Obrázok používateľa CEZ OKNO
O důležitosti lidsky vyhlížejících mimozemšťanů

Dne 27. července 2013 badatelka UFO Paola Harris mluvila na setkání Close Encounter Research Organization International, což je skupina financovaná a vedená hypnoterapeutkou a badatelkou únosů do UFO Yvonne Smith. Setkání se konalo v Thousand Oaks v Kalifornii, ve městě severně od Los Angeles a přilákalo vyprodaný sál.


Paola Harris je italsko-americká fotožurnalistka a investigativní reportérka, která mnohokrát pracovala na rozhovorech s důstojníky armády a vládními činiteli o znalostech o UFO a zkušenostech, které ona sama nazývá extrémě “praktickým“ přístupem k problému. Pracovala jako asistentka pro Dr. J. Allen Hyneka mezi lety 1980 až 1986 a v roce 1997 dělala rozhovor s a záhy se stala osobním přítelem a důvěrníkem plukovníka Philipa Corsa, vojenského zasvěcence, který vyšel na veřejnost s tvrzením o zpětném (reverzním) inženýrství mimozemské technologie. Její zásluhy se také týkají rozhovorů s hlavními postavami ufologie jako je Travis Walton, Nick Pope a zesnulý Dr. John Mack. Nedávno spustila novou neziskovou asociaci Starworks Italia, která bude pokračovat v jejích snahách přinášet vynikající mluvčí ufologie do Itálie a podporovat odhalení a exopolitický celosvětový dialog.

Harris říká, že je pro ní vzácností zkoumat případy údajných kontaktérů s mimozemšťany, ale případy, o kterých mluvila na přednášce, byly nicméně tak přesvědčivé, že cítila, že si zasluhují další průzkum. Dva z prvořadých kontaktních událostí, o kterých hovořila, se odehrály v Itálii, ale o těch později. Harris přednášku začala tím, že UFO je nejdůležitějším tématem na světě a také nejskrývanějším.

“Toto není žádná science fiction,” prohlásila. “Toto je vědecký fakt. Není to Disneyland. Je to historie lidstva, návštěvy, které jsme obdrželi.“

Řekla, že v prvních letech se jev kontaktu s mimozemšťany týkal hlavně lidsky vypadajících mimozemšťanů. Kontaktéři 50. let podávali zprávy o tom, že viděli blonďaté vesmírné bratry s lidskými znaky, zatímco nyní všudypřítomní Šedí nebyli tak široce zmiňovaní až do roku 1961 společně s případem únosů Betty a Barneyho Hillových.

“Máme co do činění s lidským typem mimozemšťanů“, řekla Harris, “a je to nebezpečné, věřte tomu nebo ne. Nyní se ptejte sami sebe proč.“

Harris řekla, že plukovník Philip Corso (slavný svým odhalením o zapletení americké armády s mimozemšťany, jak předkládal ve své knize “The Day After Roswell” se spoluautorstvím Williama Birnese) jednou řekl, že armádní důstojníci se nebáli zřícení, ani šedých mimozemšťanů, ale místo toho měli obavy z myšlenky, že „někteří z těchto lidí chodí po chodbách Pentagonu“.

Harris dále uvedla, že “Díváte se na formy života, které vypadají jako my, ale možná, že my jsme ve vesmíru standardní formou. Možná, že tam venku existují lidé a možná by bylo dobré se s nimi sejít. Ale možná, že nejsme na takové setkání ještě připraveni, protože zjevně tito lidé jsou tak vyvinutí, že mohou cestovat mezi hvězdami. To my ne. Jsme vázáni na Zemi. Stále mezi sebou bojujeme, zabýváme se ekonomikou, věnujeme se všem druhům nechutných záležitostí a nedokážeme dát ruce pryč od planety, což je velmi smutné.“

Budeme-li pokračovat v tématu lidsky vyhlížejících mimozemšťanů, Harris vyprávěla, že při události na Floridě, kterou sponzorovala na začátku roku 2013, sedmiletá dívka jménem Anna seděla po celé tři dny v první řadě. Anna řekla, že měla pozorování a setkala se s bytostí, která vypadala jako normální člověk. Byl to blonďatý muž. Byla na lodi spolu s ještě dalšími dětmi a bytosti jí prohlížely ruce a lokty a pozorovaly, jak fungují dětské svaly. Harris řekla, že pracuje na knize nazvané “Anna a její mimozemští přátelé,“ dodává, že “Pokud nedojde k odhalení v naší generaci, zcela jistě v té další ano“.

