Obrázok používateľa CEZ OKNO
Mimozemská základňa pri pyramíde v Číne? 2

To, že také konštrukcie existujú, pekne zapadá do neoficiálnej histórie Číny – histórie, ktorú si väčšina učencov volí ignorovať. Niektorí historici nazvali skorú čínsku kultúru „hádankou zahalenou záhadou." Rozprávky o pradávnych dňoch Číny sú preplnené príbehmi o „ľuďoch z oblohy“ a „bohočloveku", ktorí prišli z hviezd, využívajúc Zem ako základňu pre výskum. Po ceste tieto bytosti naučili niektoré z primitívnych národov, ktoré stretli, základy technológie, strojárstva, farmárčenia a komplikovanú štruktúru vesmíru.


V skorých rokoch dvadsiateho storočia dvaja obchodníci z Austrálie prechádzali strednou Čínou. Na rozsiahlych pláňach našli viac ako 100 pyramíd. Miestni obyvatelia týmto dvom mužom povedali, že pyramídy sú veľmi staré – niektoré sú oveľa staršie ako Čína.

Iné, mladšie pyramídy sa datujú do období vlády najstarších panovníkov.

Tí vládcovia často hovorili o mimozemšťanoch a civilizáciách na iných planétach ako Zem. Niektorí z panovníkov dokonca napísali, že boli potomkami „synov oblohy, ktorí pristali na Zemi v železných drakoch.”

Tí „ľudia oblohy" – ako niektorí stále tvrdia – postavili najstaršie pyramídy.

Udivujúce „kamene Dropa“ možno poskytnú stopu k čínskym mimozemským základniam

Preklad jedného z 12 000-ročných kameňov Dropa:


„Dropovia prišli dolu z oblakov vo svojom lietadle. Muži, ženy a deti susedných národov (Ham) sa ukryli v jaskyniach desaťkrát pred východom slnka.
Keď nakoniec pochopili znakový jazyk Dropov, uvedomili si, že prišelci mali mierumilovné zámery..."
[Preložené z jazyka na kameňoch človekom, ktorý ich úspešne dešifroval, Dr. Tsum Um Nui.]

Veľká pyramída Xianyang je len jednou z mnohých záhadných nálezísk poukazujúcich na jednu alebo viaceré pokročilé rasy, ktoré pôsobili vzájomne s primitívnymi národmi Zeme.

Slávne kamene Dropa tiež poskytujú silný dôkaz pre rozšírené návštevy Zeme pradávnymi astronautmi.

Kamene našiel Chi Pu Tei, ktorý viedol archeologickú expedíciu k pustému a náveternému pohoriu Baian-Kara-Ula v roku 1938. Pohorie sa nachádza na čínsko-tibetskej hranici a je domovom mnohých príbehov o starovekých mimozemšťanov s ľuďmi Zeme.

V priebehu skúmania série takmer neprístupných horských jaskýň naposledy obývaných hrubými primitívnymi ľuďmi tisícky rokov v minulosti, učinil vedecký tím zaujímavý objav: niektoré z jaskynných stien boli pokryté piktogramami odhaľujúcimi scény zo Solárneho systému.

Ba čo viac, títo pradávni ľudia nejako vytvorili mapu nebies znázorňujúcu Zem, slnko, Mesiac a rôzne hviezdy spojené s pretínajúcimi sa líniami a bodmi.

Čudné je, že mapy so symbolmi sa takmer podobajú na staroveké obchodné cesty alebo sprievodcu pre výskumníkov.

Iné piktogramy znázorňujú krehké bytosti s okrúhlymi valcami v tvare helmy na hlavách.


Jeden nájdený disk z viac než 700 diskov Dropa

Ale nadšenie tímu bolo len začiatkom.

V jednej z jaskýň s nástennými maľbami nebies našli kamenný disk z polovice zahrabaný v špine.

Disk mal úzku špirálovitú drážku odborne vytesanú do prednej časti, prebiehajúcu od stredu ku kraju. Disk, ktorý našli, meria asi deväť palcov v priemere a je zhruba tri štvrtiny palca hrubý. Stred má dokonalý otvor, ktorý má v priemere tri štvrtiny palca.

Keď už našli disk, Tei dal svojmu tímu pokyn, aby hľadali ďalej. Napokon vykopali skutočný cenný poklad.

