Obrázok používateľa CEZ OKNO
O bytostech přírody trochu jinak

O bytostech přírody - vílách, elfech a mnoha dalších - vychází stále ještě překvapivě málo knih, které se nezakládají pouze na fantazii autora.

Christopher Vasey, švýcarský léčitel, který po západní Evropě a také na Islandu pravidelně přednáší o těchto bytostech, nabízí hodnotnou četbu. Zajímavé je, že je zároveň věřící člověk. Jeho kniha ›› "SKŘÍTCI, BOHOVÉ, BOŽÍ SLUŽEBNÍCI" v sobě propojuje to, co si mnoho lidí dosud spojit odmítá - existenci bytostí, které oživují okolní přírodu, a existenci jediného Boha. Vasey ukazuje, že stará monoteistická náboženství všechna vzešla z mnohobožství, tedy uctívání vyšších bytostí, a také bible obsahuje mnoho poukazů na existenci těchto bytostí.

O ›› duchovních vůdcích, kteří stáli u zrodu uctívání pouze jediného Boha v různých národech, Lao-c´, Buddhovi, Krišnovi, Mojžíšovi, Zoroastrovi, Mohamedovi a dalších, se můžete dozvědět více ›› v edici Připravovatelé cesty.

Vaseyho kniha má co dát i lidem, kteří toho na toto téma již přečetli hodně. Jejím mimořádným přínosem je dle mého názoru podání věcí v souvislostech a srozumitelně. Navíc kniha obsahuje zdokumentované příklady spolupráce s bytostmi přírody, která prokazatelně zachránily mnoho lidských životů. Také dnes je cesta k oboustranně užitečné spolupráci otevřena.

Kniha lze zakoupit až do konce roku za 75 Kč na tel. 545 213 964 nebo ›› v eshopu Nadace Poselství Grálu. V eshopu naleznete také ukázku.

Václav Kazda


Súvisiace:

Bytosti prírody
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/bytosti-prirody


Štítky: 
august 12, 2015 02:41 dopoludnia

 

 

Top