Obrázok používateľa CEZ OKNO
OBRANA POSVÄTNÉHO ÚZEMIA časť 1.

Dobrý deň, som Alex Collier. Za posledných 31 rokov som dostal toľko informácií, že by som vás chcel požiadať, aby ste si spísali otázky, inak to nepôjde. Sú tam niektoré informácie s pozitívnymi aspektmi, a sú tam aj informácie, ktoré nie sú príliš pozitívne. Nie je tam absolútne nič, čo nemôžeme vyriešiť, ak budeme držať spolu. Čo tým myslím je to, že sa neobraciame jeden na druhého. Neobracať sa jeden na druhého, je rozhodne niečo, čo sa oni snažia dosiahnuť - rozdeliť nás. Problémy vo svete, na úrovni vlády, sú len symptómom oveľa väčšieho problému. Verím, že to bol Bill Cooper, ktorý povedal pred niekoľkými rokmi – akonáhle tam dáš mimozemšťana, dostane to zmysel. Má úplnú pravdu. Chystám sa predstaviť perspektívu Androméďanov, o tom čo sa deje, kto sme, a niektoré materiály o našej minulosti. Majú poznámky o celých našich dejinách.

Bol som kontaktérom 31 rokov. Dôsledne to bolo od roku 1985. Prvý kontakt sa udial v hornej časti polostrova Michigan, na mieste zvanom Woodstock. V roku 1964 som bol na rodinnom pikniku. Išiel som sa s bratrancami hrať von, a uložil som sa na tráve. Ďalšia vec, ktorú si pamätám, je že už bola noc. Nemohli ma nájsť. Chýbal mi určitý čas. Nič som si nepamätal až do veku 14 rokov. Vrátili sme sa na miesto, kde som spal. Bol tam odtlačok môjho tela. Moja mama, otec a policajt štátu Michigan prisahali, že po mne pátrali. Nebol som tam. Tak, to bola jedna z tých dilem. Vo veku 14 rokov, počas normálnej augustovej noci som šiel do postele. Prebudil som sa a ocitol som sa na plošine. Boli tam dvaja muži, stojaci nado mnou, jeden nižší a druhý veľmi vysoký. Obaja boli veľmi pekný. Na duševnej úrovni som rozpoznal kto sú. Ten vysoký, Moraney, mal svetlomodrú pokožku. Vasais, nižší, bol oveľa starší, a jeho koža bola belavá, stratou väčšiny modrej pigmentácie.

Androméďania sú veľmi, veľmi starý národ. Zdá sa, že všetky ľudské rasy pochádzajú zo súhvezdia Lýra. Je o tom veľa informácií. Billy Meier tiež o tom hovorí. Ľudská rasa v súhvezdí Lýra pôvodne neexistovala - prišla z nejakej inej galaxie, ale najprv sa začala vyvíjať v našej galaxii v spomínanom systéme Lýra. Podľa Androméďanov, existuje viac než 135 miliárd ľudských bytostí v 8 galaxiách podobných tej našej. Teraz sú tam aj iné rasy, niektoré z nich už mali veľa konfliktov s ľudskou rasou, a konflikty stále pokračujú. Ale, sú tam veci, ktoré sa dejú, ktoré snáď zmiernia tento problém. Siaha to až do filozofie...

Androméďania sú telepatické rasy. Moraney, sa za posledných desať rokov naučil používať hlasivky. Dôvodom, prečo sa materiály nazývajú „Listami z Andromédy“ je to, že prvé slová, ktoré mi Moraney povedal, keď som prišiel raz na palubu, boli „ďalší list“. Snažil sa sprostredkovať myšlienku “stretnutia”, a snažil sa nájsť slovo. Androméďania sa naozaj hlboko zaujímajú o to, čo sa deje, a zrejme to má veľa čo do činenia s tým, kto sme ako duše, kto sme geneticky, a tiež to má čo do činenia s budúcnosťou - budúcnosťou, v ktorej sa budeme pravdepodobne nachádzať v inej fyzickej forme. Hovoríme o budúcnosti medzi súčasnosťou a ďalších 357 rokov.

