Obrázok používateľa CEZ OKNO
NIBIRU a spojenie s podzemím 2.

„Najzaujímavejšie správy o podzemných ľuďoch, ktoré potvrdzujú rovnaký fakt, podal teozof C. W. Leadbeater. Hoci tvrdil, že má tieto fakty aktuálne potvrdené, jeho príbeh je údajne príbeh o skúsenostiach dvoch mladých Indiánov. Udalosť sa odohrala v roku 10 402 pred Kristom a bola odhalená vďaka ‘pamäti prírody’ (predpokladá sa, že záznam o udalosti existuje na astrálnej úrovni).

Ukážka E) C. Nelson Stewart (Človek, mýtus a mágia ©1995)
Názov: ´Podzemné rasy´


Stewart píše, že podľa inštrukcií neviditeľného sprievodcu “ktorý vyžadoval sľub mlčanlivosti”, sa vydali na cestu do určitej hornatej oblasti, kde nakoniec našli vchod do jaskyne. Jedlo mali pripravené tak, aby im vydržalo pár týždňov a mali aj niekoľko pochodní. Do jaskyne vstúpili s úzkosťou.

Po dlhom prenikaní do hory natrafili na štrbinu, ktorou niekoľko dní postupovali nižšie. Nakoniec sa im podarilo nájsť obrovskú miestnosť v Zemi. Pochodne už viac nepotrebovali, pretože vzduch tam bol naplnený akousi zvláštnou žiarou.... na ich prekvapenie [videli] nahých ľudí. Boli nižšieho vzrastu, boli zavalitejší a ich pokožka mala odpudzujúci olovený odtieň. Žiadna kultúra, žiadne príbytky. Chytali plazy a jedli ich surové. Žili v miestnostiach vydlabaných do skál a oblečené mali niečo ako koberec so šnúrami, vyrobené z trstiny. Obe pohlavia boli zašpinené ružovým, zeleným a žltým bahnom z okrajov miest vyvierania horúcich prameňov."

Zväzok 18, s. 2495.

Ukážka F) Willis George Emerson (The Smokey God (http://www.bibliotecapleyades.net/tierra_hueca/smokeygod/tierrahueca_smo...) ©1908)

Príheh otca a syna, dvoch švédskych rybárov, Jensa a Olafa Jansenovcov. Tí vošli do ´vnútorného sveta´ v auguste 1829. Stretli sa s obrami a naučili sa niečo o ich spôsobe života. Olaf Jansen na smrteľnej posteli, blízko Los Angeles, Kalifornia, prisahal, že je to pravda!

“Na tretí deň [severovýchod krajiny Franza Josepha] sme prišli na [neznámy] ostrov. Pobrežie bolo obmývané otvoreným morom. Môj otec sa rozhodol zakotviť tam a preskúmať okolie. V tejto novej krajine nebolo drevo, no našli sme veľkú hromadu naplaveného dreva na severnom brehu. Niektoré kmene stromov boli 12m dlhé a v priemere mali niečo vyše pol metra.” Strana 66
[Pozri Ukážku H (http://www.bibliotecapleyades.net/hercolobus/esp_hercolobus_27.htm#Exhibit H) Ferdinand Ossendowski ´Zvieratá, ľudia a bohovia´ ©1922]

„Veľké plavidlo sa zastavilo a takmer okamžite malá loď vhupla na vodu a 6 mužov obrovského vzrastu veslovalo k našej malej rybárskej loďke. Prihovorili sa nám zvláštnym jazykom.“
S.95

„Neskôr som prišiel na to, že jazyk ľudí z vnútorného sveta je podobný sanskritu.“
S.110

„Pokiaľ sme ja a otec boli pozorovaní so zvedavosťou posádky lode, táto čudná rasa obrov nám ponúkla rovnaký prídel údivu. Na palube nebol muž, ktorý by mal výšku menšiu ako 3,6m. Všetci mali brady , nie príliš dlhé, skôr nakrátko pristrihnuté. Mali mierny a príjemný výraz v tvári, nesmierne čestný a červenkastú pokožku. Vlasy a brady niekoľkých boli čierne, iných pieskové alebo žlté.“
S.98

„Vyzeralo to akoby každý jeden súperil o to, kto nám preukáže viac zdvorilosti a láskavosti ale všetci sa smiali od srdca... Boli odetí dosť nezvyčajne, no na pohľad bolo ich oblečenie príjemné. Mali na sebe pekne vyšívané tuniky z hodvábu a saténu, previazané opaskom. Pod tým mali krátke nohavice a pančuchy z jemnej tkaniny a na nohách mali sandále so zlatými prackami. Onedlho sme zistili, že zlato patrilo k bežným kovom a že sa prevažne používalo na dekoráciu.“
S.100-101.

