Obrázok používateľa CEZ OKNO
Pripomenutie II.: Blíží se konec roku a rok 2010

Mnozí si začínají uvědomovat, že to, co přichází, je velice závažná proměna a stále více hledají odpovědi na to, jak vlastně bude život na planetě Zemi vypadat dále. Je zde spoustu informací a mnozí jsou pohlceni negativitou těchto vět. Avšak zde bude zveřejněno několik dalších slov, lišících se od těch, co jste dosud mohli číst. Budoucnost Země je nastavená na vysoké vibrace 5 dimenze. Co se bude dít a jak k tomuto vlastně dojde?

Informace den ode dne nabírají na konkrétnosti, neboť tato doba proměny se velice rychle blíží. Rok 2010 bude předzvěstí ohromných změn a pohybů zemské kůry. Země se začne přizpůsobovat daleko rychleji a mnozí poznají na vlastní kůži tyto proměny. Příští rok bude bohatý na přírodní proměny a extrémy v počasí. Mnoho vody spadne na Zem a tam, kde voda chybí, nastanou ohromné problémy. Vodní toky se budou ztrácet, aby se objevily na jiných místech, v dosud neznámých koutech Země. Každý, kdo prochází transformací, bude mít možnost vystoupit z velice rychlého pohybu, který se odehraje mezi únorem až květnem 2010, kdy se mnohonásobně zrychlí čas a také velice výrazně promění vědomí lidí.

Částečně budete ovlivněni vesmírným děním, neboť zde přibude daleko více vesmírných bytostí, které budou odklánět mnohé negativní energie, aby postup Země mohl probíhat co nejrychlejším tempem. Všechno dění bude velice emoční a spoustu bytostí bude stále více unavených z toho, co se bude odehrávat. Někteří nezvládnou tyto proměny a zvolí si formu odchodu anebo nebudou za jedno se Zemí a odejdou do jiných vibračních pásem. Změna polarit Země nastane během několika hodin a opravdu vše v tu chvíli změní. Toto ještě neproběhne v příštím roce, avšak mnozí vědci budou alarmovat, neboť statistiky budou vykazovat abnormální proměny údajů. Dále však na Zemi proběhne rozsáhlá transformace mezilidských vztahů.

Vztahy, které budou v této době navázány, budou mít vysokou hladinu energie a budou velice pozitivní a přínosné, neboť se během konce tohoto roku setká mnoho partnerů duše a společně pozvednou energetickou hladinu formou šířící se lásky. Láska bude jako prostředek neuvěřitelné síly a ti, kteří toto prožijí, budou mít ohromnou sílu tvořivosti ve svých rukou. Během měsíce ledna se probudí několik dalších významných bytostí a postupem času dojde k neuvěřitelnému nárůstu probuzených lidí a jejich vzájemnému kontaktování a setkání, za účelem pomoci těm dosud spícím a hledajícím, aby mohla být uskutečněna další fáze přeměny, kterou je mnohonásobné rozšíření DNA a pozvednutí bytostí na vědomí až osmé dimenze, pokud k tomu budou mít vhodné předpoklady. Dále dojde k velice výrazné proměně pozemských kontinentů.

Mnoho pevniny skončí pod vodou a také led, který dosud zůstává na severní polokouli časem úplně zmizí. Do té doby však dennodenně uslyšíte informace o výrazných proměnách Země. Lidé celého světa budou ve střehu a uvidí znamení, které ukáže další změnu, kterou bude světelný odraz Země. Nová Země se probudí. Během několika měsíců zesílí svou auru a již bude pro některé okem viditelná, jako mlha kolem celé planety. Mnozí nebudou chtít uvěřit, ale toto vše přichází. A jakmile toto uvidíte, uvědomíte si, že tyto informace již znáte, dostaly se k vám s velikým předstihem. Nikdo však nebude proti své vůli veden po jiné cestě. Vaše duše však touží po změně, ke které dostaly ohromnou příležitost a proto vás také povedou po cestě změn.

Vše je v rukou vás, bytostí, které jsou světelným odrazem svých duší, které jsou ten, který jsou.

