Obrázok používateľa CEZ OKNO
Očkované děti jsou pětkrát náchylnější k nemocem

Studie prováděná mimo Německo, srovnávající počty onemocnění mezi očkovanými a neočkovanými dětmi, ukazuje na zcela jasný nepoměr mezi oběma skupinami pokud jde o počet onemocnění. Jak bylo oznámeno skupinou Health Freedom Alliance, děti, které byly očkovány podle oficiálních vládních schémat, mají až pětkrát větší pravděpodobnost, že dostanou preventovatelnou nemoc, než děti, které si vytvořily svůj vlastní imunitní systém přirozeně bez vakcín.


Přehled, vydaný jako vlastní předběžná studie již v září 2011, zahrnuje údaje o 8 000 neočkovaných dětech, jejichž celkové údaje o počtech onemocnění byly srovnány s počty onemocnění v běžné populaci (dle studie KIGGS), v níž byla převážná většina dětí očkována. A ve všech kategoriích nemocí si neočkované děti vedly daleko lépe než očkované jak v celkovém počtu onemocnění, tak v závažnosti příznaků. Jinými slovy, tento důkaz svědčí o tom, že vakcíny nejsou ani účinné ani bezpečné. Studie viz zde: http://www.vaccineinjury.info/vaccinations-in-general/health-unvaccinate...

Legenda: Červená barva - neočkované děti; modrá barva - běžná, proočkovaná populace


"V USA za posledních 50 let nikdy nebyla provedena žádná zdravotní studie srovnávající očkované a neočkované lidi, ani CDC ani jinou organizací, přičemž schéma očkování se stále zrychluje (nyní se dává ještě před školkou 50 dávek 14 vakcín, a 26 dávek v prvním roce)," napsal Louis Rain ve zmíněném přehledu Health Freedom Alliance z r. 2011

Jak bylo odhaleno na VaccineInjury.info, očkované děti mají dvakrát větší pravděpodobnost než neočkované, že dostanou například neurodermatitidu, kožní nemoc charakteristickou chronickým pálením a svěděním. Stejně tak mají očkované děti dle současných údajů asi 2,5x větší pravděpodobnost, že dostanou migrénové bolesti hlavy, než neočkované.

Čísla se ještě více liší pro astma a chronickou bronchitidu, kde mají očkované děti oproti neočkovaným asi 8x větší pravděpodobnost, že u nich vzniknou tyto respirační problémy. Očkované děti mají také daleko větší pravděpodobnost, že získají hyperaktivitu (3x vyšší pravděpodobnost), sennou rýmu (4x), a onemocnění štítné žlázy (šokující poměr - 17x větší pravděpodobnost než neočkované děti).

Údaje můžete vidět i na http://journal.livingfood.us

Autismus je mezi neočkovanými dětmi extrémně vzácný

Do tuhého jde zejména u autismu, což je dlouhodobě diskutovaná otázka v souvislosti s bezpečností vakcín. Podle údajů studie z r. 2011 dostaly pouze 4 z 8 000 nevakcinovaných dětí těžkou formu autismu, což je méně než půl procenta populace. Mezi běžnou populací však jsou počty autismu, podle německé studie KiGGS užité pro srování, asi 1,1%.

To znamená, že očkované děti mají 2,5x vyšší pravděpodobnost projevení těžkého autismu, oproti neočkovaným dětem, což je šokující zjištění, vzhledem k tomu, že lékařský establishment vehementně popírá jakékoli spojení mezi vakcínami a autismem. A jak vychází najevo, čtyři neočkované děti, u nichž se projevil těžký autismus, měly vysoké hodnoty testu na těžké kovy, včetně rtuti, což dále obviňuje vakcíny a jejich přísady způsobující nemoci.

I když tento vztah nutně neukazuje na zapříčinění, všeobecný nepoměr mezi počty onemocnělých očkovaných a neočkovaných dětí ukazuje, že je zde velmi silná souvislost, která nemůže být popřena ani vyloučena. I když bychom počítali s nepřesnostmi, protože autoři přehledu pracují s ročními údaji, i tak údaje ukazují, že mezi očkovanými dětmi je počet onemocnění daleko větší než mezi neočkovanými.

V podobné, avšak nesouvisející studii prováděné v 90. letech zjistili badatelé, že počet úmrtí na infekce jako záškrt, tetanus a černý kašel je v průměru dvakrát vyšší u očkovaných dětí než u neočkovaných.

Zdroje:

http://journal.livingfood.us
http://mnhopkins.blogspot.se

Ethan A. Huff, 11. 1. 2013

http://www.naturalnews.com/038647_vaccinated_children_disease_risk_unvac...

Preklad: OrgoNet

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.sk/


Súvisiace:

Očkovanie
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/ockovanie


Autori: 
Sekcie: 
január 13, 2013 11:38 dopoludnia
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa ninive22
  ninive22január 13, 2013 19:45 popoludní

  Komentár: 

  Presne toto som si všimla na mojom malom, pred druhým preočkovaním hexavakcínou v 6 mesiaci som nazbierala odvahu a už ho nedala ani touto, ani rubeolu a tie daľšie choroby. Do roka sme boli cca kazde 2-3 týždne u lekára s teplotami, atopickým ekzémom, kašlami, soplami furt bolo volačo. V roku akoby uťal a išli sme až na trojročnú prehliadku. Aj keď je doma chrípka alebo hocičo, malého to vždy obíde...
  :D

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjanuár 14, 2013 22:27 popoludní

  Komentár: 

  áno, súhlasím,
  overené aj u nášho jedného očkovaného a druhého neočkovaného dieťaťa. Malo by sa zobudiť viacero rodičov, hľadať si nezávislé informácie a SLOBODNE sa rozhodovať...

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjanuár 14, 2013 21:02 popoludní

  Komentár: 

  ...4 z 8000 opravdu není půl procenta. Půl procenta je 40...

 

 

Top