Obrázok používateľa CEZ OKNO
Projekt Camelot: Tajemství křišťálové lebky 2

Kerry: Dobře. Měla lebka pro Annu nějaký náboženský význam?
Bill Homann: Lebka? Anna a já jsme v tomto ohledu byli podobní. Víte, jsem velmi duchovně orientovaná osoba a stejně tak byla i Anna. Každý den se cítím být ve spojení s Bohem. Ale na druhé straně jsem nikdy nevěřil v náboženská dogmata. Jsem přesvědčen o tom, že skutečné náboženství se nachází uvnitř každého z nás a křišťálová lebka je jistým prostředkem, jakýmsi generátorem, který spouští právě onen pravý a hlavně skutečný potenciál duchovnosti v našem lidském prostředí. Mayové byly přesvědčení o tom, že prostředky křišťálových lebek jím byly seslány samotným Bohem a že jsou nástrojem, který může otevřít srdce každého z nás univerzální lásce. Víte, lebka byla od nepaměti nesmírně závažným a uctívaným archetypem lidské společnosti a doposud nevíme z jakého důvodu i když názory na tuto problematiku jsou různé. Křišťálová lebka je prostě záhadou.Kerry: Věřila Anna více v onu přirozené duchovní stránku věci anebo jí byla bližší více ortodoxně náboženská stránka věci. Vím, že už jste před chvíli něco naznačil, ale mohl byste být v odpovědi jednoznačnější?
Bill Homann: Anna byla přirozeně velmi duchovním člověkem.

Kerry: O.K.
Bill Homann: Víte velmi dobře, že jsme byli velmi dobří přátelé. Nevím však, zda víte o tom, že Anna byla po jistou dobu sekretářkou Matky Terezy. Osobně s ní spolupracovala. Když se Matka Tereza poprvé setkala s Annou, sdělila, že má stejnou vibraci jako ona. Anna, stejně jako Matka Tereza byli lidmi, se kterými když jste se poprvé setkali, měli jste pocit, že znáte velmi, velmi dlouhou dobu. Není to úžasné.

Kerry: Výborně.
Bill Homann: V poslední fázi jejího života jsem cítil kolem ní neuvěřitelné množství různých duchovních sil. Někdy to bylo až neuvěřitelně mystické. Jakoby se kolem ní rozprostíral závoj mezi touto a jinou realitou. Takže ano, byla velmi duchovní osobou a velmi zvláštní.

Kerry: Hovořila někdy o bytostech, které jsou spojené s křišťálovou lebkou?
Bill Hamonn: Ano. Cítila je. Bylo mi sděleno, že energoinformační pole křišťálové lebky je ve spojení s různými bytostmi. V tomto ohledu ví velmi hodně Mayové kmene Lubaatun. Tento kmen má neuvěřitelně úzké a pevné spojení s polem lebek. Oni nejsou klasickými současnými Mayi. Vím o tom, že jsou ve spojení s ET. Lubaatum jsou v mnohém velkou záhadou.

Kerry: A vy víte o jaká ET jde?
Bill Hamonn: Indiáni kmene Lubaatum stejně jako Anna často hovořili o bytostech z Plejád.

Kerry: Opravdu?
Bill Hamonn: Skutečně.

Kerry: To znamená vysoké blond bytosti?
Bill Hamonn: Ano, přesně tak. Víte, život s křišťálovou lebkou je neuvěřitelné dobrodružství.

Kerry: Vaše dobrodružná cesta tedy začala již před rokem 2007?
Bill Hamonn: Ne. U mne to podstatné začalo ve chvíli, co Anna zemřela. Zemřela o mých narozeninách v roce 2007. Je zvláštní, že křišťálovou lebku Anna získala během svých sedmnáctých narozenin.

Kerry: Skutečně!!
Bill Hamonn: Ano. A předala mi jí o mých narozeninách těsně před tím než zemřela. Pouze mi nebylo sedmnáct… (smích).

Kerry: Tak to je skutečně překvapení!
Bill Hamon: Je to zvláštní, že?

-pokračování-

© 2008 Projekt Camelot

© 2008 Bill Homann

© 2008 Translation: Alhambra

Zdroj: Matrix-2001.cz


november 15, 2008 11:31 dopoludnia
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top