„Tento [tunelový] prostriedok bol bezpochyby nejaký elektrický výmysel. Nebol hlučný a jazdil po jednej železnej koľajnici v úplnej rovnováhe. Výlet ubiehal veľmi vysokou rýchlosťou... sedadlá v aute boli obrovské a pohodlné a tiež veľmi vysoko od podvozku auta. Na vrchu každého auta boli ozubené zotrvačníky. Boli tak prispôsobené, že so zvyšujúcou sa rýchlosťou auta sa zvyšovala aj rýchlosť zotrvačníkov.“
S. 111

Ukážka G) S. A. Jordan (Noviny Arizona Gazette © Pondelok 5. apríl 1909, javascript:getPage('subterranean/Vault/ArizonaGazette5April1909.htm',700,480);)

Úžasný článok! Nanešťastie ho Smithsonský inštitút celý ututlal, no jednako je tento článok skutočný a vďaka nemu som podnikol výskum podzemného sveta! Pozrite si priložený obrázok a skrátený článok nižšie:

Nadpis: "Prieskumy vo Veľkom Kaňone" (http://www.bibliotecapleyades.net/esp_orionzone_8.htm)

„Záhady obrovskej jaskyne bohatej na suroviny vyšli na povrch. Jordon je nadšený. Pozoruhodné nálezy hovoria o tom, že starovekí ľudia migrovali z Orientu.“ [migrovali do podzemia zo strednej Ázie - GJ]

„Približne kilometer a pol v zemi, skoro 500 metrov pod povrchom, sa hlavná dlhá chodba ponára hlbšie a nachádzame ďalšiu obrovskú miestnosť, z ktorej sa rozbiehali desiatky chodieb, ako špice z kolesa.Objavili niekoľko stoviek miestností na konci týchto chodieb, z jednej bolo preskúmaných 260m a z druhej 193m.

Nedávne nálezy zahŕňajú artikle, ktoré sa v tejto krajine nikdy nepovažovali za domáce a bez pochýb majú svoj pôvod v Oriente. Vojnové zbrane, medené nástroje ostré a tvrdé ako oceľ naznačujú vysoké štádium civilizácie, ktoré títo zvláštny ľudia dosiahli. Vedcov to tak začalo zaujímať, že začali s prípravami na vybavenie výskumného tábora a posily by sa mali rozrásť na 30 až 40 ľudí. Predtým ako sa pôjde hlbšie do jaskyne, musia byť nainštalované lepšie zariadenia na osvetlenie, pretože tma je tam veľmi hustá a je pre obyčajnú baterku nepreniknuteľná. Aby sa vyhlo strateniu sa, z vchodu ku všetkým chodbám sú natiahnuté drôty priamo do veľkých miestností. Nikto si nedokáže tipnúť kam až jaskyňa siaha ale mnoho ľudí si myslí, že to, čo bolo doteraz objavené, sú len “Kasárne” pre vojakov, a hlbšie v podzemí sa nájdu hlavné spoločné príbytky rodín a možno ďalšie svätyne. Dokonalá ventilácia jaskyne - stály prievan, naznačuje, že jaskyňa má ešte iný východ na povrch.

Chodby

Hlavná chodba je asi 3,5m široká a pri konci sa zužuje na 2,7m. Približne 17m od vchodu sa prvá chodba vetví naľavo a napravo a na oboch stranách je množstvo miestností zhruba takej veľkosti ako sú dnešné obývacie miestnosti, hoci niektoré mali 9 až 12 štvorcov.

