Obrázok používateľa CEZ OKNO
Nebe je v posledních dnech plné UFO... i nad ČR!

Milý pane Mašku, asi tak od ledna letošního roku pozoruji neobvyklou aktivitu tak velkého počtu maskovaných létajících objektů různých tvarů a velikostí, pohybujících se různě rychle (velmi velké maskované létající objekty klouzavým pomalým pohybem ne příliš se vzdalující od svého stálého stanoviště a menší velmi rychlé objekty různých tvarů), že bych se Vás chtěla zeptat, jestli se k Vám tato zpráva již donesla, nebo jestli Vy sám tuto aktivitu pozorujete.Těchto objektů je velice mnoho (stovky, tisíce), mají stejná stanoviště, na které se po svých manévrech zase vrací, jsou na nich stále (tzn. každý den), větší objekty jsou maskovány skoro neviditelným černým nádechem, menší oranžovým nádechem. Je jich tak mnoho, že je to až neuvěřitelné. Mají tendenci se okamžitě dostávat přímo nad lidi.

Když jdu, tak nade mne některé objekty nadlétávají a nějakým pro mne někdy dost nepříjemným způsobem, jakoby mne elektronicky skenují (ten pocit je nepříjemný), když se podívám nahoru nad sebe, tak pomalým klouzavým pohybem odlétají (jakoby me nechtěly vystrašit), ale v zápětí se vracejí, různě se střídají, jeden odletí, druhý přiletí, někdy jich je nade mnou i více.

Občas při rychlejším manévru na zlomek sekundy je vidět přibližný tvar např. trojůhelník s osvětlenou spodní plochou ledově modrými dvěma světly a jedním červeným ve špičce trojůhelníku, velice rychle se pohybující objekt s oranžovým celoplošným spodním osvětlením apod.). Ve dne při minimálním odmaskování na část sekundy jsou velké objekty černé nebo tmavé, a menší objekty jsou bílé. Některé objekty spodní částí osvětlení blikají celoplošně ledové modrým světlem, některé objekty se pohybují pouze spirálovitě krouživým pohybem dolů nebo nahoru. Napočítala jsem i 17 otáček tohoto objektu.Je jich absolutně plné nebe, jsou na svých stanovištích stále, a pozoruji je v Praze, kde bydlím, absolutně všude kde se pohybuji. Jelikož jsou maskovány nějakým druhem energie, identifikují se pouze svým pohybem, a nepatrnou odlišností od svého pozadí. Večer jsou více poznatelné, ale já je již poznám i přes den. Některé jsou velice nízko, některé zase vysoko. Prostě je jich plná obloha, moc se ze svého stanoviště nevzdalují, skoro to vypadá, že ani nemohou, aby si nepřekážely.

Chtěla jsem se zeptat, jestli víte o této ohromné a početné aktivitě těchto objektů nad Prahou. Nemohla jsem zatím ověřit jestli tato aktivita je i mimo území hlavního města Prahy.

Múj dotaz je soukromý, z pochopitelných důvodů si nepřeji publicitu, ani uveřejnění na Vašich stránkách. Celý život mám různé typy zážitků, které si nechávám pro sebe, ale tato "invaze létajících objektů" začíná znepokojovat už i mne.

Zdá se, že ovlivňují i klima (nebo počasí), protože někdy absolutně do modra vyčistí oblohu, a pak vidím, jak začnou přímo z místa vytváret z malých obláčků velké apod.

Mějte se krásně a pokud budete mít čas, tak mi prosím dejte vědět, jestli jste i Vy nebo Vaši čtenáři něco podobného zaznamenali.

Děkuji!

S úctou XXX

(Bohužel čtenářka nemá vyplněnou ve svém účtu zřejmě v seznam.cz mailovou adresu, tudíž ani není kam odpovědět a mail zveřejňuji, pozn. jm)

A ako je to u nás? S prípadnými skúsenosťami z pozorovania podobných objektov sa s nami môžete podeliť na redakčnom maily, pozn. Sokol

Zdroj: OSUD.cz


august 12, 2008 23:59 popoludní
 • krát komentár

6 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymseptember 21, 2009 14:45 popoludní

  Komentár: 

  Nedavno jsem videl ufo tak dobre ze by se dalo detajlne popsat ale nestihl jsem poridit fotku.Dale jsem videl nekolik svetelnynch bodu leticich blizko sebe ktery zmizeli v urcitem miste to co jsem videl ja to bylo take zpozorovano na mnoha mistech republiky.

 2. Obrázok používateľa misule
  misulenovember 20, 2009 20:05 popoludní

  Komentár: 

  já jsem též viděla světlo bylo to, ale za dne a nad tím objektem byl černý mrak. Pohybovalo se to velmi pomalu. Moji přátele to viděly už 2x jednou na jihu Čech tady v Horní Plané a pak u Písku.Já jsem to viděla v Hořicích na Šumavě.Nevím co si mám o tom myslet snažím se o tom zjistit co nejvíce tak mi prosím kdyžtak napište jestli jste viděli něco podobného.

 3. Obrázok používateľa JH
  JHdecember 26, 2009 20:57 popoludní

  Komentár: 

  Dnes na Praze vychod smer Uvaly v cca 18 hod zahledli jsme letajici svetlo. Psi se mohli zblaznit. Po te jeste 1x. Nikdo netusil co to bylo.

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymdecember 27, 2009 19:28 popoludní

  Komentár: 

  my s kamaradem videly nejake podivne svetlo na obloze bylo tak 20:00 az 21:00 to svetlo tam chvily krouzilo a pak najednou zmizelo nevim co to bylo ale kdyz to bylo na obloze psy z vesnice strasne stekali a vyli a pote se to opakovalo este jednou to same uz to nechci nikdy zazit

 5. Obrázok používateľa Daja
  Dajamáj 05, 2010 20:08 popoludní

  Komentár: 

  Dobry den je to asi tyden ale vydel sem nad panelakem to stejne svetelko ktere letelo kupredu a pak se nahle zastavilo a stalo potom to zaclou jako bi couvat coz znamena ze to nebylo letadlo zadne letadlo necouva moc sem tomu neveril dokud sem nevydel vydeo co natocili pratele z vikendu na chate bylo to same jen tech svetel bylo mnohem vyc ted tomu verim je toho plej internet na ruznych mistach CR opravdu me to dostalo kdybich to nevydel neveril bych.....

 6. Obrázok používateľa Honza
  Honzajún 04, 2010 17:42 popoludní

  Komentár: 

  Dobrý den, nějaký podobný Vámi popisovaný svítící objekt pohybující se pomalu do strany jsem viděl minulý týden nad Řeporyjemi u Prahy Stodůlky. Zkoušel jsem jej nahrát na mobil, ale při tom velkém zoomu to nebylo vidět. Svítilo to skoro jako hvězda, párkrát zastavilo a jednou to zmizelo a pak se objevilo na tom samém místě a zase intenzivně svítilo a pomalu se pohybovalo do strany. Není to daleko letiště Ruzyně tak jsem nechtěl dělat unáhlené závěry, ale na letadlo nebo vrtulník mi to přišlo opravdu podivné a celý tento týden pozoruji na obloze velký počet vojenských vrtulníků.

 

 

Top