Obrázok používateľa CEZ OKNO
Chemtrails Esej (EN)

marec 03, 2010 14:53 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmarec 03, 2010 16:40 popoludní

  Komentár: 

  Beriem nepravdivosť oficiálnych vyjadrení o "911", beriem "tajné spolky" ovládajúce svetové financie a nielen to - nemám žiadne ilúzie o tom, že ak ide niektorým o pre našinca neskutočne veľké peniaze -ľudský život alebo tisíce životov sú pre nich smeť - no CHEMTRAILS je bublina.
  Tie čiary niekedy ostanú dlho za všetkýmí, niekedy neostávajú za žiadnym z tých lietadiel.
  Je to fyzikálny jav - ak je teplota (skôr zima), tlak a vlhkosť vzduchu v určitých kombináciách - ostávajú. Treba si skúsiť uvedomiť, že splodiny spaľovania turbín tvoria kondenzačné jadrá - aj je určitá vlhkosť vzduchu - vytvorí sa para s omnoho väčšími kvapôčkami než v okolitom vzduchu práve na splodinách spaľovania. A "drží" na oblohe ako každá "oblačnosť". Ak nieje - za lietadlom neostáva nič alebo iba na chvíľku.
  To je celé... Vlastne skoro - otázka je, či práve tú bublinu niekto zámerne neživí a nepodsunul ako "zábavku" pre ľudí, ktorí by si mohli všimnúť niečo iné...

 2. Obrázok používateľa Dano
  Danomarec 03, 2010 17:40 popoludní

  Komentár: 

  Kdeže bublina - kiež by si mal pravdu...

  Si v obraze, ale na záver si sa nechal taknejak chytiť do vlastnej pasce.

  A tá číha na každého z nás: do poslednej chvíle sme schopní veriť, že teda "toto už je príliš, to by nám hádam neurobili".

  Žiaľbohu sa vtedy všetci veľmi, veľmi mýlime...

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmarec 04, 2010 14:32 popoludní

  Komentár: 

  Bublina to môže byť ale nemusí.
  Ak sa na tuto "bublinu" pozriem z prava dáva to všetko zmysel ak z ľava prestáva to dávať zmysel ale to je u všetkého tak.
  Okej dajme tomu že to všetko je zapríčinené tlakom teplotou a podobne
  ale ak sa vyskytne prípad že ide jedno lietadlo a nezanechá žiadnu „čiaru“ a ide druhé a zanechá ju až príliš veľkú (podľa oka by som povedal že leteli v cca rovnakej výške nie veľmi ďaleko od seba) tak čo si o tom ma človek myslieť?

 

 

Top