Obrázok používateľa CEZ OKNO
Některá vědecká fakta o kruzích v obilí, o kterých se moc nepíše (+VIDEO)

Kruhy v obilí se po celém světě objevují velmi dlouhou dobu, a zatímco některé by mohly reprezentovat nedbalé a zřejmé práce několika vtipálků, jiné jsou tak propracované, tak důmyslné, a tak složité, že jejich tvorba by vyžadovala použití vysoce pokročilé technologie. Je opravdu těžké si představit, jak některé z těchto návrhů by mohly být provedeny v hloubi noci, bez zanechaných stop, jen za několik hodin.

„Některé z těchto útvarů jsou tak obrovské a složité, že se vymykají realitě. A po všech těch desetiletích, žádný z pachatelů nebyl chycen při vytváření těchto skutečně mimořádných formací.“
Richard Dolan, historik, akademik, spisovatel a jeden z předních badatelů UFO. (›› Zdroj)

Kruhy v obilí, které jsou s největší pravděpodobností nefalšované, skutečně zkoumají renomovaní vědci z celého světa po celá desetiletí. Například, Richard Taylor z University of Oregon physicist, publikoval v roce 2011 článek v časopise Physics World, kde uvedl:

Tajemství kruhů v obilí nám své tajemství tak snadno neodhalí. Letos v létě, neznámí umělci se vydají do krajiny v blízkosti svých domovů a provádí řemeslo, s vědomím, že pokračují v dědictví nejvíce vědecky orientovaného uměleckého hnutí v historii. (›› Zdroj)

Ano, čtete správně: „Nejvíce vědecky orientované umělecké hnutí v historii.“ Co způsobilo, že fyzik došel k závěru, že tato díla nemají mimozemské vysvětlení? Nebo, aby tuto otázku alespoň vážně posoudil? Tato fotografie může nabídnout nějaké stopy:

Výše je fotografie 250 metrového piktogramu, který se objevil ve Wiltshire, Anglii, v roce 2001. Tento piktogram způsobil hodně rozruchu, a jak můžete vidět, byl velice krásný a složitý. Jeho konstrukce se skládala ze 409 kruhů, které tvoří něco, co je známo jako triskelion, symbol, jehož používání sahá zpět tisíce let. O tomto piktogramu se také hovoří v dokumentu “Kruhy v obilí: Pátrání po pravdě” od oskarového režiséra Williama Gazeckeho. Dokument můžete shlédnou zde:

VIDEO ►https://youtu.be/a4e_wlLb_kk


„Bylo to tak velké, že nám trvalo půl hodiny najít střed.“
(Citát převzat z videa níže)

Také je mnoho skvělých záběrů ve videu níže z kanálu Youtube. Můžete také vidět záběry tohoto kryptogramu pořízené z vrtulníku. Tento kruh označuje jen jeden z tisíců prověřených formací, které nadále pletou hlavu vědcům, badatelům a jejich svědkům.

VIDEO ►https://youtu.be/1upFc7FDhH8


Richard Taylor, zmíněný vědec, který studoval tyto kruhy, opět vyjádřil své přesvědčení, že to byla jedna z největších uměleckých revolucí v historii, když vydával jeho vědecké analýzy kruhů obilí ›› v časopise Nature v roce 2010.

Po prostudování poškozené trávy v laboratoři, došel k závěru, že ti, kteří vytvořili kruh, museli používat zařízení GPS, lasery, mikrovlny, aby byli schopni vytvořit tyto vzory, dle způsobu, jak byly kolénka plodin uložené na jedné straně. Tento stejný účinek byl replikován vysoce lokalizovaným mikrovlnným ohřevem, což je to, co způsobuje, že plodina padne na jednu stranu.

Zatímco byl údajně schopen přijít s vědecky možným vysvětlením tohoto jevu, tak neřeší, jak by podvodníci mohli přijít do vlastnictví tak vyspělé technologie. Je jasné, že neexistuje žádný jiný způsob k vytvoření těchto kruhů, takže, co se skutečně děje?

„Pokud něco takového způsobí formace tohoto druhu, pak jasně hovoříme o vysoce sofistikované agentuře, která stojí za tímto jevem,“
Richard Dolan. (›› Zdroj)

Věděli jste, že elektromagnetické pole nad oblastí, kde se objeví kruh, je obvykle elektrostaticky nabité? Nebo, že je s těmito útvary spojována vzácná forma elektromagnetické energie, nazývaná „ionizovaný plazmový vortex“, také znám jako ball lighting? (›› Zdroj)

Vrtulníky, které můžete vidět na videu, jsou vojenské vrtulníky. Vojenská angažovanost s UFO je dobře zdokumentována, a nemělo by to být žádným překvapením. Pro více informací si můžete přečíst ›› tento článek (v angličtině).

To jsou ověřené skutečnosti, což je důvod, proč studie zveřejněné ve vědeckých časopisech se snaží přijít s vysvětlením, které se liší od neznámého, nebo mimozemského. Například Dr. Terence Meaden, profesionální fyzik, meteorolog a archeolog na Universitě of Oxford, uvedl, že tento ionizovaný plazmový vortex je výsledkem větrných proudů a ionizovaných plazmatů. V každém případě, to, že vědci tento úkaz berou na vědomí, by měl signalizovat, že si tento jev zaslouží naší pozornost.

VIDEO ►https://youtu.be/yRndo7F6vA0


„Vzory těchto formací byly studovány donekonečna. Kromě toho, že jsou svrchovaně krásné, mnoho z nich, v té či oné podobě, se zdají signalizovat kosmologické důsledky. Nezdá se, že by symbolizovali nějaké zlo. Pokud z nich má člověk nějaký pocit, je to spíše shovívavost. Pokud jsou tyto útvary vytvořeny nějakou mimozemskou nebo nelidskou inteligencí, můžeme vyvodit, že alespoň jedna skupina zde na Zemi by mohla ve skutečnosti o nás pečovat a chtít nám nějak pomoci,“ Richard Dolan.

Takže, když vám příště někdo řekne o kruzích v obilí, možná byste měli dvakrát myslet, než to označíte za hoax. I když mnohé z nich jsou, ale některé se zdají být, jako z jiného světa.

http://www.collective-evolution.com/2016/02/08/some-scientific-facts-abo...

Zdroj: http://svobodnenoviny.eu/


Súvisiace:

Kruhy v obilí
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/kruhy-v-obili

Odhalenie
http://www.cez-okno.net/rubrika/odhalenie


apríl 06, 2016 23:15 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top