Obrázok používateľa CEZ OKNO
Naša história a experiment Síria z roku 1972 (4)

Lucifer bol jedným z najfantastickejších anjelov, akých kedy Boh vôbec stvoril. Mal ale chybu, myslel si, že je tak dobrý ako Boh. Lucifer poznal stvoriteľský vzor, merkaba, ale bol pôvodne určený len na „interné nariadenie“. Internou tvorbou sa myslelo, že ste museli mať svoje emocionálne telo neporušené spolu s mentálnym telom, ktoré vás chráni. Lucifer šiel o krok ďalej, dovolil si robiť ho navonok a vytvoril ho externe. Odlúčením seba od Boha, zdroja, bol v skutočnosti neschopným urobiť to vnútorne. Predsa spočiatku, pred následkami, si pomyslel: „Žiadna dobrá dohoda. On to urobí interne, ja externe. To isté staré merkaba.“ To je ako tvrdiť, že vodíková bomba je rovnaká ako láska, pretože je svetlá a horúca. Stvárnenie merkaby bolo miliardu krát vážnejšou vecou.Luciferova rebélia

Tento typ experimentu proti Bohu bol urobený pred vznikom našej planéty tri krát a vždy to končilo totálnym chaosom. Posledná Luciferská rebélia bola pred 200.000 rokmi a v tom čase presvedčil asi tretinu anjelov, aby sa k nemu pripojili.

Asi pred milión rokmi účinkami skoršej Luciferovej rebélie (tretej) umiera rasa na Marse. Planéta skončila zdivočením merkaba. Keď tvoríte merkaba vnútorne použijúc lásku alebo svoje citové telo, stane sa živým polom vôkol vášho tela, ale keď tvoríte externe, nemusíte používať lásku, stačí použiť iba kalkulujúcu myseľ. Napokon tento akt výroby (vytvára bytosť len s ľavým mozgom,) iba opúšťa mozog, ktorý nemá emocionálne telo alebo porozumenie láske. Najlepší príklad takejto rasy sú Greys – Šediváci (sú potomkami Marťanov a jednej z cudzích rás teraz navštevujúcej Zem). Iný účinok externej tvorby merkaba je, že akt sám o sebe je generovaním dvojnosti. Ako by to mohlo byť inak – keďže dualizuje, aby externalizoval a premenil emócie na technológiu. Jedného dňa bude všetko dualizované a založené na motoroch. Keď už je všetko dualizované a beží na motoroch - stáva sa ešte viac obtiažnym vnímať Jedného ducha, ktorý hýbe všetkým. Tak vidíme dobro a zlo, aj keď onen Jeden duch je stále prítomný v externe vytvorenom svete – je neuveriteľne náročné to vedieť rozoznať.

Keď Marťania prišli do Atlantídy, importovali spolu so sebou účinky Luciferovej rebélie a to je čin, ktorý viedol k nášmu pádu na Zemi. Problémom bolo, že Mars bol plný kultúry ľavej hemisféry – Marťania vedeli a rozumeli intelektuálne všetkému, ale nemali žiadne cítenie, konkrétne – nemali lásku. Nemali žiadny dôvod starať sa o niekoho iného ako seba. Preto boli odjakživa bojovní a zničili svoju atmosféru spôsobom, akým to robíme my. Ako Mars umieral, malá skupina Marťanov, približne 1.000, budovala štruktúry v regióne, ktoré voláme Cydonia – masívna humanoidná tvár a monumenty Vikingskej kozmickej lode fotografovanej na Marse v roku 1976. Tieto monumenty reprezentujú v dokonalom matematickom detaile v mnohých úrovniach tvar štvorstennej hviezdy a tiež opisujú, ako Marťania vytvorili svoje vlastné nešťastné externé merkaba. Stratili schopnosť tvoriť interné merkaba tak dávno, že už ani nevedeli, čo to je. Napokon, na také vozítko je potrebné emocionálne telo. Určite vedeli tvoriť externé merkaba a aj to robili. Dostali sa do toho a odišli, veriac, že to bola ich jediná voľba.

Vytvorením tohto elegantného externého časo-priestorového vozítka boli Marťania schopní cestovať do vesmíru, cestovať v čase a objavovať a zvoliť perfektný čas a miesto pre svoj vstup. Videli a projektovali ďaleko dopredu do budúcnosti – asi 65.000 rokov v našej minulosti, toto tak perfektné miesto - Atlantídu na Zemi – čakajúce len na nich. To je miesto, kam smerovali. Vstúpili proti našej vôli a skúsili prevziať hneď moc, ale bolo ich príliš málo a zlyhali. Nakoniec sa rozhodli cez vzostup pohyby vyskúšať našu ženskú cestu, no napriek tomu jej nerozumeli alebo ju neakceptovali. Ale nasadili dobré jednanie. Skúsili to, ale vždy rozkolmi - naozaj pred 50.000 rokmi. Ich vplyv na nás bol tak silný, že sme začali prepínať naše vedomie od ženskej k mužskej orientácii. Nepremenili sme sa úplne, ale významne sme sa zdeformovali.

