Obrázok používateľa CEZ OKNO
Mezinárodní datová hranice byla posunuta - proč?

Na začátek nového roku 2012 se koukněme na jedno z nových videí od Dutchsinse (to je americký nadšenec sledující vše ohledně zemětřesení, HAARP a manipulace počasí atd., vydává varování před extrémním počasím atd. - už jsme tu od něj měli haarpové kruhy - prostě borec.) Dutchinse zde rekapituluje události loňského roku související s posunem magnetických pólů Země:

- v Grónsku vyšlo slunce o 2 dny dříve
- výchylky kompasů až o 20°
- záhadné úhyny zvířat po celé planetě
- záhadná vesmírná tělesa
- série zemětřesení
- změny vzorce počasí na Zemi
- přizpůsobení letištních ranvejí novému severnímu pólu
- a konečně nutnost posunout datovou hranici procházející ostrovem Samoa.

Tuto poslední událost, posun mezinárodní datové hranice procházející státem Samoa, nám média hlavního proudu jako obvykle vysvětlila sice přijatelně, avšak jen částečně pravdivě či zcela nepravdivě (viz třeba http://zpravy.ihned.cz/svet-asie-a-pacifik/c1-54313870-tichomorska-samoa...)

Tak se koukněte, jak to vidí Dutchsinse (a já souhlasím.)

Pro mě super zprávy - důkazy, že předpokládané změny jedou!
Tak přeju všem do v nového roku 2012 příjemné a úspěšné posunování spolu se Zemí, ať už se konečně dostaneme do toho správného místa, které nám ve vesmíru náleží!
Orgonet


DOKUMENT nájdete na tejto adrese

Video: http://www.overstream.net/profile.php?username=orgonet

Orgonet

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.com/


Súvisiace:

Seriál: POZORUJTE ZNAMENIA NA OBLOHE!
http://www.cez-okno.net/serial-pozorujte-znamenia-na-oblohe


Autori: 
január 01, 2012 17:28 popoludní
 • krát komentár

1 krát komentár

 1. Obrázok používateľa SW
  SWjanuár 02, 2012 18:00 popoludní

  Komentár: 

  Autor videa se sice snažil, ale jeho práce s informacemi je lehce odbytá. Doporučuji každému brát podobná sdělení kriticky se snahou ověřovat.

  1. Na oficiálním vyjádření proč Samoa udělala co udělala není absolutně nic podivného. Je to malý ostrovní stát, který ochotně udělá vše, co mu zlepší příjmy. Zde je to výhodnější hlavně kvůli obchodování s Austrálií.
  Když pominu i toto, tak mohu podobně jako autor konspirovat a zmínit i fakt, že s ohledem na deskovou tektoniku (viz např. http://www.mantleplumes.org/images/SamoaFig1b_400.gif ) se Samoa posouvá směrem k Austrálii, takže to od nich byl pragmatický krok.

  2. Co se týče proklamovaných odchylek kompasu, tak je dobré mít na paměti, že šlo vždy o lokální výchylky, které nijak nepopírají známá fakta o geomagnetickém poli Země. Pokud si doma vezmete kompas, tak s velkou pravděpodobností zjistíte, že je vše stejně jako obvykle.

  3. Bulvární zdůvodnění přidání souhvězdí Hadonoše do astronomických tabulek si klidně odmyslete. Z hlediska pozorovatele nejde o skokovou záležitost, ale o sakra dlouhý proces (viz precese) a důvod proč na to astronomé formálně zareagovali až teď je jednoduchý - věda je zkostnatělá a nerada opouští zaběhané pořádky.

  4. Úprava letiště - ani toto není až tak neobvyklý jev. Zmínky o úpravě značení přistávací dráhy v důsledky změny magnetické deklinace lze najít i u nás: http://www.airplanes.wz.cz/letadla4.htm
  Příčiny bych hledal spíše pod zemí než nad Zemí.

  A takto by se dalo pokračovat i u většiny podobných "fantastických objevů". Na každém šprochu pravdy trochu, ale zase není třeba nechat se tahat za nos...

 

 

Top