Obrázok používateľa CEZ OKNO
:::film::: UFO - Vím, co jsem viděl

Svědectví, která změní váš pohled na realitu. Na vskutku mimořádném setkání, jehož dějištěm byl Národní tiskový klub ve Washingtonu D. C., se díky Foxově úsilí sešli nejvěrohodnější svědci ze sedmi zemí. Mezi nimi i generálové letectva USA, astronauti, vojenští i komerční piloti, ale i vládní představitelé, aby se podělili o svá svědectví. Jejich výpovědi přinášejí šokující důkazy o zákulisní vládní operaci, jež byla zahájena před mnoha desetiletími a jejímž cílem je konfiskovat a hromadit hmotné důkazy blízkých setkání s údajně mimozemskými bytostmi a plavidly.

Ti, kdo jsou do operace zapojeni na nejvyšší úrovni, prozrazují důvody, proč vláda dosud vše zatajovala a zametala stopy, proč dokonce ani američtí prezidenti nedostali přímou odpověď...


Tento dokument, který vás naprosto pohltí, obsahuje unikátní obrazové záznamy a fotografie doplněné o překvapující výpovědi očitých svědků. Jeho záměrem není jen dále přiživovat celosvětovou fascinaci fenoménem UFO, nýbrž i poodhalit mýty, teorie i zastírací pokusy nejvyšších míst, aby se kdokoli pokusil zjistit, co skutečně je "tam venku". (cabrio1)

http://www.csfd.cz/film/288999-ufo-vim-co-jsem-videl/

Tento výnimočný dokument sme už pred časom uverejnili ako seriál (http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-ufo-vim-co-jsem-videl), tentoraz je video vcelku, pozn. red.


FILM nájdete na tejto adrese

Zdroj: http://www.youtube.com/user/romca86

Prevzaté z: http://probuzeni.blogspot.com/

Súvisiace:

Alex Collier: Reptiliánska agenda - Pozemská dilema (1994)
http://www.cez-okno.net/clanok/alex-collier/alex-collier-reptilianska-ag...

:::film::: NEJVĚTŠÍ PŘÍBĚH, JAKÝ BYL KDY POPŘEN, dokument (USA, 2006, 94 min)
http://www.cez-okno.net/clanok/svetova-kinematografia/film-nejvetsi-prib...

UFO na Slovensku
http://www.cez-okno.net/clanok/miroslav-karlik/ufo-na-slovensku


február 12, 2012 06:55 dopoludnia

 

 

Top