Obrázok používateľa CEZ OKNO
Jak dlouho jsme neviděli slunce?

Mám dojem, že od září minulého roku. To znamená, že 9 měsíců žijeme skoro pořád pod mrakem. Pod umělým, samozřejmě. V zimě letos úplně chybělo mrazivé jasné období. Pořádné jasno bylo jen na návštěvu Obamy. Ale jinak je slunce velmi málo, sporadicky, často večer. Když jasno, tak přes noc... Vnímají to i lidé, co se o počasí nijak zvlášť nezajímají. Několik mých kolegyň z práce počítá, jak dlouho už neviděly pořádně slunce. Vychází jim víc než půl roku... chovají naději pro léto, ale v září už bude skoro tma, když vyjdeme z práce... Říkají, jak jim to slunce chybí - probudit se do slunečního dne dodá spoustu energie... (Moje narážky na chemtrails a umělé zásahy do počasí, tak jako 99,9% populace, neberou...)

Ti, kteří mají v moci naše počasí, dobře vědí, že nám tím odebírají energii, dobrou náladu a vitamín D. Takže nám neustále nad hlavu nastřikují a našlehávají oblačnost, stínící sluneční svit. Jejich oblačné kreace přesahují veškerou fantazii, třeba to, co jsme tu měli včera. Můžeme s tím něco dělat? Na rozpuštění ranní oblačné deky orgonit na zemi nestačí. Kdo jezdí hodně autem, můžet vozit zapnutý power wand, ten jim ty mraky krájí.

O víkendu jsme jeli na Moravu, zataženo, velmi nízko nad námi oblačná deka. PW ji vždycky tak po 30 km jízdy rozruší, ukáže se aspoň kousek modra, nebo úplné slunce, podle toho, jako moc zrovna vlnami šlehají. Tentokrát se to podařilo úplně, ale zase to zasvinili. Ta umělá oblačnost se válí až po zemi, a když se začne trhat, vytvoří obrovské cáry těsně nad zemí, takže to vypadá, že těsně nad silnicí je něco jako hnusný šedivý "kumulus" (aspoň tvarem... takové bylo za normálního počasí vidět pouze na horách.) "Kumulus" těsně nad silnící, to už bylo divné i těm, co počasí nesledují. A správně si všimli čeští meteorologové, že při zemi je nějak více vlhkosti... to je pravda, protože klimatické zbraně neustále šlehají vlnami a vypařují vodu ze země, aby bylo z čeho tvořit mraky a stínit slunce a vytvářet přívalové srážky. Takže dnes se mraky běžně procházejí v úrovni 8. patra paneláku.

Celkově ale na to naše PW asi stačit nebudou. Více orgonitu a CB určitě neuškodí. Ale stínit slunce umělou oblačností je pro majitele počasí tak snadné, že to mohou provádět nepřetržitě a naše cloudbustery to nestačí rozpouštět. To by museli přestat šlehat... což se stane málokdy.

Lidé zatím nechtějí nic slyšet o tom, že by jim někdo záměrně bral slunce. Ale už si alespoň uvědomují, že slunce je mnohem méně. A tak my, kteří víme, že počasí je umělé, bychom o tom mohli zkusit co nejvíce psát do diskusí na netu, pod články o počasí, které čte hodně lidí.

Snad by to pomohlo pro snížení nevědomosti, která umožňuje, že si majitelé povětrnostních zbraní s námi dělají, co chtějí...

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Sekcie: 
máj 10, 2010 00:26 dopoludnia

 

 

Top