Obrázok používateľa CEZ OKNO
Při odhalování UFO pomůže i známý právník

Právník aféry Watergate a washingtonský aktivista hovoří na konferenci v Torontu o mimozemském kontaktu!


Zdroj ZNN se dozvěděl, že jisté skupině, založené v Torontu, se podařilo získat právní služby konkrétního obhájce z aféry Watergate a dále jednoho lobysty, a to v rámci přednášky na podporu případů této skupiny a k přesvědčení veřejnosti, že UFO je reálné a že mimozemský kontakt je bezprostřední.

Co se týče tohoto neobvyklého vývoje zpráv z Kanady, torontská skupina informovala ZNN, že představí neochvějný důkaz o tom, nejenže fenomén UFO je reálný, ale že vlády po celé planetě od těchto informací odstavily veřejnost. Aby dokázala svůj záměr, tato torontská skupina pořádá to, co propagují jako konferenci „Mimozemská inteligence a vědomý kontakt“ severně od Toronta, v Ontariu, mezi 28.–31. srpnem 2014.

Když jsme mluvili se zástupci této ojedinělé akce, ukázalo se, že tato skupina z Toronta byla připravena dokázat, studovat a zabývat se povahou mimozemské přítomnosti, o které jsou přesvědčeni, že v současné době navštěvuje planetu.

Podle koordinátory akce Laurie Rosenfieldové: “Tato mimořádná událost nebude jen obyčejnou konferencí o UFO.“

ZNN zastihl Rosenfieldovou doma v North Yorku, na předměstí Toronta. V rozhovoru Rosenfieldová zhodnotila význam této „ojedinělé akce svého druhu“ a dopad, jaký to bude mít.

"Tento druh události, který zkoumá hlubiny lidského vědomí a kontakt s mimozemskými inteligencemi, bude jednoho dne na vrcholu toho, co lidstvo bude muset udělat, aby plně pochopilo kosmické spojení, které máme s mimozemskými inteligencemi.“

Přednášející na této akci se skládají z mezinárodních představitelů výzkumu UFO/ET a z komunity zastánců – vedených právním zástupcem Daniel P. Sheehanem a washingtonským lobystou Stephenem G. Bassettem, oba mají hluboké vědomosti na poli mimozemského kontaktu, jakož i v otázce vládního odhalování spisů UFO/ET, které byly před veřejným zkoumáním zadržovány přes 65 let.

Jak Bassett, tak Sheehan se zúčastnili veřejného slyšení při záležitosti Odhalení v květnu 2013 v Národním tiskovém klubu ve Washingtonu D.C., kde se prezentovalo ohromné množství důkazů 30 bývalých vládních, armádních či policejních svědků i vojenských a civilních pilotů a ještě civilních svědků.

Tito svědkové dosvědčili pod přísahou před bývalými členy Kongresu Spojených států a Senátu nejenže UFO je reálné, ale že americká vláda a další mezinárodní vlády udržují tuto realitu v utajení.

Průzkum ZNN mezinárodní reputace Daniela Sheehana odhalil působivé a zarážející renomé z aféry Watergate až ke skandálu s Iran Contras.

Zdá se, že tyto pozoruhodné případy, kterými se Sheehan zabýval jako právní poradce, naznačují, že Sheehan sehrává zásadní právní úlohu při osvětlení této záležitosti na ojedinělé kanadské akci.

Kanadský badatel UFO, Grant Cameron z Presidentials website, se stává nedílnou součástí této akce a poskytuje svoji perspektivu ohledně formující se úrovně vědomí, jakož i svůj náhled na činnost Presidentials website a i dalších vládních spisů, dosvědčujících realitu UFO.

Rosenfieldová na závěr řekla: „Ať jsou tyto bytosti kdokoli a ať jsou odkudkoli, jsme dlužni sami sobě potvrdit, že existuje kosmické spojení s těmito návštěvníky z hvězd. Nemůžeme nechat vládu, aby to vzala z rukou občanů.“

Akce byla otevřená pro veřejnost i pro zástupce tisku.

ZNN

http://zlandcommunications.blogspot.ca/2014/07/et-star-visitors-contact-...

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Bývalý kanadský ministr obrany: „Mimozemšťané jsou mezi námi“ (+VIDEO)
http://www.cez-okno.net/clanok/byvaly-kanadsky-ministr-obrany-mimozemsta...

Paul Hellyer: UFO ODHALENIE a VOĽNÁ ENERGIA
http://www.cez-okno.net/clanok/cyklus-ziva-voda/paul-hellyer-kanadsky-ex...

Exodiplomacia
http://www.cez-okno.net/stitok/exodiplomacia


september 25, 2014 18:09 popoludní

 

 

Top