Obrázok používateľa CEZ OKNO
Naša história a experiment Síria z roku 1972 (3)

Kontinent Lemúrie tu bol 60000-70000 rokov. Počas éry Lemúrie sa stalo planetárne vedomie prevažne intuitívnym a ženským. Lemuriáni mali technológiu, o ktorej sa nám ani nesnívalo, napríklad: prútiky, ktoré fungujú len keď je myseľ a srdce prepojené.Lemúria

V dobách Lemúrie pred približne 80000 rokmi, alebo 1000 rokov predtým, než kontinent veľmi pomaly klesol, žil tam pár menom: Ay a Tyia. V priebehu svojich životov sa stali nesmrteľnými bytosťami a otvorili školu nesmrteľnosti a vzostupu – Naacalskú školu mystérií. Vzostup je metóda pohybu vedomia z jedného sveta do druhého, berúc svoje telo so sebou. Nie je to vzkriesenie, ktoré je pohybom vedomia z jedného sveta na druhý zomieraním a následným opravením vášho svetelného tela na druhej strane. V priebehu svojej existencie zo školy vzišlo asi 1000 nesmrteľných majstrov, až kým Lemúria nezačala rýchlo klesať. Extrémne predvídavá rasa Lemuriánov vedela, že sa zem ponára a boli na to dobre pripravení, takže boli pravdepodobne veľmi malé straty na životoch. Pretože sa kontinent stal neobývateľným, skoro každý z Lemúrie sa sťahoval do zóny ďaleko na juh od jazera Titicaca v Peru až na sever k hore Mount Shasta v Kalifornii.

Atlantída

Ako Lemúria klesala, póly sa posunuli a vznikla zemská masa Atlantídy. Asi tisíc nesmrteľných majstrov Naacalskej školy mystérií odišlo do Atlantídy, presnejšie na jeden z jej desiatich ostrovov menom Undal. Keď sa naň dostali, prvou vecou, ktorú urobili bolo vybudovanie múru priamo dole stredom ostrova zo severu na juh. Tento múr bol 12 metrov (40 stôp) vysoký a 6 metrov (20 stôp) široký. Prehradil obe strany, takže sa nedalo prejsť krížom od jednej k druhej. Potom títo majstri postavili menšiu stenu z východu na západ a tak rozdelili ostrov na štyri kvadranty. Táto štruktúra bola replikou ľudskej mysle, ktorá je rozdelená na dve hemisféry s corpus callosum ťahajúcim sa stredom. Ľavá hemisféra, mužská strana, je založená na logike. Pravá hemisféra, ženská strana sa opiera o skúsenosť alebo intuíciu. Ale mužská strana má aj ženský, alebo empirický aspekt s ňou spojený a ženská zas mužský, alebo logický aspekt. To sú štyri kvadranty ľudskej mysle.

Keď majstri dokončili rozdelenie ostrova, polovica z tisíc nesmrteľných majstrov odišla na jednu a polovica na druhú stranu ostrova. Majstri na ľavej strane sa stali logickými mysliteľmi a majstri na strane pravej zas mysleli intuitívne. Uskutočnili vzostup až k bodu, kedy sa stal ostrov živým. Potom premietli do hlavného ostrova desať zákonov Stromu života, aby víry energie začali rotovať smerom od týchto desiatich bodov a povolali Lemuriánov do Atlantídy. Každá osoba bola priťahovaná ku špecifickému víru, ktorý bol spojený s jej pravou povahou. Lemuriáni, ktorí sa usadili medzi jazerom Titicaca a horou Mount Shasta nevedeli prečo, ale zrazu cítili potrebu migrovať do Atlantídy. Boli tam priťahovaní energetickým vírom vytvoreným nesmrteľnými majstrami.

Žiaľ, evolučný vzor Lemúrie bol taký, že Lemuriáni mali vyvinutú iba povahu ôsmich z desiatich vírov spojených so Stromom života. Lemuriáni migrovali k ôsmim z týchto desiatich bodov, ktoré sa stali hlavnými mestami. No zostávajúce dva víry ostali voľné. To bol prvý veľký problém.

Voľné energetické víry pritiahli dve nepozvané mimozemské rasy, ktoré sa potom spojili s našim ľudským vedomím a stali sa súčasťou nášho vývojového vzoru. Prvá mimozemská rasa boli Hebrejci, ktorých pôvod bol neznámy – oni neboli problémom. Naozaj, v mnohých smeroch oni pomáhali, pretože prišli s pokročilými informáciami, ktoré sme my ešte nemali. Problémom bola prisatá druhá mimozemská rasa. Presnejšie, táto rasa prišla z Marsu – nie však z Marsu, ktorý poznáme dnes, alebo ktorý existoval potom, ale z Marsu približne jeden milión rokov predtým. Vtedy bol Mars nádhernou planétou, plnou života, nie mŕtvou, akou sa postupne stal. Ale jeho obyvatelia trpeli a planéta bola naozaj zničená následkom „Luciferskej rebélie“, podnietenej tým istým druhom choroby, s ktorou sme sa neskôr stretli. Ale marťanský problém nebol spôsobený samotným Luciferom, skôr podobným typom charakteru. Zdôrazňujem tento hlavný problém „Luciferskej rebélie“, i keď Lucifer sám bol príčinou len posledného pádu.


Drunvalo

- pokračovanie -

Výňatky z knihy: "Nothing in This Book IsTrue, But Its Exactly How Things Are"
© 1994 by Bob Frissell, Qual. PB, 230pp Frog, Ltd., Berkeley, CA ISBN 1-883319-01-3

Zdroj: v-j-enterprises.com

Preklad: Sokol

exkluzívne.cez.okno


máj 27, 2008 03:10 dopoludnia

 

 

Top