Obrázok používateľa CEZ OKNO
NADPŘIROZENÉ SCHOPNOSTI ČLOVĚKA

Zdá se to být neuvěřitelné, o to víc ještě v těchto moderních časech, ale člověk je jedním z nejzáhadnějších tvorů na této planetě. Přestože zkoumáme cokoliv, provádíme různé experimenty na zvířatech, dokonce i sami na sobě, tak o lidském druhu a jeho potenciálu skutečně mnoho nevíme. Uvnitř lidské duše se sice dodnes ukrývají silné zvířecí pudy a instinkty, jenže to neznamená, že jsme vzešli pouze z genetického zdroje primátů, čili těch opic, které jsou nám v ledasčem tolik podobné.


Tímto mým pohledem na danou záležitost, nechci nikterak zpochybňovat všeobecně uznávanou teorii o vývoji druhů (tzv. evoluční darwinismus), která je v mnoha ohledech dokonce i pravdivá. Ovšem na druhou stranu tento evoluční názor, nemůžeme pokaždé vůči všem pozemským bytostem takto jednostranně uplatnit, zejména tehdy pokud hovoříme o člověku. Lidská rasa převyšuje ostatní tvory na této planetě svou inteligencí, především pak rozumem, což z nás činí v uvozovkách pány tvorstva. Jenomže inteligence není kupodivu tou hlavní předností, která odlišuje člověka od zbytku přírody. Je známo, že lidský druh dokáže učinit téměř nemožné, včetně nepochopitelných zázraků, které se nedají čímkoliv vysvětlit. A právě toto hledisko z nás vytváří velice výjimečnou entitu na tomto úžasném světě.

Čarodějnické procesy

Hon na tzv. čarodějnice započal již ve starém Římě, avšak monstrózní procesy započaly mnohem později, tedy ve středověku! 5. prosince 1484 podpořil papež Inocenc VIII, dominikány – Heinricha Kramera a Jakoba Sprengera, kteří pak pronásledovali nespravedlivě obviněné čarodějnice v severním Německu. A jaké byly skutečné důvody těchto čarodějnických monstrprocesů...? Středověcí panovníci spolu s církví se obávali esotericky zdatných jedinců, kteří ovládali věštectví a jiné mystické rituály. Jelikož v těchto temných časech středověké éry, obyvatelstvo žilo naturálním způsobem, všechny přirozené smysly fungovaly tehdejším lidem o mnoho lépe, než nám dnes! Prostí vesničané dokonce ovládali určitou formu jednoduché magie, a díky tomu rozeznávali dobro od zla, pravdu od lží atp. To pochopitelně oslabovalo moc feudálního zřízení, které se zakládalo na bezmezné poslušnosti poddaných obyvatel, vůči tehdejší vládnoucí elitě. Nakonec jenom v tomto obludném systému mohlo vzniknout něco tak ohavného, jako bylo: „Právo první noci, odpustky apod“. Upalování čarodějnic probíhalo jen kvůli zastrašování esoterického obyvatelstva, kterému tento zásah vymazal zděděnou paměť, která pocházela ještě z dob mýtické Atlantidy. Později se nakonec ukázalo, jak moc byla tato brutální represe účinná, že se nám promítla až do dnešních časů. Ano, mnoho lidí kvůli těmto dávným přečinům z minulosti, prožívá dnes nepopsatelné a hlavně neobvyklé zážitky, které musí každý sám v sobě pro jistotu potlačit, aby se z toho člověk hned nezbláznil! Jaké nadpřirozené vlastnosti mám ve skutečnosti na mysli, to si pojďme nyní rozvést trochu podrobněji...