Náš vesmír je hologram

Niektorí môžu povedať, “nezáleží na tom, nebudem tu.” Ale pokiaľ ide o ostatné mimozemské rasy ktorých sa to týka, tak tie tu budú. Mnoho z nich žije priemerne 1000 až 1500 rokov. Androméďania žijú v priemere 2007 rokov.

Roky, ktoré vám dávam ako mierka času sú lineárne - je to jediný spôsob, ako vám to môžem podať. Nepozerajú sa na čas rovnakým spôsobom ako my. Len to majte na pamäti. Hovoria, že náš vesmír, ktorý sa skladá zo všetkého, o čom vieme aj nevieme, je 21 biliónov rokov starý hologram. To je to, čo hovoria. Hovoria, že všetka hmota, ktorá je v našom vesmíre, prišla z čiernych dier. Pod každou galaxiou, ako oni hovoria, je čierna diera, z ktorej všetko pochádza. Opisovali to tak, že tam bol vesmír, ktorý sa vyvíjal, (frekvencia toho vesmíru sa neustále vyvíja), a ako sa vyvinul vesmír, tie energie, ktoré sa nechceli vyvíjať alebo sa držali sami vzadu, pretože boli plné strachu, začali “naberať na váhe”, by som to tak povedal. Tieto energie, ktoré obsahujú vedomie, formovali “vrecia”, ktoré sa stávali “ťažšími”. Ako vesmír zvyšuje frekvenciu (farba a zvuk), vrecká odporu sa lámu a explodujú von. Tento scenár je zrejme to, čo sa práve teraz deje v našom vesmíre, 21 biliónov rokov po jeho založení.

Všetko v našom vesmíre, vrátane nás, pochádza z čiernej diery. Androméďania hovoria, že vek pre nás neexistuje. Sme skutočne nekonečný. Môžete to brať akýmkoľvek spôsobom chcete. Podľa Vasais a Moraney, 23. marca 1994, konkrétne farby a frekvencie zvuku začali vychádzať zo všetkých čiernych dier v známom vesmíre. Z hľadiska ich vedy, to bolo prvýkrát, čo sa to udialo. Táto energia a frekvencia vytvára holografický odtlačok vo všetkých dimenzionálnych úrovniach, o ktorých hovoria, že existuje jedenásť stvorených hustôt. Táto nová holografická hustota sa stala 12. hustotou. Hovoria, že tento nový holografický odtlačok má jeden kmitočet - že v ňom niet duality.

Čo táto frekvencia robí je to, že ťahá hore všetky dimenzie pod sebou. Hovoria, že v decembri 2013 tretia dimenzia ako ju tu poznáme prestane existovať - imploduje do seba ako všetko bude vyťahované hore. Tí na 11. pôjdu do 12. My by sme mali ísť do 4. a potom do 5. dimenzie. Z pohľadu Androméďana, 4. dimenzia je vedomie. Je to miesto, kde je celá rasa telepaticky navzájom prepojená, sú si vedomí seba navzájom, cítia sa navzájom - sú jednou mysľou, samostatní jedinci, ale stále jeden. Piata dimenzia je miesto, ktoré by z tretej dimenzie bolo považované za stav bytia svetlom. Oni hovoria, že toto je to, čo sa nám bude diať, najneskôr do roku 2013, na základe ich vedy. Či je to pravdivé? Budem vedieť vtedy kedy vy, ale oni sa ešte nezmýlili.

Teraz sú tu individuálne vedomia, ktoré sa objavili v tomto 12. dimenzionálnom holografickom vedomí. Nič podobné nevideli. Androméďania nevedia, kto sú, čím sú, a nevedia ani ako ich popísať. Ale zrejme tieto 12-dimenzionálne bytosti majú schopnosť pozerať dole cez všetky dimenzie a vidieť všetko, čo sa tam deje. Viac neviem. Prečo je to tak?

