Obrázok používateľa CEZ OKNO
Očami vzdelaného amatérskeho meteorológa: 3. O chemtrailech

Dnes (29. 9. 2011) byly celý den sprejovány chemtraily, ze kterých se následně tvořila vysoká řasovitá oblačnost. Od přirozené už byla ale rozeznatelná i na družici - pomocí jasně patrných křížících se linek. Pamatujte si - v přirozeném mraku, zvláště u vysoké cirrovité oblašnosti, se !nikdy! nekříží linky, a už vůbec nikdy ne do pravého úhlu...

"Nejhezčí" dnešní fotku (viz nahoře), která zachycuje různá stádia přechodu chemtrailů do oblačnosti, vzdáleně připomínající přorozený cirrus, jsem našel paradoxně na fcb stránce Turbulence, která tam má jinak tvrdou cenzuru. :-D Tady:

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/293628_180235867...

Názorné co?

A ještě moje fotka z 29. 9., názorně ukazující chemtraily a křížení:

Pěkný den, snowman

P.S. Orgonet: Přidávám satelitní snímek NOAA z 29. 9., kde snad uvidí "křížení" i nepoučení.
Podotýkám, že oproti nedávným dobám stříkači asi nově používají nějaký materiál, z něhož se sítě chemočár i sólové čáry poměrně brzy rozplynou do tvaru připomínajícího oblačnost, takže na satelitních snímcích už nejsou nepoučeným tak nápadné. Snímky, k nimž je běžně přístup, bývají publikovány tak po hodině, a během té stříkači stihnou nalajnovat a slušně se to rozplyne. Takže vzorovou síť uvidíte už teď málokdy. Ale některá zobrazení to přesto můžou zobrazit.
Takže, chemokříže jsou ten den dobře patrné na zobrazení b4BT, můžete se pokochat i ostatními snímky na NOAA.
http://old.chmi.cz/meteo/sat/avhrr/

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

október 05, 2011 20:12 popoludní
 • krát komentár

9 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 06, 2011 07:11 dopoludnia

  Komentár: 

  ak sa krížia letové dráhy dvoch lietadiel, znamená to že to je chemtrails? čo keď sa skrížiť letovú dráhu susedného nechemtrail lietadla rozhodne pilot druhého nechemtrail lietadla ? Automaticky sa z toho stane chtrail? Ako dostať lietadlá z juhu na sever a zo západu na východ bez toho aby sa ich dráhy pravouhlo neprekrížili ? :-)

  Ďakujem autorovi za odpoveď.

 2. Obrázok používateľa svetlo-)lej
  svetlo-)lejoktóber 06, 2011 13:00 popoludní

  Komentár: 

  Ahoj příteli,

  pokud chcete komunikovat s autorem, možná by stálo za to napsat na původní web, tu vám težko autor odpoví když je to převzaté :)))
  Mimochodem zdá se, že jste si sám odpověděl. Téma znělo jinak. :-)

  s láskou
  sv.

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 06, 2011 19:01 popoludní

  Komentár: 

  A co má společného křížení drah nechemtrails letadlem s tímhle článkem? Pokud máš dojem, že je zde něco špatně, bylo by dobré se nad problémem zamyslet a poskytnout informace nebo důkazy proč si myslíš, že to tak je. Koukni se na normální letadlo, čára hned mizí, příjde ti snad, že tady zmizela? Ne. I kdybych byl hodně velký skeptik a řeknu, že je to focené hned po průletu letadla, tak se to ihedn vyvrátí tím, že letadlo po sobě takhle tlusté a rozlehlé čáry nedělá. Takže závěřem, ano tohle je chemtrails. Ne, u letadel co dělají chemtrails ani po zkřížení drah chemtrails nevznikne :)

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 06, 2011 19:28 popoludní

  Komentár: 

  Snáď postačí aj moja odpoveď.
  Z Vášho príspevku vyplýva že Vám asi nie je úplne jasne čo je chemtrail.
  Contrail: bežná nechemická čiara za lietadlom ktorá sa rýchlo rozplinie a nezanechá viditeľnú stopu.
  Chemtrail: chemická čiara ktorá sa mení na oblaky (odporúčam občas kuknúť na oblohu a ak uvidíte veľkú čiaru pozorujte ju v priebehu niekoľkých desiatok minút).
  To že sa chemtrails alebo contrail križujú je bezvýznamné, a nijako ich to nemení.

 5. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 07, 2011 12:20 popoludní

  Komentár: 

  Sorry, ale ja sa pametam este na bezne contrails z 80tych rokov, ktore za sebou zanechavali najme stihacky a tieto sa nejako rychlo nerozplyvali, ale ostavali aj cele hodiny viditelne a rozsirovali sa.
  Mozno pri nejakych vhodnych poveternostnych podmienkach contrails rychlo miznu, ale za normalneho Europskeho letneho pocasia to tak nie je.

 6. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 07, 2011 16:55 popoludní

  Komentár: 

  Sorry, ale ja 60-ročný sa zase pamatam na contrails (iné ani neboli)z 80-tych rokov , že vôbec neostávali na oblohe, ale mizli za lietadlom presne tak, ako dnešné contrails. A farba bezoblačnej oblohy bola vždy pekne blankytne modrá po celý deň. Žil ste určite na planéte zvanej Zem ? :o)

 7. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 07, 2011 17:24 popoludní

  Komentár: 

  Podľa mňa ide autorovi prioritne o odlíšenie cirrovitej oblačnosti prirodzenej a chemtrailsovej po jej vytvorení. Kríženie lietadiel totiž zanecháva v chemtrailsovej oblačnosti rozoznateľnú vzorku ich stôp, ktorú u prirodzenej oblačnosti nevidíme. Preto je to kríženie dôležité.

 8. Obrázok používateľa Roman
  Romannovember 03, 2011 15:27 popoludní

  Komentár: 

  Nechápu nesmyslné diskuze o čárách na obloze, jsou to zplodiny z letecké dopravy, které někdy jsou a jindy nejsou vidět, někdy se ztratí hned a někdy vydrží hodiny- záleží na proudění a aktuálním složení atmosféry,někdy z těchto čar může vzniknout dokonce nízká oblačnost, prostě zplodiny jsou klasická kondenzační jádra, nic zvláštního. Že někdo neco vypouští a chce nakazit nebo jakkoli jinak ovlivnit lidi dole je totální nesmysl.

 9. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjanuár 12, 2012 18:12 popoludní

  Komentár: 

  ale treba sa pozret na to tak clovekktoryy njeje ovcou si stoho zobere to potrebne a zamysli sa nad tym ale niektore odpovee ze chemtrail a vypustanie chemickych latok do ovzdusia mimio toho sem tam niaky novo vytvoreny vyrus su hovadiny ma presvecuju nadalej len o tom ze tieto odpovede pisu ludia ktorych uz nezaujima ich dalsie posobenie na tejtoplanete moj nazor je presne zdielam clanok a veciktore tu bali napisane preto ze sam sa tejto tematike venujem nie na vedeckej urovni ale celkovo ma to zaujima a zmeny oblohy aka bolapred niekolkymi rokmi ked som ako mlady lezalna zemi a z kamartmipozeral ake tvari maju oblaky a ta krasne modra obloha ktora dokazalacloveka prijemne naladit a nakopnut do dna s auplne vytratila a na miesto toho su na oblohe take hnusne hmlovite povlaky ktore ludia beru ako normalne :D ......a ciar ktore su uplne netipiocke pre klasiku oblohu je cim dalej tim viac .... to je moj nazor !!!!

 

 

Top