Obrázok používateľa CEZ OKNO
SÍRIUS - Vľúdne riešenia pre vymyslené globálne otepľovanie spôsobené ľuďmi VI.

Problém je, že „lemingovia“ globálneho otepľovania sa nikdy nepozerajú na teplomer, ani sa dokonca neobťažujú ísť vonku odhadzovať sneh. Väčšina z nich sú fanatici pripútaní na invalidný vozík pod taktovkou Stephena Hawkinga a ich jediným potešením je pokúšanie sa vyzerať inteligentne písaním jedno- alebo trojslovných viet na web. Ich sexuálny život je sledovanie porna na webe, pretože akýkoľvek druh interpersonálneho vzťahu je mimo obliga kvôli ich skrytému hnevu ukrytému pod povrchom. To vysvitne, keď komentujete ich „pravdy“, pretože sa tak rýchlo uchyľujú k znevažovaniu.


Počúvali ste niekedy tínedžera, ako rozpráva v CB rádiu? To je presne to, ako znie väčšina týchto fór. Očividne je väčšina z nich ovplyvnená poruchou nedostatku pozornosti a nízkym IQ. Ich neschopnosť formulovať dlhé vety ich odhaľuje.

Prosím, odpusťte im, pretože „Nevedia, čo činia”

Dňa 9. októbra sme mali desať palcov snehu a množstvo dažďa. Zem je toto leto v perihéliu jeden milión míľ od slnka. Toto, plus skutočnosť, že bolo niekoľko bodov na slnku, môže byť dôvodom, prečo by sme toto leto nemohli v záhrade pestovať. Moje zemiaky boli veľkosti citrónov a repy boli veľkosti nových, malých washingtonských jabĺk.

Minulú zimu sme mali naše normálne dve alebo tri studené vlny v Kenai, na Aljaške s teplotami pod 10 stupňov F.

Globálne otepľovanie je celé o zachovávaní elity navždy pri moci. Tie isté, ktoré vlastnia alebo ovládajú väčšinu akcií v energetických spoločnostiach. Toto všetko sa datuje naspäť do doby, kedy peniaze neexistovali a menou bolo právo narodenia a ovládania. Viac v mojej knihe, Caucasians, ktorá vyjde na budúci rok.

V Tokiu bola vytvorená aliancia

Aliancia, (s diskrétnou finančnou pomocou čínskych tajných spoločností), bude kontaktovať vedúcich predstaviteľov Ruska, Číny, Indie, moslimských krajín, Južnej Ameriky, Afriky atď. Ohľadom vytvorenia globálnej aliancie, ktorá bude požadovať nový spôsob chodu planéty.

Čo sa v skutočnosti stane? Dívajte sa pozorne. Čakajú nás zaujímavé časy.

Desivá správa obiehajúca dnes v Kremli tvrdí, že Tajomník Ministerstva financií USA informoval Čínsku rozvojovú banku, že USA dodalo 800 miliárd dolárov novej meny nazvanej Amero miesto platby Číne v dolároch.

Agenda na vytvorenie Severoamerickej únie účinne vymaže hranice USA s Mexikom aj Kanadou – touto novou spoločnou menou, známou ako Amero pre nový národ "3 v jednom", ako náhrada za dolár.

Posledný prezident, ktorý tlačil bankovky Ministerstva financií, bol Kennedy a všetci vieme, čo sa mu stalo.

www.GuardDogBooks.com a www.AlaskaPublishing.com

KONTRAŠPIONÁŽ GLOBÁLNEHO OTEPĽOVANIA/OCHLADZOVANIA

Globálne otepľovanie a ochladzovanie sú témy, ktoré nás majú zameriavať na iné veci, než sú skutočné hrozby pre ľudské zdravie a životné prostredie. Všetky fosílne palivá majú rádium. Rádium je v rope a vo väčších mestách z neho dýchame dosť na to, aby to modifikovalo našu DNA a aby nás to prinútilo žiariť v tme. Každoročne končí v USA päťsto ton z neho na skládkach odpadu zo závodov na výrobu uhlia. Dokonca ani tie najlepšie vodné a elektrostatické zberné zariadenia nedokážu odstrániť dostatok rádia, aby sa anulovalo nebezpečenstvo, ktoré predstavuje pre zdravie ľudí a zvierat a jeme hovädzie, kuracie a jahňacie rezne vypestované na vetre zo závodov na výrobu uhlia.


Pochopte toto! Rádium je 60-krát rádioaktívnejšie ako obohatený urán a zvykli sme ho nosiť na našich náramkových hodinkách, aby sme na ne videli v noci.

Čína buduje jeden nový závod na výrobu uhlia za deň. Zrejme sa množstvo z toho mikroskopického uhlíka a rádia odplynených z týchto závodov dostáva dolu ako kyslý dážď nad Spojenými štátmi. V súčasnej dobe nebudujeme v USA žiadne nové zariadenia na výrobu uhlia.


Radium je jedným z tých zriedkavých prvkov, ktoré sa predávajú za 1000 USD za miligram zdravotníckym zariadeniam. To je jeden milión dolárov za gram a my vyhadzujeme z neho tony na krajinné skládky odpadov a zvyšok vdychujeme a jeme. Očividne má veľký priemysel vyložený záujem na tom, aby sa k nám táto informácia nedostala. Väčšina rádia na trhu je vedľajším produktom ťažby uránu.

