Obrázok používateľa CEZ OKNO
Očko: MAGRAVS ŽIJE!

„Dnes o 20:00 bude už tretie stretnutie s veľvyslancami všetkých krajín sveta, ktorý prijali pozvanie na prezentáciu jednotiek na výrobu voľnej energie (prvé bolo o prezentovaní technológie a na druhom odovzdával USB kľúč s technológiou). Pán Keshe oznámil, že jednotky chce vymeniť za celosvetový Mier. Mierová konferencia bude online vysielaná cez Youtube a Livestream.“
Tieto bombastické slová sa objavili včera ›› na facebooku. Mal som to šťastie vidieť priamy prenos, takže pozor, nie je to žart!

Včera 16.10.2015 sa o 20:00 v Ríme uskutočnila tretia celosvetová Mierová konferencia zorganizovaná neziskovou nadáciou Keshe Foundation, na ktorej nukleárny fyzik Mehran Tavakoli Keshe, zakladateľ nadácie, prezentoval spôsob ako do pár mesiacov môže zavládnuť na celej Zemi Mier a hojnosť pre každého jej obyvateľa. Na túto konferenciu boli pozvaní veľvyslanci a zástupcovia všetkých zemí sveta. Oficiálne účasť potvrdili 15ti, prišlo ich 25. Pán Keshe odprezentoval výsledky jeho 40 ročnej práce a vývoja, ktorá je založená na energii plazmy a napodobeniu dejov, ktoré sa bežne okolo nás dejú. Ukázal generátor schopný zásobovať energiou akýkoľvek prístroj na zemi bez potreby transformácie tejto energie. Táto Energetická jednotka má taktiež schopnosť vytvárať jedlo, liečiť a zabezpečovať dopravu kdekoľvek na Zemi a aj mimo nej. Energetické náklady na výrobu jednej jednotky sú minimálne a naďalej pracujú na jej vývoji. Dá sa vyrobiť kdekoľvek na svete z bežne dostupných materiálov. Postup ktorý vyvinuli je taký jednoduchý, že ho zvládlo aj 5 ročné dieťa. Následne rozdal veľvyslancom Energetické jednotky aj s presným návodom na ich výrobu a oznámil, im, že každý z nich to má odovzdať svojej vláde, ktorá má 10 dní na to, aby zabezpečila ich rozsiahlu výrobu a distribúciu pre vlastných obyvateľov. Každá vláda totiž pred dvomi rokmi mala možnosť si prevziať na USB kľúči túto technológiu na druhej celosvetovej konferencii a mnohé tak aj urobili, žiaľ prínos pre obyvateľov tejto planéty bol zatiaľ skoro nulový. Po desiatich dňoch nadácia Keshe začne vo veľkom distribuovať Energetické jednotky sama a učiť všetkých ľudí návod na ich zostrojenie. Týmto krokom odštartoval posun celého ľudstva k slobode, zjednoteniu a vytúženom Mieri. Zároveň nám to dáva neobmedzené možnosti cestovania vesmírom.
›› Zdroj; https://www.facebook.com/keshe.slovakia

FOTO zo slávnostného večera:
Obr. 1 ›› https://www.facebook.com/Ubiquities2/photos/a.779197218811686.1073741829...VIDEO zo slávnostného večera (EN) nájdete na tejto adrese.

Ak vás zaujíma viac, kliknite ›› na tento link, nájdete tam viac ako 30 článkov, ktoré sme o NADÁCII KESHE uverejňovali už od septembra roku 2012. Potvrdzuje sa opäť, že pravda je fantastickejšia, než tá najdivokejšia fantázia! :)

-očko-

exkluzívne.cez.okno


Tento článok z www.cez-okno.net môže byť šírený jedine celý, bez zmien a zadarmo, vrátane celej tejto poznámky (Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License)

Súvisiace:

KESHE FOUNDATION SLOVAKIA AND CZECHIA: Podpořme poznání a technologie pro čistější a ohleduplnější budoucnost
http://www.cez-okno.net/clanok/keshe-foundation-czechia-and-slovakia-pod...

Pán Keshe dnes napísal list adresovaný celému ľudstvu (EN)
http://www.cez-okno.net/clanok/pan-keshe-dnes-napisal-list-adresovany-ce...

Najväčšie odhalenie všetkých čias: Sprístupnenie prevratných technológií zadarmo celému svetu!
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/najvacsie-odh...


október 17, 2015 19:58 popoludní
 • krát komentár

5 krát komentár

 1. Obrázok používateľa jaroslav
  jaroslavoktóber 18, 2015 07:39 dopoludnia

  Komentár: 

  Predtym boli rozpravky 1000 a jedna noc ale tam bola ta lampa skutočna. Tu je tento pribeh už nudny....su to len a len rozpravky

 2. Obrázok používateľa Mima
  Mimaoktóber 18, 2015 12:12 popoludní

  Komentár: 

  Ty vieš.... Rozprávky? Hm... Možno – ALE NA PREBUDENIE!;)

 3. Obrázok používateľa jaroslav
  jaroslavoktóber 18, 2015 19:21 popoludní

  Komentár: 

  jasne ved všade lietaju kesheho taniere ,elektrarne su už len z jeho technologiou....Su to všetko len sny .....sice krasne ale iba sny ...Ak by mal pravdu -prečo na konferenciu neprileti s vlastnym ufom?

 4. Obrázok používateľa Mima
  Mimaoktóber 20, 2015 14:29 popoludní

  Komentár: 

  Milý Jaro,
  to je asi taká otázka, akože "ak je nejaká žena naozaj krásna, tak prečo chodí oblečená";)

 5. Obrázok používateľa jaroslav
  jaroslavoktóber 22, 2015 13:59 popoludní

  Komentár: 

  Lenže toto je trošička iny priklad-v skutočnosti je to jednoduche -za dosť dlhe obdobi ani Keshe ,ani jeho stupenci nedokazali nič z jeho ,,vynalezov,, doviesť do praktickeho prevedenia.....Prečo?

 

 

Top