Obrázok používateľa CEZ OKNO
Predpovede baby Vangy

Filozofi, proroci, veštci, astrológovia dávajú ľuďom rady už celé storočia. Osobou, ktorá je synonymom predpovedí je Nostradamus. Jeho „storočia“ vraj predpovedali zničenie Moskvy v 1571, porážku Napoleona v 1812, víťazstvo komunizmu a následný kolaps Sovietskeho zväzu. Nedávno Rusko zaznamenalo niekoľko víťazstiev: hokej, futbal a Eurovízia. Rusko oslavovalo, tlač bola tým posadnutá a stále je. Okrem mnohého iného som si na internete prečítal toto:"Keď Severné impérium vyhrá na ľade a tráve a jeho klaun zaspieva svoju pieseň, červené oblaky zakryjú oblohu a príde Apokalypsa." Táto predpoveď vraj pochádza od bulharskej veštkyne Vangy. Vanga sa narodila na prelome 20. storočia a zomrela pred 12 rokmi vo veku 84 rokov. Jej dar predpovedať ju urobil populárnou a čoskoro ju začali vyhľadávať politici, aby im predpovedala budúcnosť.

Medzi jej najšokujúcejšími predpoveďami je tá, ktorú predpovedala v roku 1980: "V auguste 1999 alebo 2000 bude Kursk pokrytý vodou a celý svet bude plakať." O 20 rokov neskôr mala ponorka Kursk nehodu.

V januári 1988 predpovedala: "Sme svedkami udalostí ohromného významu. Dvaja svetoví vodcovia si potrasú rukami. Musíme však ešte dlho čakať, kým príde Ôsmy a podpíše konečnú mierovú zmluvu." Prvá časť predpovede zahŕňala Gorbačova a Reagana, druhá znamenala pripojenie Ruska k G7, dnes G8.

Podobne v roku 1989 predpovedala: "Americkí bratia spadnú po napadnutí oceľovým vtákom. Vlci budú vyť a nevinná krv sa preleje."
Jedným z jej najpopulárnejších predpovedí o Rusku je, že "zamrznutá pôda sa rozmrazí a prídu povodne a nič na svete okrem Ruska neprežije." Klíma sa vraj zmení a Rusko bude obývať najlepšie oblasti. Podľa jej predpovedí bude Rusko žiť v mieri a prekvitať v blahobyte.

Vanga raz povedala: “Všetko sa rozpustí ako ľad, avšak sláva Vladimíra a sláva Ruska sú jediné veci, ktoré ostanú. Rusko nielenže prežije, ale bude vládnuť svetu.“

Zdroj: http://www.mnweekly.ru/local/20080606/55332043.html

Čerpané z: Prop.sk


Rubriky: 
júl 03, 2008 23:24 popoludní

 

 

Top