Emisie uhlíka zo spaľovania uhlia je možné znížiť o 50 % alebo viac, ak sa bude spaľovať s peroxidom vodíka. Nie tá zriedená 3 % látka vo vašej lekárničke, ale čistá látka vyrobená z vody. Ten proces je dobre chápaný a bol držaný v tajnosti od Druhej svetovej vojny, kedy americké námorníctvo vyviedlo všetky nemecké ponorky poháňané H2O2 von na more a potopilo ich. Peroxid vodíka sa mení na prehriatu paru, keď príde do kontaktu so strieborným katalyzátorom.

Energetický TZARS nechce, aby sa táto technológia dostala do rúk verejnosti. Na Aleutských ostrovoch je dostatok prebytočnej veternej energie, ktorá by mohla zásobovať svet H2O2. Je možné ho prevážať tankermi a ak sa vyleje, je relatívne neškodný.

Čo by sme mali robiť je to, že využívame zdroje energie, ktoré nespotrebúvajú kyslík ako veternú, solárnu energiu, energiu prílivu a odlivu a geotermál. Zabudnite na rádioaktívny nezmysel, ktorý sa môže použiť ako zbraň hromadného ničenia. Pod Yellowstonským parkom je dostatok geotermálu na zásobovanie celých Spojených štátov energiou počas stoviek rokov. Namiesto čakania, kým vyhodí do vzduchu a vymaže polovicu národa z mapy, by sme ho mali ochladzovať čerpaním vody tam dolu a vyrábať elektrinu z pary. Povedzte to prezidentovi, Barackovi Obamovi!

WWW.GuardDogBooks.com a WWW.AlaskaPublishing.com

Úmrtia kvôli fosílnym palivám!

Najľahším miestom, z ktorého je možné získať rádium, je uránový koncentrát, ale neextrahujú veľmi veľa, aby udržali cenu hore. Obmedzením dodávky a jeho hromadením ho udržiavajú na 1 000 000 USD za gram.

V USA je 21 000 úmrtí za rok kvôli plynu radónu a radónu a 400 000 úmrtí na svete! Toto je ohromujúce, pretože toto je asi 1/3 počtu úmrtí kvôli autonehodám a vy ste nikdy nepočuli nič o tejto strašnej hrozbe pre ľudské zdravie a životné prostredie. Veľký biznis musí udržať toto tajomstvo a udržať našu pozornosť zameranú na falošné dezinformácie, akými sú globálne otepľovanie a globálne ochladzovanie.

Dokážete si predstaviť, čo by prepuklo, ak by v USA bolo 20 úmrtí kvôli vtáčej chrípke? Keď niekto zomrel na botulizmus kvôli tomu, že jedol arašidové maslo, počúvali sme o tom v správach vyše týždňa! Hovoria nám, že na planéte nie je žiadny radón a propaganda stále pokračuje, takže môžu naďalej spaľovať fosílne palivá.

Som znepokojený, pretože Zem stráca svoj kyslík kvôli hlúpym ľuďom, ktorí spaľujú veci, než pre globálne otepľovanie a globálne ochladzovanie. Toto je kvôli môjmu knižnému výskumu, keď som písal KOZMOLOGICKÉ DOBY ĽADOVÉ A GLOBÁLNE OTEPĽOVANIE, čo bude dostupné za pár mesiacov na Amazon a Barns & Noble a na mojej webovej stránke: www.Alaskapublishing.com and www.GuardDogBooks.com


Máme atómové zbrane už päťdesiat rokov. Je to zázrak, že sme nezničili samých seba!

Pokračovanie...

Henry Kroll

Zdroj: http://www.dailytech.com/Sun+Makes+History+First+Spotless+Month+in+a+Cen...

Preklad: PH

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

22/12/2009
Globálne otepľovanie sa zrodilo v roku 1975
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/globalne-oteplovanie-sa-zrodilo...

11/03/2010
Uhlíkovka: Největší daň v dějinách lidstva je před branami
http://www.cez-okno.net/clanok/hospodarstvo/uhlikovka-nejvetsi-dan-v-dej...

04/01/2009
2008 - rok, kedy sa dokázala nesprávnosť teórie o globálnom otepľovaní v dôsledku ľudskej činnosti
http://www.cez-okno.net/clanok/2008-rok-kedy-sa-dokazala-nespravnost-teo...

23/02/2009
Veľký podvod s globálním oteplováním (+FILM!)
http://www.cez-okno.net/clanok/videoteka/velky-podvod-s-globalnim-oteplo...

25/02/2009
Japonskí vedci: Globálne otepľovanie nespôsobuje človek
http://www.cez-okno.net/clanok/japonski-vedci-globalne-oteplovanie-nespo...

28/09/2009
Co to ten Klaus vlastně řekl, že všechny tak naštval?
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/co-to-ten-klaus-vlastne-rekl-ze...

29/10/2009
Cap and Trade: "Dýcháním ničíte planetu!"
http://www.cez-okno.net/clanok/veda/cap-and-trade-dychanim-nicite-planetu

16/12/2009
Škandál v súvislosti s globálnym otepľovaním - sleduj tok peňazí
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/skandal-v-suvislosti-s-globalny...

17/12/2009
Climagate – VELKÝ vědecký podvod
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/climagate-velky-vedecky-podvod

31/01/2010
Oficiální oteplovači museli oficiálně uznat omyl
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/oficialni-oteplovaci-museli-ofi...

20/12/2009
Václav Klaus: „Globální oteplování není věda, ale nové náboženství“
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/vaclav-klaus-globalni-oteplovan...

SÍRIUS
http://www.cez-okno.net/sirius


Autori: 
Sekcie: 
apríl 15, 2012 21:26 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top