Obrázok používateľa CEZ OKNO
Pozemské nebo mimozemské technologie?

Komentář od čtenáře (díky!) mě zavedl na stránky, kde se současné události extrémního počasí vysvětlují nikoli pozemskými, nýbrž mimozemskými technologiemi. Pokud jde o mne, zatím se spokojuji se spekulacemi o pozemském (vojenském) původu meteorologických jevů, ale kdo ví? Třeba se brzy budeme divit, kdo a jak nám tady míchá počasím. Upozorňuji, že jsem naprostý neznalec mimozemšťanů, neříká mi nic Anunnaki ani Attas ani jejich psi, což pro mnohé z vás jsou jistě věci známé... říkám to kvůli omluvě, pokud některá jména či výrazy nejsou přeloženy tak, jak jste zvyklí. Ať už je původ těch událostí jakýkoliv, určitě je dobře mít kolem sebe co nejvíce orgonitu...

V subtropickém Brisbane v Austrálii napadlo jednou při extrémním krupobití po kolena ledových krup. Dne 19. 5. asi v půl šesté odpoledne ledová bouře změnila některé části města v zimní pohádku. I když v té době je na jižní polokouli pozdní podzim, byla to velice neobvyklá bouře, protože průměrná květnová teplota je v Brisbane kolem 23°C: Kroupy jsou v Brisbane nezvyklé a o takovémto typu ledové bouře tu nikdo nikdy neslyšel.

Bezprecedentní bouře byla LOKALIZOVANÁ. Dříve než udeřila, někteří místní údajně viděli zlověstně vypadající černý mrak, obklopený modrou oblohou. Těsně před půl šestou byla teplota 20°C. Předtím, než bouře náhle udeřila na město, došlo k podstatnému a rychlému snížení teploty vzduchu. Ledová bouře překvapila obyvatele i úřady a způsobila chaos. Bouře byla tak lokalizovaná, že mnozí lidé z Brisbane o ní ani nevěděli, dokud se o ní nehovořilo ve zprávách.

Kroupy zastavily dopravu, ucpaly kanalizaci a zaplavily mnoho budov a ulic. Propadaly se stropy a domy prý se kvůli váze ledu bořily hlouběji. Oficiální meteorologická kancelář o ní podala zprávu až tehdy, kdy byly brisbanské ulice bičovány bouří již po 40 minut. Zástupce krajského ředitele úřadu prohlásil, že hlavní počítač a jeho záloha se zhroutily a proto úřad nemohl vydat žádné předpovědi. Zástupce vhodně svedl vinu za kolaps na počítačové století.

Ale za normálních okolností by bouře této magnitudy pohybující se nad krajem musela být zpozorována dlouho předtím, než udeřila. Toto však nebyly normální okolnosti. Není divu, že krajský zástupce se mohl vymluvit na počítače. Bylo důležité, aby bouře byla překvapením, protože měla specifický záměr.

V předchozích příspěvcích jsem naznačila, že bitvy mimozemšťanů jsou vedeny na nebi, na moři i na souši a často se jeví jako přirozená událost. Nedávná ledová bouře v Brisbane byla jednou z takových bitev. Pro mimozemské stroje je běžné, že se skrývají mezi mraky, které si vytvářejí. Ale není pro ně běžné vytvářet černé mraky, pokud stroj nemá v úmyslu vytvořit bouři. Za ledovou bouři v Brisbane bylo odpovědných několik strojů.

V úterý 17. května 2005, dva dny před bouří, byl nedaleko mého obydlí velký, zlověstně vypadající, mimozemšťany vytvořený, matně oranžovo-šedý tornádový mrak. Vypadal jako by se vznášel nad zemí a táhl se vertikálně nahoru. Bylo dosti divné, že nikdo o této místí události nemluvil. Věděl jsem, že nepřátelští mimozemšťané jsou připraveni k čemusi týkajícímu se počasí. Ale nebyla žádná bouře ani vítr – to bylo ve stádiu vývoje. Poslala jsem signál lodi Světla o pomoc. Mrak se po vyslání signálu téměř ihned rozptýlil a přiletěla loď ze Světla. Plány nepřátelských mimozemšťanů byly opět jednou zmařeny. Totéž odpoledne se pomstili tím, že napadli jednoho ze psů mimozemšťana Alukara Heightse a pracovníka Světla náhlými život ohrožujícími příznaky. Veterináři byli zmateni symptomy psa mimozemského majitele a nevěděli, co dělat. Když selhala konvenční léčba, provedla jsem léčení obou postižených. Naštěstí se oba téměř ihned uzdravili. Na rozdíl od brisbanského mraku nesoucího ledovou bouři byl toto ohňový zápalný mrak. Nepřátelští mimozemšťané mají mobilní taktické síly, které se skrývají uvnitř jimi vytvořených mraků, kde mohou ukládat silné hromy a blesky, vítr, déšť, kroupy, sníh, oheň atd. z oblohy. Obří oranžovo-šedé mraky ve tvaru tornáda slouží k zažehnutí ohně.