Harris pojednává podrobněji o dalším případu a říká, že jej nazývá “Friend Ship.” Na YouTube uveřejnila video nazvané “Friend Ship”, což je neuvěřitelný případ masového kontaktu mezi lidmi a mimozemšťany. Až donedávna, podle videa, si lidé mysleli, že kontaktéři jsou malá skupina. Ale v roce 1956 proběhl případ kontaktu, který čítal stovky lidí. Někteří z nich vyšli na veřejnost a mluvili o svých zkušenostech s badatelem a autorem Stefanem Brecciaem, jehož přednášku Harris také pro své CERO zahrnuje ve své přednášce.

Očití svědci řekli Brecciaovi, že tyto bytosti mluvili perfektní italštinou. Vysvětlovali, že Země “byla vytvořena pro pozitivní účely a že člověk všechno převrátil ve zlo”. Úroveň lidské morálky byla mnohem nižší než jejich. Mimozemšťané řekli, že jejich úkolem je zajistit, aby se situace nevymkla kontrole. Nepřišli dobývat Zemi, protože tu není co dobývat, ale místo toho zdůraznili, že všechny věci vyžadují lásku a respekt a že všechno by mělo být konáno v souladu s těmito principy. Tito mimozemšťané byli obeznámeni s pozemskou historií a jejími rozdílnými náboženstvími.

“Na Zemi již byli před mnoha lety,” řekl Breccia, “žili na různých utajených základnách na různých místech na planetě. Upřednostňovali se neodhalovat veřejně, protože lidé nebyli na kontakt připraveni.”

Breccia se sám setkal s mnoha mimozemšťany, někteří z nic byli vysocí, včetně jednoho, který měřil 4,5 metru a byl vyfotografován jak přečnívá nad stromy stojícími v pozadí. Těmto mimozemšťanům bylo dáno jméno “W-56,” protože byl rok 1956 a oni vypadali jako člověk. Někdy mluvili telepaticky a jindy skrze soupravu krystalového rádia.

Setkání mezi lidmi a mimozemšťany pokračovalo několik měsíců. Bytost jménem Dimpietro byla kapitánem; další jména byly Sigir, Itaho, Kenio, Sinas, Saju, Meredir, a Romulus. Tato jména vymysleli lidé; W-56 měli odlišnou koncepci jmen.

Harris ukázala ukázku s Brecciaovy přednášky, kterou přečetla. “W-56 jsou konfederací různých lidí, pocházejících z téměř všech koutů vesmíru, který známe. Pro ně má naše Země mystický význam, protože byla jednou z pouhých pěti mateřských planet, kde se zrodil život z celého vesmíru!”

Harris zopakovala, že nejsme dostatečně vyvinutí na to, abychom se setkali s kosmickým vědomím. “Jsme-li posuzováni podle toho, co je v televizi, jsme-li posuzováni podle našich médií, pane bože!“ řekla. “Nevím, kdo ve světě by se s námi chtěl setkat. A z jakého důvodu? My, zcela jistě, nemáme toho tolik, o co se podělit.“

Tito Přátelé žádali o pomoc a chtěli ovoce ve velkoobchodním množství a různé druhy minerálů. Po dodávce náklaďáku zeleniny byl jeho řidič odlákán lidskými bytostmi na kávu, a v tomto okamžiku mimozemšťané teleportovali zboží z náklaďáku. Řidič byl překvapen, když se vrátil a zjistil, že náklaďák je již prázdný.

Harris řekla, že byly také v 50. letech podobné skupiny v Německu, Čile a Rusku. Mezi členy skupin (rozuměj lidmi – pozn. překl.) pak zavládla žárlivost a soutěživost, skutečnost, která mimozemšťanům nemohla neuniknout. K jiné ukázce z Brecciaovy přednášky řekla: “Tato „pomoc“, kterou si Přátelé od nás přáli, se skládala hlavně z udržení naší skupiny kompaktní. Pro ně soudržnost mezi lidmi nebyla jen nějakým abstraktním konceptem, ale aktuálním životem entity, které oni říkali Uredda. Oni potřebovali blaho oné Ureddy, protože téměř veškeré jejich vybavení na tom záviselo. Nebudeme-li dostatečně dobře interagovat jeden s druhým,“ komentuje dále Harris, „nevím, jak v tomto světě interagovat s kosmickými kulturami.“

Mimozemšťané někdy napomínají lidské účastníky, aby „zůstali jednotní“. Mezitím, W-56 řekli, že sami bojovali s nějakou skupinou “umělých bytostí”, které nazývali svými “nepřátelskými bratry”. Člověk jménem Bruno Sammaciccia pojmenoval bojující strany “CTRs,” z italského slova “Contran”.

Sean Casteel a John Weigle

http://www.ufodigest.com/article/human-looking-ets-0822

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Mimozemšťania (ETB)
http://www.cez-okno.net/rubrika/mimozemstania-etb


september 09, 2013 00:52 dopoludnia

 

 

Top