Obrázok používateľa CEZ OKNO
PRE A PROTI o UFO!

Kontroverzná relácia s radikálne odlišnými pohľadmi na danú tému. Povráva sa, že ide zároveň o najzábavnejšiu debatu na tému "UFO a Mimozemšťania" u nás...


VIDEO relácie PRE A PROTI nájdete na tejto adrese

Zdroj: video.google.com

júl 12, 2010 10:20 dopoludnia
 • krát komentár

6 krát komentár

 1. Obrázok používateľa AvAc
  AvAcjúl 12, 2010 11:39 dopoludnia

  Komentár: 

  Neda mi, aby som nenapisal nieco. Je mi uprimne luto tych ludi ktori sa smiali Bendovi a potom aj publikom ukazalo svoju tvar. To len dokazuje, ako su niektori jedinci pozadu a smeju sa niecomu, comu nerozumeju. ja to chapem. A ti akoze vedci? preboha. cela veda je postavena na, "NEUVERIM, POKIAL NEUVIDIM". a tym som povedal snad vsetko. Presne tak sa smiali po celom svete ludom, ktori su dnes velki recnici a vypredavaju haly a ukazuju nam, co sa to vlastne deje. Ti dvaja "vedci" co v tej relacii boli, by mali stisnut svoju mysel a otvorit nieco vacsie, silnejsie.

 2. Obrázok používateľa Petro
  Petrojúl 12, 2010 14:10 popoludní

  Komentár: 

  ty si dobry ... ak si aj ty toto myslis. Ja tiez verim v mimozemstanov a inteligentny zivot ale toto ? Sak ten Benda nevie co rozprava.

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjúl 12, 2010 19:17 popoludní

  Komentár: 

  Súhlasím s týmto komentárom, netvrdím že súhlasím alebo verím v to, v čo verí Benda, ale bol jediný ktorý vedel v čo verí a nevnucoval to silou, nezosmiešňoval ostatných, nikto nemôže povedať ako to v skutočnosti je a je naozaj primitívne smiať sa a útočiť na niečo čomu človek nerozumie. Hlavne v dnešnej dobe je smuné ako ignorantsky pozerajú len jedným smerom, všetci ako ovečky, pretože odpojenie od stáda kráča rukou v ruke s opovrhovaním a výsmechom.

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjúl 13, 2010 22:02 popoludní

  Komentár: 

  Neverim, zeby dalsi osvieteny?

  tiez si myslim, ze ten "vysmech" a "nemozme to dokazat ani vyvratit" na vedcov nesedi, zvlastne, ze sa tak nechali zpustit. vcelom ich spravani bolo hodne logickich chyb

  ps: zeby chemtrails? xixi ;d

 5. Obrázok používateľa Petro
  Petrojúl 17, 2010 15:00 popoludní

  Komentár: 

  ja vas nechapem vsetkych. O com to tu stale tocite ? Ten Benda si len vymisla bludy. Podla mna najspravodlivejsi a najrozumnejsi bol ten Karlich v tom sivom pulovri ktori ma asi najtriezvejsi pohlad na vec.

 6. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjúl 23, 2010 19:26 popoludní

  Komentár: 

  presne tak

 

 

Top