Nepřátelští mimozemšťané mohou také používat pohyblivé „stroje“ ve formě mraků, které přinesou jedovaté látky na jakékoli místo na světě za účelem šíření nemocí atd. Tito mimozemšťané jsou z různých ras Anunnaki. Jsou velmi zlí a neohlížejí se na zájmy pozemšťanů. Politikové a ostatní, kteří se spojili s těmito mimozemšťany, jsou zrádci nejvyššího stupně. Jednoho dne budou odloženi jako nepotřební, až je zlí mimozemšťané už nebudou k ničemu potřebovat.

O dva dni později čtyři z Attů se náhodou sešli v malé oblasti Brisbane v Austrálii. Jedna z nich se vydala pozdě odpoledne na procházku a všiml si divného tmavého sloupu mraků, který se tvořil na obloze. Zdálo se jí to hrozivé. Když se dívala na nebe, bylo modré, klidné a slunečné. Ale po její pravici byl ten obrovský tmavý mrak, který stále rostl. Cítila v něm cosi zlověstného, takže zkrátila procházku a vyhledala úkryt.

Krátce poté, co se schovala, udeřila bouře. Strop nad ní se téměř prolomil vahou krup a voda z děravého stropu zaplavila celé místo. Později zjistila, že na tom místě bouře udeřila nejsilněji. O dva bloky dále nebyl žádný led. Bouřka byla zcela lokalizovaná, i když média o tomto aspektu nehovořila. Jedna škola byla ledovou bouří těžce poškozena, zatímco druhá škola přes ulici nebyla ledem vůbec zasažena.

Jiný Attas řekl, že jel autem domů a zastavil na křižovatce. Nemohl si nevšimnout obrovského mraku přímo před autem. Naklonil se dopředu, aby lépe viděl, a byl šokován velikostí mraku. Pozoroval ho fascinován, dokud se nezměnilo dopravní světlo. V tu dobu si všiml, že vrcholky mraku byly velmi vysoké, načechrané a bílé. Podobně jako některé bouřkové mraky, které viděl ve vnitrozemí, měly tyto mraky kolem sebe zajímavou tenkou auru, díky které vynikaly na svém pozadí, téměř jako v nějakém laciném filmovém efektu.

Ale jak tak pozoroval, všiml si, že mrak se zřetelně rychle pohybuje. Navíc nebyl jen jeden, ale byly to vlastně tři vrstvy mraků, jedna za druhou. Toho si nevšiml hned, protože z každého nejasného mraku byla vidět jen malá část. Zadní část se pohybovala rychle, prostřední rychleji a nejbližší část nejrychleji.

Náhodou oba Attové, kteří pozorovali zvlášní formace mraků nad Brisbane, je viděli z velmi různých pozic. Oba si všimli, že mraky se pohybovaly tak, že prozrazovaly, že jejich pohyb ovládá jakási inteligence. Jeden z Attů si všiml, že mraky se pohybovaly v opačném směru, než bylo oznámeno v médiích. To potvrzuje, že mraková formace vytvořená nepřátelskými mimozemšťany je podobného typu jako ohňová formace, kterou jsem viděla o dva dny dříve. Média a meteorologická kancelář byly tak zmateny ledovou bouří, která se tak bezprecedentně a nevyzpytatelně objevila v Brisbane, že se ji pokoušely vysvětlit jako pulsní bouři.

Attas v autě řekl, že pod bílým načechraným vrcholkem byla spodní část téměř černá jako uhel, která se podobala speciálním efektům použitým ve filmu Independence Day, když vesmírné lodě vstupují do atmosféry.

Ze čtyř Attů, kteří byli v postižené oblasti, byli dva dobře „kryti“ před bouří, i když se přehnala jejich oblastí; byla od nich zcela odkloněna. Další Attas Světla byl v místě, které z různých důvodů hájí Vulturité, takže také nebyl zasažen ledovou bouří.

Útok na Atty Světla byl proveden kvůli nedávnému zásahu Světla, který zabránil nepřátelským mimozemšťanům otrávit jisté populace lidí, a také kvůli jisté informaci, kterou jsem nedávno rozšířila. Není to první pokus o odvetu ze strany nepřátelských mimozemšťanů, ale jeden z mnohých. Útoky nepřátelskými mimozemšťany Temnoty pouze posiluje odhodlání pracovníků Světla dokončit Záchrannou misi se vší vážností.

Během brisbanské bitvy prý bylo město zasaženo 200 blesky. Nebyly to obyčejné blesky. Většina blesků byla ze zbraní ze strojů nepřátelských mimozemšťanů, ale některé blesky byly ze strojů Světla, které se slétly, aby chránily čtyři Atty, na které útočili nepřátelští mimozemšťané. Kdyby v brisbanské ledové bouři nezasáhlo Světlo, byla by to velmi těžká katastrofa. Nepřátelští mimozemšťané měli v plánu zničit část města, aby mohli pozorovat, jak lidé reagují na dosud nevídanou a přírodně se tvářící zkázu města. Kdyby se to nepřátelským mimozemšťanům podařilo, namísto idylických obrázků v novinách, jak si děti hrají v zimní krajině a stavějí sněhuláky, ledové anděly a jak sáňkují, by se ukazovaly obrazy ruin, devastace, slz a zoufalství. Například brisbanské letiště by nebylo zavřeno jen dočasně, ale bylo naplánováno jeho dlouhodobé uzavření. Pohyblivá formace mraků ledové bouře se měla přesunovat a udeřit na mnohá zranitelná místa v Brisbane s takovou prudkostí, že by celé město bylo zničeno a prohlášeno za oblast přírodní katastrofy.

