UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
VIII. Rakovina včera a dnes (titulky SK)

Bádateľ.sk | Pre "Kampaň za pravdu v medicíne", pre Teba, pre Mňa a pre všetkých, ktorí sú stále presvedčení, že rakovina je smrteľná choroba. Zomiera sa na jej nesprávny spôsob liečby. Rakovina je liečiteľná a aj vždy bola - stačí zaujať ten správny postoj a použiť správne metódy...

To čo pre 100 rokmi boli ozajstne a nebezpečné pokusy o vzlietnutie sú dnes silné letecké stroje ktoré nás dopravia na hociaké miesto na svete.

To čo pred 100 rokmi bolo veľkým objavom zvaným stenograf pomocou ktorého ľudia dokázali komunikovať na veľké vzdialenosti je dnes už internetové spojenie.

To že pred 100 rokmi bola zem úplne neznámou planétou, dnes bola preskumaná a môžeme navštíviť každé miesto na zemi v pohodlí vlastného domova, prostredníctvom google maps.

Jediná vec ktorá sa za posledných 100 rokov nezmenila je neschopnosť rozpoznať a vyliečiť chorobu akou je rakovina. Prečo? Čiastočnú odpoveď nájdete v nasledujúcom krátkom dokumente.

Preklad: Lenka
Zdroj: gitka11, youtube.com
Motto: "Viac, ako 80% medicínskych intervencií a technológií nemá vedecké opodstatnenie a účinok."

Uverejnené v Britskom medicínskom žurnále pod názvom "Kde je múdrosť: Chudoba medicínskych dôkazov".

http://www.badatel.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=268&Item...


Všetky časti seriálu "Prečo mi je zle keď počujem: JE TO VEDECKY DOKÁZANÉ" nájdete na tejto adrese.

Sekcie: 
marec 22, 2010 22:39 popoludní

 

 

Top