Ako sa to všetko deje, niektoré esencie začínajú “priberať na váhe” [pozri obr 1], pretože meniaca sa frekvencia “ťahá všetko hore.” Tie energie, ktoré sú regresívne začínajú “šalieť”. Podľa Androméďanov, každý jeden z nás na planéte Zem a 21 ďalších hviezdnych systémov v našej galaxii zrejme pozostáva zo skupiny bytostí, individuálneho vedomia, ktoré sa zrejme vyvíjali niekoľko biliónov rokov do 11. dimenzie. Experiment bol vymyslený, kde bytosti by boli zhodené do koncepcie času a experimentovať s našimi myšlienkami vytvárajúcimi fyzickú hmotu. Oni hovoria, že zrejme veľká skupina z nás spadla do tretej dimenzie a našla tam konkrétnu rasu už s veľmi špecifickým genetickým kódovaním zahŕňajúcim 22 rôznych mimozemských rás. Všetok život na Zemi bol sem donesený obchodníkmi (Zem leží pozdĺž galaktickej obchodnej trasy), prieskumníci, baníci, náhodný okoloidúci - všetko iní ľudia. Pôvodne, Zem bola na inej obežnej dráhe, bližšie k Marsu, a nebola nič iné ako ľad.

- pokračovanie -

Príbeh Alexa Colliera a jeho celoživotného osobného kontaktu s kultúrou Zenetaen z Andromédy

Produkované “Listami z Andromédy” a v “Diversified Enterprises” editoval Val Valerian v januári 1997, revidované v júli 1998 v spolupráci s Moraney a Vasais z Andromédy

Z anglického originálu: Defending Sacred Ground 1

Preklad: -MM-

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti seriálu postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Obrana posvátné země (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť XII.)
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/obrana-posvatne-zeme-kniha-en...


Alex Collier je „kontaktér“ mimozemskej rasy ľudského výzoru zo súhvezdia Androméda. Mimozemské kontakty začal zažívať v detstve a trvali až do puberty. Tieto kontakty potom na niekoľko rokov ustali, vrátane obdobia vojenskej služby, kedy pôsobil ako pilot vrtuľníka v americkej armáde a opäť sa objavili v roku 1985. Stretol sa s dvomi Androméďanmi, ktorí sa stali jeho učiteľmi a vzali ho na palubu svojich kozmických lodí vrátane veľkej mimozemskej materskej lode, kde ho počas troch mesiacov učili. Androméďania mu poskytli informácie o vesmírnej spiritualite, živote vo vesmíre a galaktických dejinách Zeme. Šetrenia, ktoré urobil šéfredaktor Exopolitics Journal svedčia o dôveryhodnosti Alexa Colliera ako niekoho, kto sa s mimozemšťanmi stretol fyzicky.


Ďalšie články Alexa Colliera nájdete na tejto adrese.

marec 06, 2011 22:25 popoludní
 • krát komentár

1 krát komentár

 1. Obrázok používateľa novadomenavedomia
  novadomenavedomiamarec 07, 2011 11:00 dopoludnia

  Komentár: 

  Ďakujem za tieto informácie. Veľmi podstatné pri ponímaní odlišnej formy chápania nás a našej reality tu na Zemi.

  Každý, kto sa úprimne zaujíma o tieto informácie by si mal pozriet cely Defending Sacred Ground. Chcem tu do diskusie pustit informáciu o tom, že tento pán nie je jediným, kto tvrdí takéto a podobné informácie.
  Billy Meier ako kontaktér z Plejad so ženou mimozemským pôvodom Semjase je ďaľší, ktorého vypovede a predpovede (ako atak Iraku a Afganistanu a utok na WTC-9/11 predpovedal uz v 60 rokoch 20 stor., nikto ho zial nepocuval). Tiez George Green.

  Alex je clovek, ktoremu na zaklade posturiky, destikulacie a mimockych sprievodnych znakov viaceri prisudili hlboku osobnu zanietenost, ktoru clovek obycajne prejavuje, ked niecomu naozaj veri. Taketo veci sa clovek tazko nauci, nehovoriac o tom, ze je to byvaly danový poradca.

  Su to dobre odrazové informácie pre každého z nás pri skúmaní dôkladne zakrývanej a hlbokej pravdy o nas a oveciach okolo nás.

  Novadomenavedomia.

 

 

Top