Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tajomstvo nezistiteľnej kontroly mysle

Máte moc ovplyvňovať hmotu a fyzický svet len silou vašich myšlienok. Nazýva sa to „telekinéza“. NARODILI STE SA S TOUTO SILOU. Všetko, čo musíte spraviť, je prebudiť vašu epifýzu alebo „tretie oko”. Ako atrofovaný sval, túto nevyužívanú časť vášho mozgu je možné posilňovať prostredníctvom cvičenia a elimáciou fluoridu z vašej zubnej pasty a úžitkovej vody.


Telekinéza je tá istá sila mysle nad hmotou, ktorú využíva vládnuca elita od čias staroveku, aby manifestovala svoju moc nad vami a nad fyzickým svetom. Ako si myslíte, že sekali, vyrezávali kamennú tonáž Veľkých Pyramíd Egypta, ako ňou pohybovali na dlhé vzdialenosti, vztýčili ju a presne umiestnili? Niektoré z tých kameňov vážili až 50 ton! Veríte príbehom médií o tom, ako sa pohybovalo týmito "herkulovskými kameňmi" bez vŕtania, výbušnín, laserov, vysokozdvižných vozíkov, žeriavov alebo oceľových káblov?

Termín „psychické sily“ vyvoláva negatívne obrazy čiernej mágie, kúzelníctva, exorcistov, liečiteľských podvodov a čarodejníctva. To je reputácia, akú jej dali korporátne médiá. Prečo? Aby vás odradili od rozvíjania vašej osobnej sily. Tak ako ktorákoľvek zručnosť, vaše psychické sily sa rozvíjajú tiež pravidelným používaním a naopak slabnú z nedostatku používania.

Vo svojej knihe "Superpsychika Číny" Paul Dong a Thomas Raffill popisujú úžasné psychické schopnosti nadaných detí. Zaangažoval sa do toho americký magazín Omni, keď boli deti testované, aby sa zabezpečilo, že to nebol žiadny podvod. Rýchlo sa presvedčili, že schopnosti detí boli navýsosť skutočné. V jednom prípade dieťa námatkovo vzalo uzatvorenú fľaštičku s tabletkami z police a položilo ju na stôl. Po niekoľkých momentoch tabletky prechádzali cez sklenenú fľaštičku a usadili sa na stole. Dieťa potom umiestnilo na stôl mincu a tá prešla cez sklo do uzatvorenej fľaštičky.

V inom prípade, tisícom ľuďom sediacich v auditóriu dali podržať puk ruže. Šesťročné dievčatko prišlo na javisko a tichým zavlnením jej ruky sa tisíc ružových pukov pred očami udiveného obecenstva pomaly otvorilo do úplného rozpuku.


Praktizovaním koncentračných cvičení a telekinézy sa môžete naučiť mechanike manifestácie. Keď už raz objavíte, že dokážete pohybovať predmetom silou vašich myšlienok, uvedomíte si, že môžete ovplyvňovať hmotu na molekulárnej úrovni. Máte moc ovplyvňovať všetko vo fyzickom svete, od molekuly po celú planétu, a to len silou vašich myšlienok.


Máte silu liečiť seba a Zem. Začína to vierou, že to dokážete a potom to skutočne „robiť"! Naučte sa, ako manifestovať realitu, ktorú chcete, namiesto reality, ktorú pre vás manifestujú druhí...

Zákon príťažlivosti: Vedecké vysvetlenie

Čo my len vieme (Dokument)
http://www.cez-okno.net/clanok/whatthebleepdoweknow-comyjenvime

Dr. Bruce Lipton – Biológia vnímania (Video prednáška EN)
http://usinglawofattraction.blogspot.com/2010/06/dr-bruce-lipton-biology...
(Ďalší materiál CZ od tohto autora nájdete na http://www.cez-okno.net/serial-nejuchvatnejsi-cesta, pozn. red.)

Dr. Amit Goswami – Kvantový aktivista (Dokument)
http://www.cez-okno.net/clanok/cyklus-ziva-voda/film-kvantovy-aktivista-...

Zákon príťažlivosti: Anonymovia

Správa vedomia pre anonymných (EN)
http://www.knowledgeoftoday.org/2011/12/awareness-message-to-anonymous.html

Anonymné spoločné myslenie – Prebúdzanie planetárneho vedomia (EN)
http://www.knowledgeoftoday.org/2011/12/anonymous-thinking-together.html

Myslite anonymne - Projekt Mayhem 2012 (EN)
http://www.knowledgeoftoday.org/2012/02/think-anonymous-project-mayhem-2...

Práve vtedy, keď sa pozrieme na zdroj týchto inšpiratívnych citátov v historických životopisoch, stáva sa svedectvo Zákona príťažlivosti oveľa silnejším...


"Predstavivosť je všetkým. Je ukážkou budúcich atrakcií života."
Albert Einstein


"Najväčším objavom mojej generácie je to, že ľudské bytosti dokážu zmeniť svoje životy tým, že zmenia postoje mysle."
William James


"Vaše okolnosti sú možno nevhodné, ale nezostanú také, ak vnímate len ideál a snažíte sa ho dosiahnuť... Nechajte osobu, nech radikálne zmení svoje myšlienky, a bude ohromená rýchlou transformáciou, ktorá ovplyvní materiálne podmienky jej života."
James Allen


"Čokoľvek vaša myseľ dokáže vymyslieť a čomu dokáže uveriť, to dokáže dosiahnuť"
Napoleon Hill


"Nasledujte svoje šťastie a otvoria sa vám dvere, o ktorých ste nikdy nevedeli, že existujú. Nasledujte svoje šťastie a Vesmír vám otvorí dvere tam, kde boli iba steny."
Joseph Campbell


Zdroj: http://www.knowledgeoftoday.org/2012/02/illuminati-secret-hidden-from-ma...

Preklad: PH

exkluzívne.cez.okno

október 12, 2012 00:32 dopoludnia
 • krát komentár

1 krát komentár

 1. Obrázok používateľa SomTenKtorySom
  SomTenKtorySomoktóber 12, 2012 17:56 popoludní

  Komentár: 

  O obdržaní "nadprirodzených" schopností sa hovorí aj v jóge alebo v buddhizme a slúžia ako míľniky na ceste vývoja adepta týchto učení.
  Ak by sme tieto "sidhi" mali k dispozícii teraz, ľudstvo by zrejme neprežilo do nasledujúceho leta a zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že sa stav (ľudského uvedomenia v sebectve) zásadným spôsobom zmení.

  Takže ak sa v článku píše, že máme v sebe tieto možnosti, tak určite len tak, ako má semeno borovice v sebe budúci strom. A otázka znie, ak by aj niekto cvičil aby v sebe tieto sily vzbudil, k čomu by to bolo? Aby to predvádzal niekde v cirkuse alebo ho zavreli a skúmali "vedci"? Dokiaľ sa radikálnym spôsobom nezmení súčasná spoločnosť (ergo ľudia) dovtedy to bude len (utopický) popis možnej budúcnosti.

 

 

Top