoríš Svetlo svojím pozitívnym, konštruktívnym životom a bytím, preto nedovoľ, aby čokoľvek negatívneho v tebe toto Svetlo zatemnilo. Možno to budeš musieť robiť vedome tak dlho, kým sa nezbavíš všetkého negatívneho v sebe a nenaučíš sa stále žiť pozitívne. Spočiatku to možno bude pre teba naozaj výkon, ale postupne sa to stane pre teba tak samozrejmím ako dýchanie.

Vyberáme z archívu

„Euromúrik“ krízu nezastaví
http://www.cez-okno.net/clanok/analyzy/euromurik-krizu-nezastavi
Slovensko je pred bankrotom!
http://www.cez-okno.net/clanok/hospodarstvo/slovensko-je-pred-bankrotom
Želám vám, aby vám Boh dal múdrosť ako nakladať s financiami tak, aby ste sa nestali starovekými otrokmi
http://www.cez-okno.net/clanok/hospodarstvo/zelam-vam-aby-vam-boh-dal-mu...

Seriály

Slovensko
http://www.cez-okno.net/slovensko
Veci verejné
http://www.cez-okno.net/veci-verejne
Skutočné maďarské snahy
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-skutocne-madarske-snahy


NÁDHERNÉ MIESTA SILY

a l a j e  |  "Výzva Pracovníkom Svetla..."

Správa dňa

Si na tomto svete preto, aby si do neho prinášal dobro. Si tu preto, aby si vyžaroval lásku, svetlo a múdrosť pre všetky duše, ktoré to potrebujú. Musíš pracovať a túto prácu môžeš konať len vtedy, keď sa zaradíš a staneš sa súčasťou celku, keď nezostaneš stáť bokom, nebudeš kritizovať a vyraďovať sa z celku. Cítiš sa byť zajedno so všetkými tými dušami, ktoré ťa obklopujú? Cítiš sa byť v mieri so svetom, alebo sú tvoje myšlienky konfliktné, kritické a deštruktívne? Vždy maj na pamäti, že láska, radosť a šťastie vytvárajú tú správnu atmosféru a priťahujú k sebe všetky duše, ktoré majú rovnakú mienku. Preto sa sleduj a začni hneď teraz priťahovať k sebe naozaj len to najlepšie. Môžeš v okamihu zmeniť svoj celkový prístup a postoj. Prečo to teda neurobiť? Zlaď sa so všetkým životom a nájdi mier, ktorý presahuje všetko chápanie.

Vyberáme z archívu

8. marec
http://www.cez-okno.net/clanok/8-marec
Co znamená, když žena řekne...
http://www.cez-okno.net/clanok/pozri-2011/co-znamena-kdyz-zena-rekne
Můj manžel nevidí za materiálno
http://www.cez-okno.net/clanok/cyklus-ziva-voda/muj-manzel-nevidi-za-mat...

Seriály

Deti
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/deti
Vzťahy
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/vztahy
Ženy-Bohyne
http://www.cez-okno.net/rubrika/zeny-bohyne


VÍR - CESTA K ZLEPŠENIU

:::f i l m:::  |  "THRIVE spřádá dohromady průlomy ve vědě, vědomí a aktivismu, a nabízí skutečná řešení, dávající nám sílu k odvážným strategiím nemajícím obdoby, abychom opět získali zpět své životy a svou budoucnost..."

Správa dňa

Môžeš mať v danom okamihu len jednu myšlienku. Preto sa snaž, aby bola konštruktívna, pozitívna a láskavá, a potom uvidíš, že budeš hovoriť konštruktívne veci a konať s láskou. Vskutku, celý tvoj pohľad bude pozitívny a tvoj život bude naplnený láskou, radosťou, šťastím, zdravím, úspechom a harmóniou. Ak si na všetko citlivý a ak máš negatívne a deštruktívne myslenie, naruší to celú tvoju bytosť. Tvoj pohľad sa skalí a ty sa budeš cítiť skľúčený a dokonca fyzicky chorý. Pokús sa pochopiť, že tento stav si spôsobuješ sám svojím zlým myslením. Zmeň ho, a zmeníš všetko. Možno sa ti zdá, že si obklopený mnohými ťažkosťami a že celá tvoja situácia spôsobila negatívny stav tvojej mysle, ale je to naozaj tak? Nie je tvoje myslenie tvoje vlastné? Nie si slobodný, aby si mohol povzniesť svoje vedomie a myslieť láskavým, pozitívnym, konštruktívnym spôsobom, ktorý ti prinesie uspokojenie? Voľba je vždy v tvojich rukách.

Vyberáme z archívu

Očista dočista
http://www.cez-okno.net/ocista-docista
Ako praktikujete?
http://www.cez-okno.net/anketa/ako-praktikujete
ČO NÁS ČAKÁ VO VEKU VLKA
http://www.cez-okno.net/clanok/civilizacie/co-nas-caka-vo-veku-vlka

Seriály

Pozitívna mágia
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-pozitivna-magia
Nedokončený životopis
http://www.cez-okno.net/clanok/nedokonceny-zivotopis
VERITAS SHOW Jacque Fresco a Roxanne Meadows
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-veritas-show-jacque-fresco-a-roxa...


JE ROK 2012 ROKEM PODSTATNÝCH ZMĚN?

Miroslav Zelenka  |  "Tím, že dochází k ukončení více cyklů, dochází k synergickému efektu (spolupůsobení) závěrečných fází jednotlivých časových cyklů..."

Správa dňa  |  exkluzívne.cez.okno

Koľko času a energie sa premárni, pretože si nenájdeš čas a neobťažuješ sa, aby si sa stíšil a počkal na Mňa! To je tajomstvo riešenia každej situácie. Prečo si toto stíšenie nevyskúšať v praxi, aby si spoznal, ako funguje? Kým niečo nevyskúšaš a nepreveríš, zostáva to teóriou. Tento život je veľmi reálny, veľmi praktický, život činov. Nie je na ňom nič teoretického, ale je na tebe, aby si pre to niečo urobil, aby si vyskúšal, že to tak je. Denné svetlo je tu, ale kým nerozhrnieš záclony, zostaneš v tme. Voda je vo vodovode, ale kým neotočíš kohútikom a nenecháš ju tiecť, zostane v pokoji. Jedlo môže ležať pred tebou na tanieri, ale kým ho nevezmeš do úst a nezieš, nič z neho nebudeš mať. Tak sa maj k činu, a to hneď.

Vyberáme z archívu

PROROCTVÍ O EVROPĚ z knihoven palmových listů
http://www.cez-okno.net/clanok/proroctvi-o-evrope-z-knihoven-palmovych-l...
Osvietené čakry (vizionárska cesta do vnútorného sveta)
http://www.cez-okno.net/clanok/cakry/osvietene-cakry-vizionarska-cesta-d...
Ekonóm SAV Peter Staněk: Možno príde aj 40% hyperinflácia
http://www.cez-okno.net/clanok/hospodarstvo/ekonom-sav-peter-stanek-mozn...

Seriály

Protirakovinová kůra pátera Ferdy
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-protirakovinova-kura-patera-ferdy
Alternatívna medicína
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/alternativna-medicina
Chemtrails
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/chemtrails

marec 21, 2012 22:50 popoludní

 

 

Top