Obrázok používateľa CEZ OKNO
Prezident Eisenhower věděl o mimozemšťanech 2

Kdo (nebo co) tedy měl zasáhnout do záležitostí lidí a pomoci Němcům v jejich honbě za světovou dominancí za pomoci pokročilé technologie, která vedla k vojenské vyspělosti, a to zvláště v oblasti vzdušných letů? Jako první prý kontaktovala mimozemská přítomnost na Zemi Němce, kteří uzavřeli dohody o tajném vyspělém letectví.


Wernerovi (Wernherovi) von Braunovi, který byl neústupně proti zbrojení ve vesmíru a kosmickým lodím, údajně unikly jisté osobní znalosti a informace o mimozemské existenci k několika jeho blízkým pracovníkům formou prohlášení, že u něj (u Brauna) zesilují obavy, že by právě takovou válkou mohla být ovlivněna rovnováha světa.

Existují dohady a výpovědi, že v rámci všech těchto záležitostí byl prezident Dwight Eisenhower také svědkem mimozemského přistání na Hollomanově letecké základně v Novém Mexiku a že tam došlo k výměně strategie a záměrů mezi dvěma civilizacemi. Také se říká, že Eisenhowerova administrativa byla kontaktována více než jednou mimozemskou civilizací. Spolu se zveřejněním skutečnosti ze strany McElroye, že během Eisenhowerova prezidentství nastal mimozemský kontakt, získávají tyto dohady na větší důvěryhodnosti.

Říká se, že jistá mimozemská civilizace prý oslovila prezidenta i členy jeho personálu a nabízela vyspělou technologii a dokonce i jisté zázračné prostředky k léčbě rakoviny a tak podobně. Avšak uprostřed studené války a zápasu Ameriky s Ruskem za nesnadné příměří ve světě učinil “Ike“ možná špatné rozhodnutí, když si vybral, že tuto nabídku raději odmítne, protože tato mimozemská skupina chtěla na oplátku za své dary úplné jaderné odzbrojení.

Druhým a mnohem hrozivějším obviněním je, že Eisenhowerově Bílému domu byla nabídnuta ještě jiná zlověstnější dohoda, která opět zahrnovala výměnu technologie za jistých podmínek, které se musely dodržet. Prezident se obával o bezpečnost Ameriky ve světle agrese studené války. Stejně tak stroje UFO prokazovaly výraznou nadřazenost nad stíhačkami USA, jež se často vracely silně poškozené, když nejprve začaly samy pálit. Stíhačkám byly způsobovány nediagnostikovatelné poruchy a vznikala jejich selhání během letu anebo dokonce kompletně zmizely. Letectvo USA bylo, podle neověřených zpráv, posedlé získáním svého podílu na takové technologii dříve, než by ji mohli získat Rusové.


Prezident měl v oné době poloviny 50. let slabou vyjednávací pozici. Učinil tedy dohodu, která byla bezesporu hrozivým kompromisem. Výměnou za moderní leteckou techniku a paprskovou zbraň, neboli schopnosti lejzru, poskytla vláda USA omezenou „těžbu“ lidí a zvířat pro mimozemskou civilizaci - s garancí, že když budou unášeni lidé, budou vraceni na svá původní místa s tím, že si na událost nebudou pamatovat. U zvířat takový ústupek nebyl dovolen.

Souhlasí tato událost s fakty? Ano. Existoval přetrvávající program mrzačení dobytka, který pokračoval nevyřešen po celá desetiletí, kdy frustrovaná FBI prohlašovala, že většina z podezřelých zohavení jsou vlastně případy působení predátorů jako kojotů a pum, kteří měli vyjímat z mršin vnitřní orgány. Je tu však jedna otázka, která je v rozporu se zjednodušujícím vysvětlením. Jak dobytek v nejlepších letech svého života prostě padne mrtev a zemře, když jsou tu důkazy, že byl zvednut ze země a pak shozen dolů? Proč těla těchto zvířat ukazují znaky delikátních a přesných řezů, jakých je nemožné dosáhnout moderní chirurgií? Proč byly tyto řezy vypáleny nebo spečeny, aby nekrvácely? Proč jsou mršiny častokrát zanechány bez krve v těle nebo proč není krví potřísněná zem pod zvířaty? Proč byla pozemními pozorovateli v blízkosti míst, kde se zohavování objevovalo, viděna noční světla nebo UFO?

Když prezident Eisenhower jednal ve spěchu o technologii, o které si myslel, že ochrání národ, udělal asi politováníhodné rozhodnutí. Mnoho farmářů dobytka zanechal rozhněváno a zmateno tím, co se stalo s jejich investicemi do dobytka. Dnes mnoho tisíc lidí přísahá, že mělo znepokojující setkání s entitami, které nazýváme Šediváci, kteří je unesli během spánku z postelí nebo dokonce během řízení auta, paralyzovali je a vystavili je hrůzu nahánějícím lékařským reprodukčním experimentům. Pak byli tito lidé ponecháni snášet falešné implantované vzpomínky, aby byly skryty jejich zkušenosti. Vzpomínky, které zcela zablokují paměť na terorizující událost. Bez řádné terapie tito lidé trpí po léta úzkostí a matoucími částečnými vzpomínkami, které je zanechávají ve strachu každou další noc.


Podle všech ukazatelů se zdá, že toto vše je výsledným dědictvím vyjednané dohody prezidenta Eisenhowera s mimozemskou civilizací, jež má v úmyslu zacházet s člověkem jako s laboratorní krysou místo jako s civilizovanou bytostí.

Nakonec, můžeme je vinit, když se neustále věnujeme válce a stále více se blížíme k vyhlídkám na vzájemnou jadernou destrukci? Můžeme je dokonce obviňovat z toho, že se skrývají před veřejným odhalením a demonstrováním toho, kým jsou - ve světle skutečnosti, že naše stíhačky je pronásledovaly po celém teritoriu země po dobu 50 let?

Doc Vega, prosinec 2012

http://www.ufodigest.com/article/former-aid-eisenhower-admits-president-...

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Súvisiace:

Bývalý poradce Pentagonu pro britský tisk: Eisenhower se několikrát sešel s mimozemšťany
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/byvaly-poradce-pentagonu-pro-...

Stretol prezident Eisenhower dva druhy mimozemšťanov v roku 1954?
http://www.cez-okno.net/clanok/ufo-a-mimozemstania/odkaz-mimozemstanov-l...

INFORMÁTOR LAURA MAGDALENE EISENHOWEROVÁ
http://www.cez-okno.net/clanok/konspiracie/informator-laura-magdalene-ei...

Od Laury Eisenhowerové po Victorii Beckhamovou: nekončící záhady UFO
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/od-laury-eisenhowerove-po-vic...


Autori: 
marec 27, 2013 23:47 popoludní

 

 

Top