Telepatie

Přenášet své myšlenky na dálku, to je mimosmyslová schopnost, která podporuje takzvanou paranormální komunikaci, bez použití známých technických prostředků. Toto sdílení informací funguje na bázi přenosu myšlenek či vizuálních představ, kdy dochází ke spojení dvou od sebe vzdálených senzibilů. Nadaný telepat může například číst druhým lidem jejich myšlenky, aniž by to ten dotyčný na sobě vypozoroval. O tom, že tento nadpozemský talent využívají různí lidé po celém světě, jsou vedené tajné spisy ještě z dob "železné opony" kdy tato schopnost byla předmětem tehdejšího výzkumu obou znepřátelených stran. Bylo zjištěno, že existuje-li senzitivně nadaná persona coby vysílač, a na straně druhé velmi vnímavý jedinec jako přijímač, není na světě žádné clony, která by dokázala takovému mimosmyslovému spojení zabránit! I když o telepatii bylo mnohé napsáno, spíše se popírá než potvrzuje, přesto si dovolím tvrdit, že všichni lidé na této planetě mají v sobě ukryt tento fenomenální dar. U mnohých jedinců se například telepatie, nečekaně spustila či rozvinula ve zvláště vyhrocených situacích. Po těžkém zemětřesení, zavalené oběti pod troskami domů, si v některých případech dokázali s pomocí telepatie přivolat pomoc. Zároveň předpokládám, že staří Egypťané nebo Mayové, mohli teoreticky mezi sebou vzájemně (telepaticky) komunikovat, proto vznikly obdobné monumenty, a to na dvou zcela odlišných kontinentech. Přikláním se rovněž k názoru, že bytosti na vyšší úrovni, komunikují spolu pouze telepaticky. Tím odpadá jakákoliv jazyková bariéra, která konkrétně tady na Zemi, vyvolala celou řadu národnostních konfliktů.

Telekineze

To je další nevídaná paranormální schopnost, která se vymyká zákonům termodynamiky, též i gravitačním poučkám. S pomocí telekineze můžeme ohýbat či přesouvat různé předměty. Mnoho z nás dokáže měnit tvar kovových materiálů, lžíce, nože, atd., a to svou vlastní vůlí. Tuto schopnost zvládne opravdu každý, úspěch samozřejmě garantuje pravidelný tréning, který je pro telekinezi nezbytný. Myslím si, že největší stavby dávného světa - pyramidy, chrámy, nebyly vybudovány lidskou pílí, ale elementární telekinetickou myšlenkou! Dodnes nedokážeme vysvětlit, jakým způsobem byly pyramidy v Egyptě postaveny, takže telekineze poskytuje určitou odpověď na to, jak se něco takhle velkolepého před tisíci lety mohlo podařit.

Teleportace

Fanoušci sci-fi seriálu "Star Trek" se s výrazem teleportace na televizních obrazovkách již setkali. Co je teleportace? To je metoda s jejíž pomocí lze přemisťovat objekty na vzdálená místa. Nedá se též vyloučit teleportace v čase, čili teleportace (cestování) napříč vesmírným prostorem. Dávné civilizace kdysi vzhlížely posvátně k Orionu, příčinou toho byl ten fakt, že někteří lidé (kněží) mohli s pomocí teleportace cestovat do tohoto vzdáleného souhvězdí, odkud pradávné národy čerpaly ty nejpodivuhodnější moudra!

Chronokineze

Za pomoci této znalosti je možné ovládat nezdolný faktor času, který můžeme buďto zpomalovat nebo naopak zrychlovat. Všichni známe dobře ten pocit, že se čas někdy neskutečně táhne, trvá nepřirozeně dlouho. V jiných případech je tomu zase naopak, čas běží nepochopitelně rychle a máme takový pocit, jakoby se snad nedal ani zastavit. A představte si, že jsou tací lidé, kteří s přispěním této zajímavé kineze, dokážou prožitek času ve svůj prospěch ovlivnit. Myslím si, že je nás víc, kteří jsme již tento neobvyklý moment častokrát na vlastní kůži zažili, jen si to dostatečně neuvědomujeme. Abnormální události se totiž nedají logicky vysvětlit, proto na takový nevšední zážitek paradoxně rychle zapomínáme. Po přečtení tohoto článku si mohou však někteří čtenáři, opět připomenout tyto mimořádné a hlavně již vyhaslé náhody. Je totiž velice důležité porozumět některým mimo smyslovým vjemům, které nás skrytě doprovázejí celým životem. Tohle je zvlášť podstatné pro citlivé povahy, kterým by nepochopení vlastních nadpřirozených sil, mohlo způsobit nemalé problémy v jejich běžném životě. Neboť se každý nedokáže vypořádat s tím, že je schopen vidět nebo slyšet třeba duchy!

Jsme nadpřirozené bytosti?

