Obrázok používateľa CEZ OKNO
Neidentifikovatelný létající humanoid nafilmován nad Mexico City!

Do vlny ufo incidentů na území Mexika, se kterými se v posledních týdnech doslova roztrhl pytel, se přidal další zcela nepochopitelný fenomén. Ten způsobil překvapení, ale zároveň i znepokojení. Přibližně týden před sérií zvláštního úkazu bílých neidentifikovatelných létajících koulí byl zaznamenán zcela výjimečný jev – případ neidentifikovatelného létající humanoida nad střechami domů ve městě Mexiko City. Pikantní na celé věci je, že se očitému svědku tohoto případu podařilo natočit asi deseti minutové video – (internetová adresa k zhlédnutí asi minutové stopáže je k dispozici na konci této reportáže – pozn. J.CH.). Pojďme se, ale seznámit s případem podrobněji.V pátek 17. června 2005 okolo 07. 00 hodin Horacio Roquet opouští svůj byt v lokalitě Unidad Habitacional Lomasde Platero v Mexiko City a směřuje pěšky do svého zaměstnání. Ráno je nádherné, obloha je bezmračná, svítí slunce a vane mírný vítr. Asi po dvou minutách chůze si náš svědek všímá něčeho velmi, ale velmi podivného. Nad předním okrajem střechy blízkého domu vidí vznášet se podezřelý tmavý objekt. Není vyloženě ve statické poloze, ale působí dojmem jako kdyby plul nad místem. Horácio spíše intuitivně zažívá velmi nepříjemný pocit. Jaksi něco není v pořádku. Zastavuje se, aby na vznášející se objekt lépe viděl. Po několika minutách sledování je přesvědčen, že se dívá na humanoidní těla ve zcela netypické pozici levitace.

První reakcí Horácia bylo, že se rozběhl zpět domů pro videokameru. Jakmile vběhl do bytu začal křičet na svou sestru, aby s ním ihned běžela ven, že se děje něco neuvěřitelného. Oba vyběhli zpět na ulici a ta „věc“ se stále vznášela několik metrů na okrajem střechy směrem do ulice. Setra Horácia začala křičet: „Proboha co je to ?!“ Její bratr mezi tím se snažil zaostřit hledáček kamery a maximálně přiblížit to co oba viděli. Byli šokováni. Poměrně zřetelně viděli tvarované humanoidní tělo levitující ve vzduchu. Vše probíhalo za naprostého ticha pouze vzdálené zvuky z okolních ulic doléhaly k místu. Po několika minutách se tmavé tělo začalo vzduchem stěhovat směrem doprava. Horacio stále nahrával. Jak přiznal byl velmi vzrušený a v tomto stavu se snažil o co nejlepší záznam. Po dalších několika minutách se tělo či co to ve skutečnosti bylo počalo přesouvat směrem doprava až zmizelo za střechou domu. Vše trvalo asi 10 minut.

Tento případ ovšem není jediným z kategorie létajících humanoidů v Mexiku. Dne 16. ledna 2004 byl policejní důstojník doslova šokován náhlým zjevením se tmavé létající postavy v regionu mezi městy Guadalupea a Colonia Valles de la Silla. K této události došlo během rutinní hlídkové služby policejním vozem. K události došlo okolo 03. 15 hodin místního času. Nakonec tento podivuhodný incident způsobil kompletní policejní mobilizaci v dané lokalitě.

O měsíc později 14. února 2004 se podobný případ vyskytl na jiném místě. Ana Luisa Cid společně s dalšími dva svědky zažila nedaleko města Mexiko City výjimečnou událost. Na vlastní oči všichni tři viděli se vzduchem nad zemí pohybovat tři temné postavy, které vykonávali podivné manévry a vzájemně se ovlivňovaly. Tyto tři bytosti působili dojmem jako kdyby byli nějak zvláštně mezi sebou spojené. Po chvíli se ovšem od sebe oddělili. Velká entita se dál vznášela na stejném místě přičemž mávala něčím co vypadalo jako "tmavý plášť". Po chvíli ony malé entity se k té velké přiblížili a byly jí jakoby pohlcené. Tento případ dostal v odborných kruzích název „Oddělení entit na obloze“ a patří nejvíce znepokojující vizuální případy tohoto typu.

Jiný událost nafilmoval 5. března roku 2000 v oblasti Colonia Agricola východně od Mexiko City pan Salvador Guerrero, velmi respektovaný místní občan s charakteristickým racionálním uvažováním. Na několika minutové nahrávce je patrná vznášející se tmavá entita s humanoidním tělem. I zde byla klasická absence jakéhokoliv zvuku. Během let 2002, 2003 a 2004 bylo v lokalitě Mexiko City a Cuernavaca naflmováno více podobných případů. Nyní je již jasné, že si zaslouží vlastní specifický výzkum, který skutečně v prostředí jednotlivých badatelských skupin probíhá. Dodnes není k dispozici žádné smysluplná teorie přinášející alespoň částečné objasnění tohoto zřejmě nově zrozeného fenoménu.

Následují čtyři snímky létající humanoidní bytosti v Mexiko City, kterou v ranních hodinách nafilmoval pan Horácio Roquet. Jde o čtyři výřezy z pořízeného videozáznamu.ČASŤ VIDEOZÁZNAMU JE MOŽNÉ ZHLIADNUŤ TU.

Redakcia sa tiež obracia na všetkých čitateľov, ktorí by mohli přispieť k objasneniu tejto veci svojou teóriou a alebo priamo osobným zážitkom podobného typu, aby se spojili s redakciou. So súhlasom vaše názory a alebo dokonca prípadné osobné zážitky zverejníme.

© 2005 Santiago Yturria

© 2005 Jaroslav Chvátal

© 2005 Foto: Horacio Roquet

Zdroj: Matrix-2001.cz


august 26, 2008 23:31 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top