Keď Marťania vstúpili do nášho vývojového vzoru v Atlantíde, boli sme na úrovni trinásť - alebo štrnásťročného dievčaťa a oni ekvivalentom šesťdesiatpäť rokov starého muža. Vstúpili do nášho vývojového vzoru proti našej vôli - v podstate nás znásilnili. Ako som povedal, boli by nás ovládli, ak by mohli, ale nebolo ich dosť na to, aby mohli držať krok s našim dômyselným programom čo i len chvíľu.

Napriek tomu, že tam boli vždy konflikty, veci postupovali dosť hladko až zhruba do obdobia pred 16.000 rokmi. V tomto čase spadol na Zem meteorit na miesto, kde je dnes Charlestown v Južnej Karolíne. Zostatky roztaveného kameňa boli rozptýlené nad oblasťou veľkosti štyroch štátov, vytvorené obrovským nárazom. Atlanťania boli vtedy extrémne pokročilou kultúrou, takže vedeli, že meteor prichádza. V skutočnosti mali techniku odfúknuť to z oblohy. Marťania obhajovali použitie mechanizmov na zničenie votrelca, ale hoci mali na nás silný vplyv, naša ženská orientácia však bola stále dosť silná, aby sme povedali nie. Základný intuitívny aspekt hovoril: „Nie, nezostreľte to z oblohy, je to Božia vôľa a čo má byť, to bude, tak nechajte nech sa stane, čo sa má stať.“ Takto Atlanťanmi sledovaný meteorit udrel a hádajte, čo sa stalo – najväčšie škody boli práve v oblasti, ktorú obývali Marťania. Naozaj, väčšina tej oblasti úplne klesla. Pre zvyšných Marťanov to bolo posledné steblo.

Stúpenci externého merkaba rozhodli, že odvtedy by už viac nenasledovali naše vedenie a šli by svojou vlastnou cestou. Čo oni spravili, bolo to, že zostavili ďalší Luciferiánsky experiment, ako ten, čo uskutočnili pred milión rokmi na Marse, ktorý mal za následok externé vozítko. Stále nemali potrebné emocionálne telo a lásku nutnú na vytvorenie protibežných polí ako živúcej podstaty, pretože neurobili nič pre výchovu tohto aspektu ich samých na Zemi. Mali, či aspoň si mysleli že majú, schopnosť objaviť merkaba navonok. Tak v pokuse o vytvorenie toho, zosilnili patológiu Luciferskej rebélie na Zemi a tiež biedne zlyhali. Experiment sa vymkol spod kontroly a začal trhať dimenzionálne úrovne, pôsobiac na duchov, ktorí boli umiestnení v iných dimenzionálnych svetoch – vstúpili v miliónoch. Tak sa veci odhalili; to miesto sa jednoducho zbláznilo.

Obraz tisícov na tisícoch vyjúcich, vydesených, vysoko duchovných, telekinetických entít, šľahaných nielen cez atmosféru, ale aj skrze myseľ, telo a ducha obyvateľov. Nebolo to pekné.

Vystúpivší majstri pomáhali a mali veľký podiel na zapečatení väčšiny dimenzionálnych trhlín tak rýchlo, ako sa len dalo, ale z miliónov týchto už prítomných odtelených bytostí, mal každý Atlanťan od dvadsať do sto duší vo svojich telách. Veci v Atlantíde sa dostali do oveľa horšieho stavu, než sú teraz, hoci sa k tomu rýchlo blížime. Každý na tejto planéte ich má vo svojich telách minimálne niekoľko.

Tento experiment, ktorý zlyhal, sa stal asi pred 16000 rokmi, a počas ďalších 4000 rokov sa záležitosti len stále zhoršovali. Vytúpivší majstri, náš najvyšší aspekt, ten naozaj najvyšší stupeň, ktorý vedomie na tejto planéte dosiahlo, pozerali von zo svojich stanovíšť na desiatom, jedenástom alebo dvanástom harmonickom stupni šiestej dimenzie a modlili sa za pomoc. Museli nájsť spôsob, ako každého zachrániť. Jednoducho sa nemohli zbaviť Marťanov, ani zabiť odtelených duchov; to nie je to, čo vystúpivší majstri robia, to nie je cesta života. Takže to, čo vystúpivší majstri hľadali a za čo sa modlili, bola pomoc pri nájdení situácie, z ktorej by každý získal.

Drunvalo

- pokračovanie -

Výňatky z knihy: "Nothing in This Book IsTrue, But Its Exactly How Things Are"
© 1994 by Bob Frissell, Qual. PB, 230pp Frog, Ltd., Berkeley, CA ISBN 1-883319-01-3

Zdroj: v-j-enterprises.com

Preklad: Sokol, PH

exkluzívne.cez.okno


júl 20, 2008 10:30 dopoludnia

 

 

Top