Vchádzalo sa do nich cez oválne tvarované dvere a vetrané boli cez okrúhle vzduchové diery v stenách vedúce do chodieb. Steny sú hrubé približne jeden meter. Chodby sú vysekané tak rovno akoby ich robil nejaký inžinier. Stropy mnohých izieb sa zbiehajú v strede. Bočné chodby blízko pri vchode sa z hlavnej haly točia v ostrom uhle, no smerom ku koncu postupne dosahujú pravý uhol.

Svätyňa

Viac ako 30m od vchodu je predsieň dlhá niekoľko metrov, v ktorej bola nájdená modla alebo obraz boha sediaceho s prekríženými nohami s lotosom alebo ľaliou v každej ruke. Odtieň tváre je orientálny. Na plastike je vidieť, že ten, kto ju robil mal šikovné ruky a celá je pozoruhodne dobre zachovalá, tak ako všetko v tejto jaskyni. Modla sa najviac podobá Budhovi, hoci vedci si nie sú istí aké náboženské vyznanie predstavuje. Berúc do úvahy všetko čo sa zatiaľ našlo, JE MOŽNÉ, ŽE VYZNANIE SA NAJVIAC PODOBÁ NA VYZNANIE STAROVEKÝCH ĽUDÍ Z TIBETU. [Pozri Ukážku H.(http://www.bibliotecapleyades.net/hercolobus/esp_hercolobus_27.htm#Exhibit H) Ferdinand Ossendowski Zvieratá, ľudia a bohovia © 1922] Modlu obklopovali menšie obrázky, niektoré krásne tvarované iné mali pokrútené a zdeformované tvary, pravdepodobne išlo o symbolické rozdelenie dobra a zla. Boli tam aj dva veľké kaktusy s vystupujúcimi ramenami, každý na jednej strane stupienku, na ktorom čupel boh. Všetko toto bolo vytesané z tvrdého kameňa, ktorý vyzeral ako mramor.

Na opačnom konci predsiene sa našli rozličné nástroje, vyrobené z medi. Títo ľudia bezpochyby ovládali stratené umenie opracovávania tohto kovu. Toto umenie sa snažili chemici nájsť dlhé storočia, no bezvýsledne. V celej pracovnej miestnosti bola lavica, na ktorej bolo uhlie a iné materiály, ktoré sa pravdepodobne používali pri výrobných procesoch. Bola tam aj škvára a matný materiál, čo poukazuje na to, že starovekí ľudia tavili rudu, no zatiaľ sa nepodarilo objaviť ako to robili alebo aký bol pôvod rudy. Medzi ďalšími nálezmi boli vázy alebo urny a hrnčeky z medi a zlata, ktoré vyzerali veľmi umelecky. Boli tam aj keramické výrobky - smaltované predmety a glazúrované nádoby.

Ďalšia chodba viedla k zásobárňam, takým aké boli nájdené v orientálnych chrámoch. Boli v nich semená rôznych druhov. Do jedného veľkého skladu sa nepodarilo vstúpiť, pretože bol vysoký 3,6m a dostať sa do vnútra bolo možné len zhora. Dva medené háky trčali na krajoch (pokračovanie na s. 7), čo naznačovalo, že tam býval pripojený rebrík. Tieto zásobárne boli oválne a materiál, z ktorého boli postavené, bol tuším veľmi pevný cement. V tejto jaskyni sa našiel aj sivý kov, ktorý vedcov zmiatol, pretože jeho identita ešte nebola objavená. Podobal sa na platinu. Celá podlaha bola posiata tým, čo ľudia nazývajú "Mačacie oči" alebo "Tigrie oči" - žltým kameňom, ktorý nemá veľkú hodnotu. Na každom kameni je vyrytý malajský symbol hlavy.

- pokračovanie -

Greg Jenner

Zdroj: http://www.darkstar1.co.uk/

Prevzaté z: http://www.bibliotecapleyades.net/hercolobus/esp_hercolobus_27.htm

Preklad: Lucia Urbanová

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Nibiru (Maldek, Marduk)
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/nibiru

O planetě Nibiru na ruském kanále REN TV!
http://www.cez-okno.net/clanok/badanie/o-planete-nibiru-na-ruskem-kanale...

Seriál: NIBIRU a spojenie s Atlantídou
http://www.cez-okno.net/serial-nibiru-a-spojenie-s-atlantidou


december 11, 2013 01:42 dopoludnia

 

 

Top