Většina bitev na obloze, mořích a zemi se odehrává mezi různými skupinami nepřátelských mimozemšťanů, kteří bojují kvůli různým věcem, ale v zásadě každé skupině jde o ovládnutí Země v budoucnosti. Světlo se příležitostně zapojí, když je pokládáno za nezbytné bránit či ochránit některé bytosti Světla. Za většiny okolností však Světlo pouze pozoruje, protože připravuje svůj způsob záchrany a není zde, aby se angažovalo v konvenčních bojích. Příležitostně, když nepřátelští mimozemšťané provádějí hrůzné skutky proti bezmocným tím, že hrají nečestně, stroje Světla zasáhnou a zabaví a neutralizují provinilé stroje.

Nepřátelští mimozemšťané se stále snaží o odplatu a způsobují nám mnohé drobné nepříjemnosti.


Amitakh Stanford, 22. 5. 2005
http://www.xeeatwelve.net/articles/alien_battle.html

Překlad: Orgonet

Naše preklady autorky nájdete na tejto adrese.

jún 26, 2009 15:49 popoludní
 • krát komentár

1 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymseptember 07, 2009 20:09 popoludní

  Komentár: 

  Ufo je pozemske tu su dokazy:
  1. staci sa pozriet na fotky uf zachytene v 50-60 rokoch a fotky z 90-00 a musite okamzite pochopit. Preco? No preto ako tie ufa vypadaju. V 50-60 rokoch taky suchy, obycajny tanier dany tej doby 50-60 rokov a dnes pekne oble taniere a trojuholniky. To je rozdiel co? Velky to dokaz pokroku pozemskej doby.
  2. V prvych rokoch 40-60 zahadne padali ufa iba v usa. Aj lietadla ked prvy-krat prisli padali. Zeby nova technologia a piloti, ktory este nevedia jak sa chova? Preco nepadaju aj dnes? Preco ufo vidi kazdy len letiet nad zemou, preco ho nikdo nikdy nevidel priletiet z vesmiru?
  3. Nejak si americanom ani anglicanom nevadi, ze im niekto sposobuje velku skodu na urodach rok co rok tie kruhy v obili. Velky farmari a ich farmarsky zakon. Vas tu idu zabasnut za sulok kukurice. Jaktoze neboli kruhy v obili v 50-70 rokoch. Dalsi dokaz skusania novej technologie, ktory prisiel casom.
  4. Ked niekto odhali najtajnejsie lietadla ako su B-2 urcite ma nieco lepsieho v zalohe.
  5. Nejak si americanom nevadi ze im tam lietaju ufa. Vlastenci velky, ale ked z Kuby preletelo nad ich uzemym lietadlo bez ohlasenia hned ho zostrelili. Na nas tu hadzu viza, kontroluju nas na letiskach a tamhla ufa nic. Co keby v tych ufach boli rusi, nemali by mat aspon trosku kontroli kdo tam vlastne je z ich hrdinskeho bezpecia USA. Toto ich usvedcuje ze su to len oni sami a nie mimozemstania. PS: nevylucujem moznost mimozemskej existencie. Na starodavnych obrazkoch vesmirnych korabov je vidiet nejake to ufo, ale uvedomme si kedy boli tieto obrazky vytesane. Tisice rokov. Za tu dobu maju mimozemstania taku techniku ze ufo je im uz na smiech. To mi zaciname byt este len tam kde oni boli pred tisicmi rokov. My sme pohonnych prostriedkoch nejakych 100 rokov. Za sto rokov od parnych vlakov cez dopravne lietadla, ferari az k ufam. Kde potom musia byt oni za 8000 rokov. 100 vs 8000. Elektromagnet bol prv vynajdeny ako benzinovy alebo naftovy pohon. Mimozemstania disponuju uz takou neviditelnou technikou ze ich neuvidime, tak ako nasi prirodovedci pozoruju zvierata vo volnej prirode, ktore ich nevidia a ani nemaju sajny, ze ich tam niekde niekto pozoruje, tak oni z vysokou pravdepodobnostou pozoruju nas. Mozno maju v dialke vesmiru taky teleskop (skryty neviditelnou technologiou), ze nym mozu pozorovat mravce jak behaju po zemi. Ludia uz trochu vyspeli a tak si uvedomuju, ze je treba sa trochu stiahnut. Ved neni to tak davno co sme nahraniciach upalovali. Sme este dost blby nato aby prisla ta prava chvila.
  Nie je vacsich dokazov. Tie ufa su beznou pozemskou vecou. Bije to do oci. Chce to len cas a pravda sa ukaze.

 

 

Top