Obrázok používateľa CEZ OKNO
Umierajúci vedec NASA odhaľuje pravdu o živote na Marse

"Volám sa Jim a bol som výskumným pracovníkom v NASA v rokoch 1989–2004. Nedávno mi diagnostikovali rakovinu kostí a povedali, že mám pred sebou asi tak päť mesiacov života. Nechcem zomrieť. Bratia a sestry, rád by som vám povedal čo viem, a ukázal vám nejaké obrázky a videá..."

"V podzemí Marsu žije druh s veľmi, veľmi pokročilou inteligenciou - a, ehm, boli v spojení so svetom, ľudia ich nazývajú „šedivákmi“.

Keď som pracoval v NASA, videl som jedného z nich, uhm: veľké čierne oči, nos. Sú telepati, môžu, môžu čítať myšlienky a môžu tiež myšlienky implantovať do mysle. Absentuje u nich druh empatie, aký majú napríklad ľudia.

Videl som ich v laboratóriu zabiť vedca myšlienkou, padol mŕtvy, nikto s tým v skutočnosti nič nerobil, pretože sme s nimi v procese zdieľania technológií.

Na fotografii vidíte fotku Cydonie na Marse, takže si môžete urobiť predstavu – môžete vidieť niektoré staroveké zrúcaniny civilizácie, ktorá žila na Marse, ale bola zničená svojou vlastnou technológiou."


VIDEO nájdete na tejto adrese


Zdroj: nasajim108

Prevzaté z: osud.biz

Preklad: -očko-

október 17, 2011 12:25 popoludní
 • krát komentár

4 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 17, 2011 18:09 popoludní

  Komentár: 

  Však tam nič nové nieje iba detsky upravené fotky.

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 18, 2011 10:42 dopoludnia

  Komentár: 

  Video uplne o nicom. Nejaky sled poskladanych obrazkov z internetu a dojemny pribeh o cloveku ktory umiera a predtym chce svetu oznamit nieco preborne. Naco by pokrocila a vyspela civilizacia chcela s nami zdielat technologie? my tiez neucime mravce ako si maju postavit pocitace. Problemom je ze na internete je dolko klamlivych informacii ze aj keby pristane ufo priamo na verejnosti a pride zastupca mimozemskej civilizacie aj tak tomu nikto neuveri.

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 19, 2011 16:39 popoludní

  Komentár: 

  Pokud lidé chtějí věřit na blbosti, nechť věří.....

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 21, 2011 19:43 popoludní

  Komentár: 

  To video je ozaj trapne ...

 

 

Top