Definovat Boha asi opravdu nelze, ale nalézat v nás samých něco neobvyklého, čili božského, to již možné je. Uvedl jsem zde mnoho příkladů, které se vymykají jakýmkoliv vědeckým teoriím a poznatkům, to ale neznamená, že tyto fenomény za hranicí nevědoma neexistují! Pořád si myslíme, že naše nynější technické vynálezy jsou víc než unikátní, protože tyto výtvory současnosti, představují pokrok vědy a techniky. Ale je tomu tak? Kdyby teoreticky všechny viz nahoře popisované nadpřirozené schopnosti, ovládali téměř všichni lidé po celém světě, k čemu by nám pak byly zapotřebí - integrované obvody, mikroprocesory, ale i elektřina nebo ropné produkty? V jednoduchosti je skrytá síla, a moc síly zas pochází z jiných nám neznámých sfér. Naše děti místo toho, aby pronikaly do tajů vlastních smyslů, jsou pak zbytečně ve škole přetěžovány matematikou, která jim brání v esoterickém rozvoji. Takže pokud Homo sapiens, umí ovládat telepatickou komunikaci, s telekinezí přesouvá předměty, nebo za pomoci chronokineze ovládá čas, nejsou potom všechny tyhle technické výdobytky naší doby, pomíjívými hračkami zjevné zaostalosti?!


„Jestliže dáme přednost našemu vnitřnímu Božství, vstoupíme pak na vyšší úroveň nepoznaného vědomí, to doposavad nereálné se rázem promění v živoucí realitu naší skutečné podstaty.“
Josef Čáp

Josef Čáp

Zdroj: http://odrazy-tajemna.wz.cz/

Súvisiace:

Parapsychológia
http://www.cez-okno.net/rubrika/parapsychologia

Josef Čáp
http://www.cez-okno.net/josef-cap


Autori: 
február 01, 2013 13:52 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa noname
  nonameaugust 24, 2013 18:35 popoludní

  Komentár: 

  Ahoj! předem bych chtěl pochválit skvělí článek ale to není hlavní důvod proč sem píšu.

  jedná se Oto že mám asi nejspíš nadpřirozenou schopnost kterou sem u sebe rozpoznal a hodně mích přátel mi říká že mám dar ale ja tomu nikdy moc nevěřil.

  je mi 23 let a pracuji jako telefonní operátor (aktivní prodejce jedná se o aktivní telemarketing neboli prodej po telefonu ) prodávám po telefonu různé paušály. dokážu přesvědčit ke koupi produktu co prodávám téměř každého komu zavolám a je jedno jestli ten človek zrovna je na zahrádce nebo řídí autobus

  nejdřív sem si myslel že jen perfektně ovládám psychologii prodeje ale rozpoznal sem že dokážu přesvědčovat lidi i když nejsem v práci funguje to tak že lide odpovídají to co chci já aby odpovídaly.u nás ve firmě děla průměrný prodejce 4 až 5 smluv za směnu

  ale já dělám v průměru za směnu 50 až 60 smluv a muj osobní rekord je 109 kšeftů ze 125 spojeních hovorů. stává se i velmi často že mám za pul směny víc objednávek než dvě pobočky naší firmy dohromady. do pracce chodím 3x tydně a v současné době vydělávám okolo 150000. kč. chtěl sem se zeptat na váš názor,proto že mi nikdo jiný nerozum. Myslíte že to je nadpřirozená schopnost a myslíte že to co dělám je správné ? za případnou odpověď děkuji :-)

  ps: nechcete někdo tarif od ... :D

 2. Obrázok používateľa michal
  michalfebruár 05, 2017 20:42 popoludní

  Komentár: 

  tak to určitě není. Tyhle schopnosti by se neměli zneuživat, obzvlášť, když nad tím přemýšlíte tímto způsobem. Promyslete si to ještě jednou... Nakonec vše záleží jen na Vás...

 3. Obrázok používateľa Kamila
  Kamilanovember 28, 2018 21:55 popoludní

  Komentár: 

  Ahoj vsichni!
  Ja mam takove zvlastni schopnosti. Umim rozpohybovat opravdu lehke predmety, dokazu se vciti do cloveka druheho a rict mu co ma udelat (a on to udela), zdaji se mi sny ktere se plni. Mam toho jeste spousty. Co je ale nejdivnejsi je to ze jsem obzivla vlastni mysli mrtveho brouka.

 

 

Top