Obrázok používateľa CEZ OKNO
Filmová fikcia alebo fakt?: IRON SKY

Ahojte všetci,
posielam linky na trailery k filmu IRON SKY, ktorý práve ide do kín. Témou je myšlienka, že po 2. svetovej vojne nacisti odleteli na Mesiac, kde vybudovali základne a po dlhých rokoch plánujú odvetu. Údajne má ísť o komédiu. No myslím, že tvorcovia skôr týmto chceli niečo naznačiť, a že tento žáner bol jediný možný spôsob. V tomto filme je možno viac pravdy, ako sa zdá...
KD


TRAILER 1 nájdete na tejto adrese

TRAILER 2 nájdete na tejto adrese

Zdroje: http://www.youtube.com/user/horrornymphs
http://www.youtube.com/user/energiaproductions

V roku 2010 sa objavili na nete prvé materiály tohto filmu, v rámci promo boli prezentované ako fakt. Informovali sme o tom na tejto adrese, pozn. red.


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Nacisti a aktivity mimozemšťanov
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/nacisti-a-aktivity-mimozemstanov


apríl 08, 2012 09:44 dopoludnia
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa 010
  010máj 16, 2012 18:28 popoludní

  Komentár: 

  Ja som ten film uz videl a ja kedze sa uz vyse 12 rokov zaoberam Ezoterikou, politicke sprisahanie, paranormalne javy, UFO...........
  A ako som si vsimol tak vidiet ze scenarista a reziser zakomponoval niektore FAKTY ktore sa dostaly na internet uz davnejsie napr:
  SVASTIA NA DRUHEJ STRANE MESIACA - viem ze pred par rokmy ked japonci sa daly do vesmirneho badania tak oni nafotogrovaly mesiac a aj jeho (NAM) tmavu stranku a v jednom krateri bola budova alebo nieco zo vyzeralo ako obrovsky znak SVASTIKY.
  LIETAJUCE TANIERE ZOSPODU MALY 3/4 POLGULE - tieto obrazky nasly Rusi aj Americania ked dobyvaly Nemecko a ine staty okupovane Nemcamy ako napriklad POLSKO, CESKOsLOVNSKO... kde vlastne tie polGule boly to co vytvaralo silne elektromagneticke pole okolo celej lode a tym padom i vatvaralo efekt ktory sa hovori ZiK-ZaK lietanie kde objekt sa pohybuje v 90 stupnovych zakrut bez toho aby doslo k pretazenie G.
  A AJ TO ZE NACISTI MALY ANTIGRAVITACNY POHON - od mimozemskych tvorov ktory sa telepaticky spojovaly cez medium menom Maria Orsic, Zigrund. Tajnej spolocnosti VRIL a THUL gezelschaft. Ty tvory boly blizko hviezdy Aldebaran (suhvezdie Taurus - byk).
  --------------------------------------------------
  Ale najkrajsi je aj koniec filmu kde pekne ukazuju na to ze najvecsim nepriatelom ludstva je SAMOTNE LUDSTVO (chamtivost, zavist) ! Ked zistia ze sa na Mesiaci nachadza vzacny prvok Helium 3.

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjún 09, 2012 02:05 dopoludnia

  Komentár: 

  VIZ: IRON SKY. UDĚLAT Z DANÉHO TÉMATU FILM NEBO SERIÁL, JE NEJLEPŠÍ ZPŮSOB KRYTÍ A DEZIINFORMACE. PAK UŽ SI LIDI BUDOU ŘÍKAT ŽE JE TO POUZE FILM A NEBUDOU SE NA TO DÍVAT JAKO NA HOLÝ FAKT.POKUD MÁTE PŘEHLED A NĚJAKÉ POVĚDOMÍ, TAK VÍTE ŽE TĚCHTO ZFILMOVANÝCH KRYCÍCH FILMŮ(VERZÍ) JE VÍCE....

 

 

Top