Pomocníci světla

Tyto dny mají veliký význam pro všechny bytosti planety. Jsou také rozhodující i v celoplanetárním dění. Mnohé bytosti se připravují na obnovení postavení planet, které zde proběhlo před tisíci a tisíci lety. Vše, co nastane, je součástí Velkého plánu. To, co všichni prožíváte, přináší mnoho problémů do vašich životů, ale zároveň tím rostete. Vaše duše prožívá to, co si předsevzala. Mnozí zcela chápou souvislosti a proto se snaží tyto okolnosti zcela přijmout. Naopak, mnozí jsou neustále pod vlivem emocí z prožitých událostí, proto nejsou schopni věnovat pozornost dění okolo nich. Stále vyvstává problém, co udělat a jak se zachovat. Kdy začít a s čím? Stále více se projevuje vliv rostoucích vibrací a lidé již postupují vpřed po svých cestách.

Nastávající dny jsou však možností velmi strmého vzrůstu, neboť přichází období, kdy může být postup mnohonásobně urychlen. Je to z toho důvodu, aby se zcela probudily bytosti, které zde mají své úkoly vůdců a pomocníků, těch, kteří pomohou ostatním. Mnoho z těchto pomocníků dosud nezná svůj úkol. Avšak proto je urychlen jejich růst, aby si co nejdříve vzpomněli. Vzpomněli a začali na tomto úkolu pracovat. Je ohromné množství bytostí, které potřebují pomoc, neboť nejsou obeznámeni se situací na Zemi anebo pouze částečně.

Ti, kteří povedou ostatní, budou ukazovat cestu, dávat odpovědi a budou pomáhat rozmotávat karmické uzly, aby ostatní též mohli najít tu svou pravou cestu. Tito pomocníci již částečně pracují na podvědomé úrovni, avšak nyní vše přejde do vědomí. Jakmile se zde projeví pomoc těchto bytostí, bude zde možnost dalšího pozvednutí energií, neboť další bytosti se začnou spojovat s láskou a světlem. Všichni, kteří jste zainteresováni, pracujte na svých úkolech. Již je čas.

Ámen.

Poselství od Zlaté dušičky

Zdroj: jitrnizeme.cz

marec 01, 2010 23:57 popoludní
 • krát komentár

4 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Kálí
  Kálímarec 02, 2010 09:14 dopoludnia

  Komentár: 

  Ďakujem za toto posolstvo nádeje. Takéto články milujem. Verím, že bez tmy niet svetla a bez poznania zla by sme nevedeli oceniť dobro. A asi, práve, prichádza jeho čas v širšom,pozemskom (teda nielen individuálnom), meradle.

 2. Obrázok používateľa Rasto
  Rastomarec 02, 2010 12:53 popoludní

  Komentár: 

  Bez tmy niet Svetla? No to urcite...

  Pozri toto:

  Seriál: Oddeľovanie Svetla od Temnoty konečne začalo

  http://www.cez-okno.net/taxonomy/term/1829/all

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmarec 03, 2010 22:56 popoludní

  Komentár: 

  Toto ma byt akoze pravda? Toto presne nemam rad ze vsetko este len pride a uz sa to blizi, este par mesiacov a co ja viem co. No to urcite. Ked su teda uz niektori medzi nami co vedia kto su a aki je ich ciel a cesta tak nech sa ukazu. Neverim ze sa to neda. Alebo to nie je mozne? Nebodaj my "neosvieteni" akoze nedokazeme vidiet, stretnut sa s tymito bytostami? To je tiez riadna hlupost. No som zvedavy kde teda su. Ukazte sa. Ak sa neposkytne riadny ale absolutne riadny dokaz o tom ze taki ludia su medzi nami tak toto je absolutna hlupost. A prosim nechodte sem s tym ze tu je foto alebo ze ja som take videl, pocul, NIE!!!! Spravte daky seminar napr. kde zavolate pre mna za mna aj cely svet a ukazte ze ano taketo nieco existuje. Nech to kazdy vidi na vlastne oci. A nech si o tom ludia aj povypravaju ci aj to nebol tiez klam a podobne. To si aj ja mozem napisat hocico zabalit to do krasnej basnicky, prespekulovat aby to vyzeralo doverihodne. No som zvedavy na Vas ktori ste tu medzi nami a toto vsetko viete a vediete nas. Este raz hovorim ukazte sa. A mate na to 7 dni inak bude neskoro alebo este tuto spravu mozte rozposlat 1000 vyhynutim dinosaurom do 30 minut aby ste zachranili svet :).
  To je vsetko co som chcel napisat.

 4. Obrázok používateľa wansawer
  wansawermarec 21, 2010 13:22 popoludní

  Komentár: 

  Aj ja ďakujem za posolstvo určite tento rok a ten budúci bude pre ľudstvo omnoho lepšie než je teraz keď sa teraz odstraňuje negativita.

 

 

Top