Našlo sa celkove 716 diskov, niektoré v pôvodnom stave, iné prasknuté alebo zlomené na kusy.

Po neskoršej prehliadke sa našli záhadné hieroglyfické symboly vytesané vo vnútri drážok. Zrejme disk obsahoval materskú žilu informácií nejakého druhu.


Dva z diskov, ktoré Dr. Tsum Um Nui dešifroval

Žiaľ, napriek ich potenciálnej dôležitosti, disky chradli roky v baliacich prepravkách.

Boli pochované a zabudnuté v prašnom skladovacom priestore nejakého múzea, pokiaľ Dr. Tsum Um Nui neskopíroval písmo z každého zachovaného disku na papier.

Dr. Nui úspešný v dešifrovaní „kameňov Dropa“

Neznáme hieroglyfy boli také miniatúrne, že ich dokázal prečítať len s pomocou silného zväčšovacieho prístroja.

Ako expert v dešifrovaní starovekých jazykov, pracoval Nui usilovne počas mnohých mesiacov, aby rozlúštil ten jazyk. Nakoniec uspel. To, čo sa dozvedel, by zmenilo známu históriu sveta, ak by niekto počúval. Len málo ich počúvalo.

Kamene zaznamenali úžasný príbeh napísaný najmenej pred 12 000 rokmi fantastickými ľuďmi, na ktorý svet zabudol.

Disky sa týkajú cesty Dropov na Zem. Ako počas svojho výskumu planéty havarovali a zostali na Zemi, v cudzom svete, pre nich neznámom. Ich kozmická loď bola umiestnená na mieste, ktoré sa neskôr stalo známym ako pohorie Baian-Kara-Ula, časť Himalájí.

Uviaznutí stratení cestovatelia hľadali útočisko v jaskyniach – v samotných jaskyniach Chi Pu Tei a jeho vedecký výskumný tím objavil disky.


„Dropas prišli dolu z oblakov vo svojej kozmickej lodi," hovorí ďalší disk.
„Muži, ženy a deti susedných národov (Ham) sa ukryli v jaskyniach desať krát pred východom slnka. Keď nakoniec pochopili znakový jazyk Dropov, uvedomili si, že prišelci majú mierumilovné úmysly..."

Predsa ďalší disk hovorí o mimozemšťanoch, ktorí majú klenuté hlavy a vycivené telá. Kmeň najprv vyslal lovcov, aby votrelcov zabili, pokým ľudia zistili, že tie cudzie bytosti im vôbec nechcú ublížiť.

Dedinčania v tej oblasti ešte stále odovzdávajú ďalej legendy o návštevníkoch, ktorí „prišli z hviezd veľmi, veľmi dávno."

Po dešifrovaní takého počtu diskov, ako bolo možné, Nui napísal štúdiu o historickom objave Čínskej akadémie o prehistórii.

Štúdiu odmietli vydať. Hoci bola dobre zdokumentovaná a žiadna otázka z nej nebola podvodná, vydavateľ časopisu povedal Nuimu, že svet nie je pripravený na to, aby sa také informácie staly známymi.

Čínske úrady pod vládou Maoa boli vo svojej reakcii tiež dosť jednoznačné. Zakázali doktorovi jeho snahy o zverejnenie štúdie mimo Číny alebo dokonca hovoriť o kameňoch Dropa.

Napriek zákazu, Nui sa predsa podelil o informácie s niekoľkými blízkymi kolegami a nakoniec sa podarilo, aby niečo z toho príbehu uniklo do zvyšku sveta...

Terrence Aym, BeforeItsNews, 27. október 2011

Zdroj: http://www.bibliotecapleyades.net/

Preklad: PH

exkluzívne.cez.okno


Ďalšie materiály TERRENCE AYMA nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Pyramidy v Číně
http://www.cez-okno.net/clanok/pozri-2012/pyramidy-v-cine

Důkazy o mimozemské intervenci - civilizace na území Číny
http://www.cez-okno.net/clanok/ufo-a-mimozemstania/dukazy-o-mimozemske-i...

Čínské mumie modrookých blonďáků v čínských pyramidách
http://www.cez-okno.net/clanok/serial-utajovane-dejiny-zeme/cinske-mumie...


Autori: 
november 17, 2012 23:59 popoludní

 

 

Top