Obrázok používateľa CEZ OKNO
UFO a Studená válka (4/4)

Originální název: "UFOs and the Cold War"
ČSFD 68%: http://www.csfd.cz/film/287367-ufo-a-studena-valka/
UFO v podobě létajících talířů prý na Zemi přinášela mimozemšťany, aby vládli světu. Pop kultura je bez nich nemyslitelná a stejně tak i studená válka. Tento fenomén lze obvykle vysvětlit, ale některé méně jasné případy odhalují fascinující fakta o tajných vojenských operacích a zpravodajství. Mnohé jevy UFO byly výsledkem zkreslených informací, mnohokrát se však jednalo o skutečná pozorování tajně vyvinutých letounů. Tento pořad zkoumá souvislost mezi pozorováními UFO v USA a Sovětském svazu, způsob, jakým si supervelmoci pohrávaly se strachem svého protějšku z cizí nadvlády a jak byly tyto iracionální obavy pěstovány uvnitř národů v už tak napjatém klimatu studené války.


4. časť nájdete na tejto adrese

Zdroj: CZkanal


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

júl 21, 2011 11:25 dopoludnia
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa matka2deti
    matka2detiaugust 03, 2011 14:58 popoludní

    Komentár: 

    Nevím, jak je možné, že takoví lidé, jako vy nepřišli na stránku sdělení od Plejáďanů, kteří nám tu pomáhají nejen čistit vzduch od těch svinstev, co o nich tady běží diskuse, ale taky od radioaktivity a taky tlumí naše konfliktní situace.Mnohým z vás zachránili život, tak jako se to stalo mě. Můžete s nimi komunikovat. I mluvit. Na webu vesmirni-lide.cz jsou uvedeny podmínky spojení a stačí je splnit. Oni poznají, zdali to myslíte vážně. Znají nás všechny. O každém z nás mají záznamy. I oni vybírají lidi do Nové Země. Říkají, že takový projekt osídlení trvá staletí, než se osídlí. Mají s námi spoustu práce, nakonec vidítesamy, co všechno se tu děje za našimi zády, co není v souladu s Vesmírnými zákony. Stvořitelovými zákony.
    Ten první příspěvek je skutečně od Plejáďanů. To je Stvořitelovo - běžte a dělejte cokoliv pozivitního a bojujte všemi silami proti konspiraci proti lidstvu. Oni nám dělají mantinely, kam až se dá jít a kam už ne.

 

 

Top